Escada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 12.04.08 22:26

Holky, jen tak pro zajímavost, nepoužívala jste některá kdysi starší Escady? Margarethu Ley, Loving Buquet, Lily Chic, Acte 2 ? Já měla Acte 2. Za boha si na ni nevzpomenu, myslím, že to byla středně těžká květinovka a že tenkrát chodili lidi čmuchat ke mně do kanclu… Kamarádka zas měla oblíbený Loving Buquet a taky jí byl chválen. A po Lily Chic jsem pokukovala, až zmizela…Mně se zdá, že to nebyly špatné vůně. Sice slaďárny, jak je pro Escadu charakteristické dodnes, ale tak nějak originálněji…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25889 příspěvků 12.04.08 22:39

Kerze, já starší Escady používava. A byly krásné. A nezdály se mi sladké. Spíš „silné“, ale dobře! Margareta Ley (ta mi vždycky přišla jako esence „dámy“ v tom nejlepším slova smyslu - těžká a smyslná), Acte 2 (sladší květinovka), Loving Bouquet (jedna z nejkrásnějších a nejpříjemnějších jemných květinovek) a úúúúžasná Escada Collection (tu ještě mám, je to těžká, kořeněná vůně, na kterou mívám chuť kolem vánoc) … no a pak v Escadě ZEŠÍLELI !! :))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.04.08 23:23

Escada Collection bola skutocne zaujimava vona. Ceresnovy tabak, koka-kola, karamel,ale napriek tomu nie prilis sladka, zvlastna. Jeden cas bola na MUA velmi popularna a ani sa tomu nedivim (aj ked ja by som ju nenosila). A mala krasne flakony… Niektora z nas, tusim Gep, mala teraz flakon EC v ikonke.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.04.08 08:42

Hm, nechala jsem si poslat nějaké miniaturky, ať si je připomenu. Na Escadu jsem narazila v Groomově knize, když jsem hledala něco jiného a říkám si, proč vlastně ZEŠÍLELI ? Kam se všechny ty jejich povedené vůně poděly? Totiž, Groom píše, že Escada byla od počátky charakteristická tím, že ke každé nové kolekci šatů, vydala limitovanou edici půarfémů. a další rok znovu a znovu, což byl asi zajímavý nápad. S čím korespondují ty současné limitky?!

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.04.08 09:36

Prostě jsou tam teď jiní kreativci, očividně :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlinelu
Učednice 198 příspěvků 13.04.08 12:44

Tak Margaretha Ley byl můj první opravdový parfém, už je to 12 let. Před 14 dny jsem slavila třicítku a strašně jsem si přála znovu tento parfém mít - prostě zavzpomínat a hlavně zjistit, jestli se mi ještě líbí a jaký jsem tehdy měla vkus. Přítel mi ji k narozeninám opravdu sehnal a jsem nadšená, je to nádherný, těžší a elegantní parfém, přesně pro mě. Doporučuji vyzkoušet, se současnou produkcí Escady opravdu nesrovnatelné!

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 13.04.08 14:40

mala som Escadu En Fleurs, úžasná, elegantná vôňa plná bielych kvetín, omamná, ale nie hlavybôľová, plná, pritom jemná, mala aj krásny flakón, z elegantného matného skla, páčila sa mi aj Sunny Frutti, jedna z limitiek spred asi 7mich rokov, ovocná, jemná, slnečná. Tie posledné limitky sú strašné, akoby Escada strácala svoju niekdajšiu dôstojnosť

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.04.08 15:01

Margaretha Ley byla nádherná, mě se moc líbila i v deodorantu, který byl dostatečně smyslný, a ne tak sladký. Moc se líbila okolí. Určitě si ji chci ještě pořídit. I Lily Chic byla dobrá a pak už to, aspoň pro mě, za moc nestálo. Po zkušenosti s Margarethou Ley to bylo zklamání.

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 13.04.08 19:50

Já jsem měla Sunny Frutti a povedlo se mi ji ještě sehnat. Je to krásná optimistická vůně, světle zelená barva evokuje slunce a něžné nasládlé hrušky. Není nijak křiklavá ani přeslazená. Vyšla v roce 1998.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.04.08 21:11

Petra - „hlavybôľová“ je vnikajuci termin :)

Tak mi napada, ze na Escadach by sa dal demonstrovat vyvin vseobecnej ovocenkovej mody za poslednych … peknych par rokov - pokial ide o tony, technicke prevedenie aj celkovy efekt. A marketing tiez.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dias
Učednice 168 příspěvků 13.04.08 22:42
tuzezlypes píše:
Já jsem měla Sunny Frutti a povedlo se mi ji ještě sehnat. Je to krásná optimistická vůně, světle zelená barva evokuje slunce a něžné nasládlé hrušky. Není nijak křiklavá ani přeslazená. Vyšla v roce 1998.

Naprosto souhlasím, mám z této vůně navlas stejné pocity (a stejnou zkušenost a radost z toho, že se mi ji ještě podařilo před nedávnem získat - i kdyby jen pro ten pocit optimismu a letního osvěžení).

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Křižík
Učednice 64 příspěvků 14.11.14 10:43
Escada Signature

Povedlo se mi teď koupit originální Escadu, sice jen 30ml, ale jsem ráda, že jsem ji zase v obchodech objevila: http://parfemy.heureka.cz/…-voda-30-ml/

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 2734 příspěvků 14.11.14 11:59

@Křižík Tu jsem také před dávnem používala. Moc mi tenkrát voněla :)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist