Escada-Loving Bouquet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajs  06.01.08 23:47

Ahoj…parfémů mám tak akorát,je to moje úchylka:-) ale chtěla jsem vás poprosit,nemáte-li některá na odstřik či jako nabídku k odkupu zbytek tohoto parfému…byl to můj úúúplně první,dostala jsem ho jako dárek ještě na škole v roce 1999,myslím,dnes jsem si na něj vzpomněla…a z nostalgie bych si ho ještě ráda někdy vyzkoušela…díky moc.Eva

Reakce:

29.05.08 19:10

Tu vůni prodávají na www.parfemu-raj.cz skoro za hubičku… :)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.05.08 19:24

Ale bacha na to, není to ani EDT! Je to nějaký hydratační osvěžující sprej, nebo co… (Tedy podle přiloženého obrázku) V nabídce píšou EDT :shock:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 29.05.08 19:56

Na obrázku je krabička, ne?????

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Tana
Učednice 147 příspěvků 29.05.08 19:59

Ano, to bude hydratační sprej. Sestra tu vůni má, a na krabičce je napsáno EDT. Tady to napsáno není. Schválně jsem psala sestře mail, abych se přesvědčila :). Ani mi to nejde zvětšit, abych si to prohlédla :evil:. Třeba ta krabička na fotce je jen orientační, ale radši bych si to u nich ověřila.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 29.05.08 21:11

taky mě štvou ty orientační obrázky. Např. u Initialu ukazují flakon EdP a prodávají EdT (ale už nevím, který e-shop). S www.parfemu-raj.cz nemam zkušenosti, raši bych se asi taky zeptala. Asi budu muset začít očuchávat i Escady. Zatím jsem se jim vyhýbala.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tana
Učednice 147 příspěvků 29.05.08 21:28

Moje sestra je na Escady maniak, měla snad všechny. A samozřejmě všechny sladké. Tahle je snad jediná květinovka. Ten, kdo má rád ovocně-sladké vůničky bude nadšen. Escada není můj šálek kávy, ale jsou horší.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.05.08 23:38

To nevypadá jako ilustrační foto, spíš bude reálné a neumějí si to tam přeložit…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist