Escada Into The Blue - nebo něco podobného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Rianka2
Nováček 2 příspěvky 15.05.14 06:59
Escada Into The Blue

Márne zháňam Escadu Into The Blue - zrejme sa už nevyrába.Chcela by som niečo vodné, čisté , svieže, príp. aj menej kvetinové. Mala som Eau de Ruby Lips od Daliho,Versace - Bright......, MEXX…DG - Light blue, ale stále to nie je ono. Najlepšie niečo podobné tej Escade. Poraďte prosím.
 Vďaka.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
felixcat
Učednice 67 příspěvků 18.05.14 23:48

Viděla jsem tuto raritu v jednom krámku - zřejmě poslední svého druhu. Krámek je zapadlý, cena je předražená, ale samotná toaletka není fake - zřejmě náhoda, že takto zůstala až z Vánoc. Je to prodejna parfémů a kosmetiky v přízemí Billy na tramvajové zástavce Sídliště Červený vrch (Billa je ihned ze zástavky vidět). Jezdí tam od Dejvické tramvaj č. 20, 26, 2 a autobus 119.
Naposled jsem tu Escadu viděla minulý týden a stojí tam již od Vánoc.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist