Escada Into The Blue -prosím o radu podobné vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evul
Nováček 4 příspěvky 09.08.10 10:02
Escada Into The Blue -prosím o radu podobné vůně

Ahojte,
omlouvám se, pokud tu již podobný dotaz byl.
Chtěla bych Vás požádat o radu s výběrem vůně podobné Escada Into The Blue.
Měla by to být univerzální vůně do práce i pro volný čas, svěží (ne sladkou). Oblékám se sportovně i elegantně. Cenově normální - pokud by stála za to, tak i dražší. Nejsem typ, co rád cokoli moc střídá. Díky moc za jakýkoli tip. :)

Eva

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 38 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.08.10 10:07

Rochas Aquawoman
Miss Dior Chérie L´Eau
Nautica My Voyage
E. Arden Splendor
Mexx Pure Life Woman
Davidoff Cool Water a její odnože
Nautica Bermuda Blue
Elizabeth Arden Mediterranean
J. Sander Sport for Women
Kenzo L'Eau par Kenzo
Rochas Fleur d'Eau

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Evul
Nováček 4 příspěvky 10.08.10 10:49

Díky mockrát! :wink: To jsem nečekala - mám co dělat :oops:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 38 vzorků V tužebníku 6 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 10.08.10 11:41

Lanvin - Oxygene
S. Dali - Sea and Sun (a jiné od něj)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 22.05.11 19:32

tak jsem se rozhodla oživit tohle téma :) - taky bych ráda nějakou vůni (hodně) podobnou Into the Blue(když si nevyberu, koupím tu), ale pokud možno bez toho pánského tónu, který v Escadě cítím. Ráda bych ovšem nějakou sehnatelnou (Aquawoman i Nautica jsou fajn, ale už nesehnatelné) s cenou přiměřenou letní polívačce… Upřednostnila bych i lepší výdrž, ale to je asi u letních vůní utopie… :)

Jinak ještě k těm vůním, co jste doporučovali předtím - Dalího nehledám, mám ho ráda (a i vlastním), ale jeho vůně jsou všechny dost sladké, hledám něco méně sladkého, Davidoff mě příliš neuchvátil, a obecně nemusím příliš bílých květin… Into the Blue by prostě byla ideální, jen ohledně toho pánského podtónu si nejsem úplně jistá :? Pokud se jí nic jiného nepřiblíží, koupím si ji…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 22.05.11 20:16

Into the Blue od Givenchy jsi zkoušela? Na mě sice při zkoušení moc nedržela, ale v tvém případě může být jinak…
A třeba některou z kolínských od Guerlain (třeba Cologne du Parfumeur ) nebo bílý či zelený čaj od Bvlgari…

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 22.05.11 23:17

od Givenchy jsem ji nezkoušela, mrknu… No, Cologne du parfumeur zní moc dobře, ale dostupná zrovna moc není :) mě láká i Jardin sur le toit, případně Nil, ale to je taky trochu jiná cenová liga :? chtěla bych prostě něco, čím se můžu v létě během dne polívat, nebude to úplně tuctové a moc sladké a osvěží mě to… Něco dřevito-, bylinkovo-, trochu ovocno-… Kytek raději nepříliš :)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 23.05.11 08:21

Tomu naprosto rozumím - možná zkus pro inspiraci mrknout ke mně na poličku - do popisované kategorie patří nejmíň 1/3 mých vůní. :D
Les Saisons: Hiver - originální, osvěžující, za velmi slušnou cenu

Laguna Maravilla či některá ze série Anthology (obojí teď na xparfémech za hubičku).

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 23.05.11 09:15

podľa mňa Into The Blue od Givenchy bola limitka a už sa nepredáva… a keďže bola unisex, tak pánske tóny v nej boli…
Ale Hiver je dobrý nápad, aj Bvlgari čaje, hlavne zelený The Vert je na leto super!
A ešte ma napadla od Ardenky Green Tea…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 23.05.11 09:28

Nevím, jestli to byla limitka, ale xparfémy ji nabízejí za dobrou cenu:

http://www.xparfemy.cz/…nchy-into-th … 22824.html

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 23.05.11 10:14

Na mě se Thé Vert rozkládal dost do pudrova… Venku v létě bych na něj asi moc chuť neměla, ale nevím, zkoušela jsem jenom v chladném jaře, možná i v zimě (měla jsem jenom odstřik a ten zmizel během tří dnů…) A s Les Saisons: Hiver souhlasím… Nebo AA Anisia Bella - dost lidí ji prodává a je moc pěkná.

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 23.05.11 12:22
jerry píše:
Nevím, jestli to byla limitka, ale xparfémy ji nabízejí za dobrou cenu:http://www.xparfemy.cz/…nchy-into-th … 22824.html

wau, tak to je prekvapenie :shock:

ja som ju kedysi mala a keď som zháňala ďalšiu, už nebola a vo Fanne mi bolo oznámené, že ani nebude, lebo to bola limitka… tak super, že je :)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 24.05.11 10:53
jerry píše:
Tomu naprosto rozumím - možná zkus pro inspiraci mrknout ke mně na poličku - do popisované kategorie patří nejmíň 1/3 mých vůní. :D Les Saisons: Hiver - originální, osvěžující, za velmi slušnou cenuLaguna Maravilla či některá ze série Anthology (obojí teď na xparfémech za hubičku).

Les Saisons: Hiver mě zaujala, podívám se po ní, už nikde moc není :? a ta Laguna Maravilla, jaká je? Docela mě za tu cenu láká, Dalího mám docela ráda… Na xparfémech ale někdo píše, že tam cítí kokos :?

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 24.05.11 11:00

Mě přišla Laguna M. fakt docela divná - přijde mi to jako dost divný mix vody, sladkosti a něčeho umělého, přišla mi jako vůně plastové panenky nebo něčeho podobného, taková nasládlá a umělá, ale ne vysloveně sladká, trošičku hořká a prostě divná, Radši bych vyzkoušela :wink:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 24.05.11 11:11

hm, tak to asi nebude to, co hledám :) na elninu někdo píše to samé… Zkusím možná tu Les Saisons: Hiver… Je za slušnou cenu, takže by mi ani nebylo líto lít to na sebe v létě po litrech :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist