*ESCADA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 01.11.09 19:52
*ESCADA

Vím, že tahle značka tu není moc oblíbená, ale přece…některé vůně nemají špatné, tak to zkusme dát dohromady. Za sebe hodnotím:

Incredible me - krásná, teplá, vanilková vůně; v zimě ji zbožňuji, dokáže mě opravdu zahřát Pacific Paradise - nemusela by být špatná pro mladé holky, jinak nic moc Ocean Lounge - NE, bohužel…cítím jenom protivnou žvýkačku Into the Blue - zvláštní, docela hezká, sladká, ale tak trochu jinak než všechny ostatní

…víc zatím neznám :)

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ukázat značku Escada

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 01.11.09 20:04

Into the blue-opravdu zvláštní, na začátku se mi líbila ,po čase se mi z ní dělalo zle

Desire me- tu mám teď na poličce, pěkná, hořkosladká vůně, ne moc výrazná, tak tu snesu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 01.11.09 20:10

Magnetism -zajímavá, ale velmi,velmi sladká záležitost.Bolehlav jako vyšitý
Desire me - kávový likér, nemít už tak dost plný tužebník, klidně do ní půjdu :)

Některé ostatní Escady jsem testovala, ale už dost dávno, zřejmě mě žádná nijak neoslovila :wink:

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 01.11.09 21:22

Teď jsem si ještě vzpomněla, že jsem zkoušela Sentiment - pro mě to byl obrovský bolehlav, nemohla jsem ji vůbec cítit, dělalo se mi z ní zle :(

Ale taťkovi jsem k narozeninám kupovala pánskou Magnetism a ta voní hezky :)

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 03.11.09 07:39

Incredible Me - sladká a nepříliš zajímavá. Ale už je to dávno, co jsem ji zkoušela. Třeba bych teď měla jiný názor..
Desire Me - ta už je lepší.. Gurmánská, teplejší vůně. Nevybočuje příliš z průměru, ale určitě bych ji unosila.
Into The Blue - ta je tak modrá, že už to víc ani nejde. Je to hóódně svěží, vodní vůně, která jde dosladka. Je pěkná, ale raději bych to s ní moc nepřeháněla, jelikož je dost intenzivní.
Magnetism - švestičky v čokoládě. K mé smůle ji skoro vůbec necítím.
Pacific Paradise - ulepená, ovocná limonáda.. Dost mě děsí.
S - sladká, jemná, opatrná. Neurazí/nenadchne.
Sentiment - na tuhle jsem se těšila a bylo to dost sentimentální. Vůně je celkem otravná (hlavně ten rybízový úvod je dost úderný).. a taková nijaká. Já nevím, něco mi v ní vadí.

Když to shrnu.. Z toho, co jsem zkoušela se mi zdá nejpovedenější Desire Me a Into The Blue. Ty bych unosila. Takže asi tak..

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 03.11.09 09:16

Tak s Escadou S , kterou jsem dostala skoro jako nevhodný dárek, jsem sklízela naprosto nečekaně nejvíc pochval! Ostatní Escady se mi nelíbí, snesla bych snad jen Desire Me . Into The Blue mi přijde dost syntetická.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 03.11.09 10:22

Mně by se Sentiment íbil, ale absolutně není cítit, po stříknutí jak vodička, škoda :roll:
Magnetism - sladká, občas když mám náladu se stříknu na večer, ta drží
Escada - nevím Signature? (původní zelená) - příjemná, velmi chválená kam jsem přišla ale už se ovoněla
Ty řadové lahvičky typu Ocean Lounge, Pacific Paradise atd … laciné drogérkové vůně a s mizernou výdrží
(omlouvám se za případně zkomolené názvy, nemám sílu to dohledávat)

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.11.09 13:42

Escada dělala 10 let velmi příjemné a zajímavé vůně. Toto období skončilo rokem 2000.

Nejlepší vůně od Escady, dle mého názoru, jsou:

Escada Margaretha Ley - 1990
Acte 2 - 1995
Escada Collection - 1997
Loving Bouquet - 1999
Lily Chic - 2000

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 03.11.09 14:08

Mě se asi nejvíc líbí MAGNETISM, INTO THE BLUE a DESIRE ME (ta je taková jedlá, kávová). To byly povedené vůně. Ostatní neznám, až na některé ty letničky.
Jinak proti těm letním vůním bych nic neměla, kdyby ovšem nebyly každý rok stejné - jen s jiným názvem, a za cenu, kterou bych nedala ani náhodou. Měla jsem ISLAND KISS - je to vůně, kterou jsem spíš používala jako aromaterapii - v těchhle podzimních plískanicích jsem si vybavila léto, moře, pláž…Ale nosila jsem ji jen chvíli, pak mě začala neskutečně otravovat. Taky moc nechápu, proč reklamy na tyhle vůně tvrdí, že jsou to svěží, sexy vůně na léto…Vím, že každý má jiný nos, ale mě tedy tyhle vůně nepřijdou svěží ani omylem, jsou určeny pro léto, ale právě ve vedrech fakt lepí…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25865 příspěvků 03.11.09 15:13
Kerze píše:
Escada dělala 10 let velmi příjemné a zajímavé vůně. Toto období skončilo rokem 2000.

Acte 2 - 1995
Escada Collection - 1997
Loving Bouquet - 1999
Lily Chic - 2000

Kde to mám podepsat? :D :D

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 03.11.09 19:27

Escada - ta zelenkavá. Na tu jsem zapomněla. Taky není úplně nejhorší.. Ač to není má krevní skupina. Škoda, že neznám ty starší výtvory :? .

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Klokan  03.11.09 19:33

Lily Chic - Lilie a hrušky, pěkná.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.11.09 19:39
Kerze píše:

Acte 2 - 1995
Escada Collection - 1997
Loving Bouquet - 1999
Lily Chic - 2000

Acte 2 jsem měla někdy v roce 1997 - a klidně bych si ji zopakovala. To je jediná vůně od Escady, která se mi opravdu hodně líbila.
V posledních letech pro mě jejich vůně byly takové „pouťové“ - obalem i obsahem.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 05.11.09 19:25

Ještě přidám Sunny Frutti, z roku 1998. Také jsem ji měla jako aromateraopii na dobrou náladu, veselá hrušková vůně, ne ale přeslazená.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 07.01.10 14:21

Escada Rockin' Rio sladký, ovocný kokteil, který za chvíli začne obtěžovat. Podle mě vůně vhodná tak pro patnáctiletou holčinu.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist