Emerald Dream od E. Lauder

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.06.08 19:55
Emerald Dream od E. Lauder

Tak nevím vůbec jaká je tato vůně, jen vím, že je to limitovka a ve všech parfumérkách skoro vyprodaná, proč ji všichni tak chtějí, je fakt tak úžasná? Jestli někdo vlastní nebo zkoušel tak ji prosím trošku přibližte.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 23.06.08 20:14

Me to prijde jen takova nevyrazna svezenka, mam vzorecek a zkousela jsem i v parfumerii, zaujal me jen ten flakon…
Rekla bych neco ve stylu Burberry Brit Sheer…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.06.08 20:29

No mě už podle barvy se taky zdálo, že to bude nějaká vodní nevýrazná vůně ale že tak všichni po ní šílí, to teda nechápu..l

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.06.08 20:32

Nuda nuda šeď. Jediné, co mě zaujalo, je ten flakón, doufala jsem, že to bude nějaká temnější zelená „lesní“ vůně, a vyklubala se z toho tuctová svěženka.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.06.08 21:38

tak to teda taky nemám v tom případě ani zájem ji očichat.l

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 23.06.08 22:15
Sára píše:
No mě už podle barvy se taky zdálo, že to bude nějaká vodní nevýrazná vůně ale že tak všichni po ní šílí, to teda nechápu..l

Vodní teda podle mě moc není, protože já vodní vůně „můžu“ a tahle mě nijak nezaujala.

Zkoušela jsem ji, že mě zaujal název. Ale smaragdový sen podle mě voní jinak, představovala jsem si ji jinak … já nevím, prostě zajímavou, sytou, stejně jako je sytá a zajímavá smaragdová barva. Ale tahle vůně je svěží a nijak extra zajímavá. Alespoň tak mi připadala z té jedné zkoušky. Ani ta barva parfému není sytě smaragdová… tak mi to asi mělo dojít a nebyla bych zklamaná…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 23.06.08 22:41

I pro mě zklamání. Nejhezčí je název. Bohužel naprosto nesouzní s vůní samotnou. Nuda. :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 23.06.08 22:49

Taky jsem zkusila a nezaujala mě, prodavačka byla překvapena mou reakcí, že se mi zdá nijaká.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 23.06.08 22:50

Jsem asi jediná, ale na mě se tedy moc svěže nerozvinula. Spíš květinově. Nedávno jsem tu uváděla, že mi hoodně připomíná Ardenbeauty.

Že je všude vyprodaná - přičítala bych to i tomu, že možná parfumerky ze strachu berou limitek omezené množství, aby jim nezbyly :roll: A prodavačky se pak snaží…

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.06.08 08:57

Na mně se rozvoněla do podivně umělé chemické vůně. Ale držela dobře, nakonec jsem si šla umýt ruku.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.06.08 10:26

Zkoušela jsem ji vloni, a napsala jsem si- ostřejší kytkovka, svěží, Avon :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mety
Učednice 168 příspěvků 24.06.08 11:05

Tak asi budu jediná, ale mě se tato vůně líbí moc, přijde mi vhodná na léto, ale zase to není jen taková letnička, která zavoní a je pryč. Pro mě se moc hezky rozvine a citím jí dost intenzivně. Myslím si že jste tady už asi velké odbornice, takže taková normální vůně Vas nezaujme.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.06.08 11:26

První dojem nebyl úplně špatný, zvláště první dvě minuty se jevila jako celkem dobrá, byť průměrná svěženka, dokud se z ní nevyklubala okurková voda, která mne sice neděsí tak moc jako jiné okurkové vůně :speechless: :lol: , ale po jejím nošení netoužím. Silně mi připomíná pleťovou vodu s okurkou, takže můj favorit to není a zatím jistě nebude. Mimochodem v okolních parfumeriích /Marionnaud, Douglas/ ji pořád mají a vůbec jim nemizí: mám dojem, že snad ještě neprodali ani kousek, pokud tedy nedoplňují hbitě zásoby :) Ocenit mohu možná flakonek, zbytek bohužel. Na druhé straně se mi zdá, že Emerald Dream se poněkud vymyká vůním Estee Lauder, vůbec bych netipovala, že patří pod tuto značku :?

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist