Encre noire

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 24.12.08 00:37
Encre noire

Černý inkoust vyzkoušen a ........ šupky hupky rychle do tužebníku ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pepicek  21.01.09 21:53

jo, podle mne je taky zajimava, ale zaroven hodne hodne tezka :D

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 21.01.09 22:16
pepicek píše:
jo, podle mne je taky zajimava, ale zaroven hodne hodne tezka :D

jo, já ho před pěti minutama přehodil z tužebníku na poličku ;)

mě těžká nepřijde … temná jo, ale těžká ne … záleží ale možná na definici „těžkosti“ ;)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.01.09 07:51

No, ona nema takove ty lakujici slozky, jasave citrusky a jine zveselovace, jde za to bez priprav, clovek se do toho propadne bez varovani. Mne se to prave libi.

Xrone, ten Tvuj fr. komentarik na policce, to uz je pomerne sofistikovany tvar. Jsi francouzstinar nebo ctes Hercula Poirota v Zabranovych prekladech?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.01.09 12:08
Irena píše:
No, ona nema takove ty lakujici slozky, jasave citrusky a jine zveselovace, jde za to bez priprav, clovek se do toho propadne bez varovani. Mne se to prave libi.Xrone, ten Tvuj fr. komentarik na policce, to uz je pomerne sofistikovany tvar. Jsi francouzstinar nebo ctes Hercula Poirota v Zabranovych prekladech?

Iri ..... jak bych to řekl ......... používám google ..... ;)

Tobě se rád přiznám

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.01.09 12:09

jo a jinak se snad po pár dnech sžívání donutím napsat kratší recenzi …

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.01.09 12:11

a ještě na okraj ....... mě mrzí, že jsem napsal „noir“ místo „noire“ ..... někde to uvedli špatně a já to špatně opsal … a nevím jak to opravit :(

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.01.09 12:19

Myslíš v tématu? To stačí u prvního, Tvého příspěvku zadat edit, a pak nahoře opravíš předmět.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.01.09 12:29
Irena píše:
Myslíš v tématu? To stačí u prvního, Tvého příspěvku zadat edit, a pak nahoře opravíš předmět.

no jóóó :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.01.09 18:03

Také Ti ho schvaluji Xrone… :wink: Co nejvíc vetiveru na chlapy… 8) Podle poličky začínáš být nebezpečný… :heart:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.01.09 18:45
Kerze píše:
Také Ti ho schvaluji Xrone… :wink: Co nejvíc vetiveru na chlapy… 8) Podle poličky začínáš být nebezpečný… :heart:
:oops: :oops: :oops:

potřebuju někomu udat toho BOSSáka … jestli se nikdo neozve, tak to dostane někdo v rodině

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 27.01.09 20:14

jojo encre noire je moc zajimava vune,, tak jsi psal, temna , hodne temna :DD pro mne je to krasne depresivna vine, ktera dokaze zenam spravit divne sexy naladu :DD dost blbej opis co? :DDD

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

osolto
Nováček 14 příspěvků 02.11.10 18:27

Jen se zeptám…Na fóru jsem nový, a na tuhle vůni slyším jen samá pozitiva :D Sice parfémy jsou můj koníček, o vůních Lalique jsem věděl, ale nikdy jim nevěnoval pozornost. Dle složení typuji, že to bude asi spíš dřevitá, zemitá vůně…úplně mě dostal ten flakon! už bych vyzkoušel dávno! U nás ale nikde není! To je to opravdu taková pecka??? Na slepo si neodvažuji ho koupit! Nevím proč, ani nevím jak voní, ale strašně mě to k němu táhne :D

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.11.10 19:07

Osolto, znáš Story (Paul Smith)? Pokud ano, tak jsi doma - EN je koncentrovanější varianta Story.
EN mi zrovna dneska přistál na poličce (protože je to analogická vůně jako Sycomore a navíc má hezčí flakón i víčko :wink: ).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.11.10 10:18
jerry píše:
Osolto, znáš Story (Paul Smith)? Pokud ano, tak jsi doma - EN je koncentrovanější varianta Story.
EN mi zrovna dneska přistál na poličce (protože je to analogická vůně jako Sycomore a navíc má hezčí flakón i víčko :wink: ).

tak to ani náhodou … Story jsem si koupil kvůli recenzím naslepo a věnoval jsem ho švagrové.

Ne že by byl špatný, ale přišel mi bez nápadu … citrusy s břečťanem. Víc mi připomněl jednu artisanovku … nevzpomenu si na jméno

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist