Encre Noire Pour Elle

Christabella 21.07.09 08:16

Encre Noire Pour Elle

… beginning with Sicilian bergamot, grains of Indonesian amber and freesia. Turkish rose, osmanthus and kephali gather at the heart, leading into a base of Haitian vetiver, Texan cedar and musks.

http://www.basenotes.net/…0090717.html

:!: září 2009 :!:

Moc se těším na vyzkoušení. Vetiverové dámské vůně mezi novinkami delší dobu postrádám … a tiše doufám, že bude krásná a dobře nositelná 8)

Reklama

Janka 21.07.09 10:08

nádherný flakón :heart:

verunka2201 21.07.09 10:23

Ach, další letošní novinkový skvost :heart: Flakony jsou úžasné a vetiver rozhodně vítaný :wink:

Doufám, že se to objeví i v českých luzích a hájích… nebo myslíte, že ne? :conf:

macska 21.07.09 11:43

To by nemuselo být špatné, pokud tam těch kytiček nebude moc. Pánský se mi líbí, ale zatím na něj sbírám odvahu.

domenica 21.07.09 11:50

Na vůni jsem zvědavá. Na to, jak moc bude vetivérová a jestli se mi bude líbit tak, jako jiné vůně s vetivérem v srdci nebo v základě (Sycomore, Enlévement au Sérail, Mitsouko, Bois des Iles, Vetiver pur Elle, Habanita, Magie Noire, Sel de Vetiver …).
Flakon se mi moc nelíbí (a to mám černé flakony, včetně obsahu, často ráda). Nejvíc se mi nelíbí ten nízký - takový pěkný, žulový pomníček :?

Janka 21.07.09 11:55

Vetiver v Magii nire teda necítím. Vlastně ani moc nedokážu říct, co v ní cítím :oops: , je to pěkně ucelená kompozice.
Pánské vůně čistě vetiverové se mi líbí, ale spíš na pánech :wink:

macska 21.07.09 12:39

já ho zase necítím v Bois des Iles. A konečně bych měla vyzkoušet Enlévement au Sérail (nebo radši ne, zavání to dalším problémem).

Albeni 21.07.09 12:50

Flakony se mi nelíbí, něco mezi Guccim a kusem šutru, působí to hrozně těžkopádně. Vůně může být zajímavá.

evik77 21.07.09 12:56

Mně se ty flakonky líbí moc!

Fanfan 21.07.09 13:08

Flakonky tedy opravdu nic moc, ale vůně by mohla být pěkná. :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist