Enigma Dare to Dream Edition (Oriflame)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.11.10 18:25
Enigma Dare to Dream Edition (Oriflame)

Tak již i Oriflame má limitky.
Složení jsem zatím nenašla, ale měla by tam být pulchérie, což nevím co je a mám dost podezření, že měli na mysli plumérii :roll:

Dále by tam měly být melounové a mechové tóny .

Z vonné stránky bych to fakt viděla na tu plumérii (Pulchérie byla císařovna :roll: ), vodní tóny tedy ani omylem (ty poznám a nesnesu)… spíš pižmo. Docela to ujde, lehká, růžová vodička, na pocit čistoty by byla příjemná (ovšem ne za „akčních“ 600,–…)

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 12.11.10 21:19

Pěkná růžová spermie.. nebo pijavice?? :mrgreen:

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 13.11.10 19:58

Ozaj to vyzera ako pijavica, ale flakon je celkom dobre odvedeny a paci sa mi.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 14.11.10 11:37

Jak je to dole seříznutý, tak mi to připomíná spíš tu spermii, co se právě zavrtává do vajíčka, což ve mně neasociuje nic pěknýho. Spíš jsem poněkud zděšená z melounových a mechových tonů…

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.11.10 14:38

Ty tam podle mě fakt nejsou… to jsou jen reklamní pindy.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 17.11.10 13:45

Prozatím si nejsem jistá, co si o EDD myslet /test ze vzorku/. Začátek je hodně silný /na Oriflame/ a melounový :shock: S ohledem na výrobce se dá říct, že drží extrémně dobře. Jen by mi pocitově asi seděla do kategorie „pro zlíčené barbie“ /upřímně spíš mi místy naskakuje ku*** styl :oops: / Netuším proč, možná EDD /nebo něco podobného/ inteligentní barbíny z okolí nosí :conf: Zatím váhám, kam zařadit; jestli mezi zajímavé, anebo totálně hnusné výtvory :shock: :lol: :lol:

Nepřipomíná někomu kopii nějaké známější vůně? EDD je podezřele povědomá, ale nedokážu zařadit :?

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 23.11.10 00:43

Mně připomíná voňavý WC blok :mrgreen: .. Ale zkoušela jsem jen z čuchstránky.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.12.10 12:22

Začátek je poměrně svěží a zdárně se v něm mísí vodní tóny a černý rybíz. Vodní tóny jsou pro mě synonymem jisté syntetičnosti, ale tady se ještě dají zvládnout a nezvedají žaludek.
Vůně se rychle přehoupne do druhé fáze a je zde skutečně znatelná fialka, poměrně pěkná a kombinována s plumérií, čímž se mi vybaví vůně od Intimately Beckham Yours, která je ovšem oproti růžové Enigmě sladší a hutnější, kdežto Enigma je lehká.
Byla jsem poměrně překvapená, že cítím i kosatec. Kosatec v jemně mýdlové podobě mi zase evokoval vůni od Marks & Spencer - The Floral Collection: Iris. Základ je skutečně na pižmovém základu a musím říci, že i když to není žádný zázrak, má vůně zajímavé momenty a prvky a rozhodně jako neutrální vůně do kanceláře udělá své, pokud odezní poněkud nesourodý začátek.

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 03.12.10 18:05
Evax píše:
Prozatím si nejsem jistá, co si o EDD myslet /test ze vzorku/. Začátek je hodně silný /na Oriflame/ a melounový :shock: S ohledem na výrobce se dá říct, že drží extrémně dobře. Jen by mi pocitově asi seděla do kategorie „pro zlíčené barbie“ /upřímně spíš mi místy naskakuje ku*** styl :oops: / Netuším proč, možná EDD /nebo něco podobného/ inteligentní barbíny z okolí nosí :conf: Zatím váhám, kam zařadit; jestli mezi zajímavé, anebo totálně hnusné výtvory :shock: :lol: :lol:Nepřipomíná někomu kopii nějaké známější vůně? EDD je podezřele povědomá, ale nedokážu zařadit :?

Přesně :conf: mně (teda jen z navoněné stránky) něco strašně připomíná..ale co? :conf: …snad mi to časem naskočí

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist