Emporio Armani Diamonds Violet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 01.07.15 23:36
Emporio Armani Diamonds Violet

http://www.fragrantica.com/…t-31240.html

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 01.07.15 23:44

Vyskusana, nenadchla ma, zaciatok celkom pekny, ale velmi podobny desiatkam dalsim sladkym pralinkovym vonam. Zaver synteticky, dost odpudzujuci. Vynima sa podobne ako Si Armani. Nevidim zmysel, preco robili novy vonu, teda okrem marketingu a predaju v novom flakone, ktory mimo ineho velmi nekoresponduje s vonou. Mohol byt tmavofialovej farby, ale oni si urcite nechavaju priestor na odnoze intense, elixir, noir, atd. Aspon nemusim ani uvazovat nad zaradenim do tuzobnika.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 02.12.15 19:21

Fialková pudrovka, rovněž vyzkoušeno, po rozležení mi byla až protivná, nejen svou umělou pudrovostí, ale i tím, že se nikam neposouvala. Navíc byla v Marionnaudu vystavená ve slevách a ani tam na ní nestály fronty.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 02.12.15 19:30

Mě naopak celkem příjemně překvapila. Přistupovala jsem k ní s nedůvěrou :think: .

Fialky, konvalinky a maliny? Ano, může být. Sladké maliny trhané přímo z keře vkládám do úst a připadám si jako Maruška v Sedmi měsíčcích – mávnu proutkem a je tady jaro s trsy fialek a konvalinek. A jako v pohádce přetekla kaše, tak ovoce a květiny se rozpustí ve sladce pudrové vanilce, karamelu, mléčné čokoládě. Přes to vše vůně není protivně sladká, ani ulepená, naopak je nádherně mléčná a hebká, pikantně kyselá (možná kombinace maliny a pačuli). Umím si ji představit na jaro. Podotýkám, že jsem ji zkoušela víckrát. Úplně malinko a vzdáleně mi připomíná Innocent.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist