Escada-Loving Bouquet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajs  06.01.08 23:47

Ahoj…parfémů mám tak akorát,je to moje úchylka:-) ale chtěla jsem vás poprosit,nemáte-li některá na odstřik či jako nabídku k odkupu zbytek tohoto parfému…byl to můj úúúplně první,dostala jsem ho jako dárek ještě na škole v roce 1999,myslím,dnes jsem si na něj vzpomněla…a z nostalgie bych si ho ještě ráda někdy vyzkoušela…díky moc.Eva

Reakce:

29.05.08 19:10

Tu vůni prodávají na www.parfemu-raj.cz skoro za hubičku… :)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.05.08 19:24

Ale bacha na to, není to ani EDT! Je to nějaký hydratační osvěžující sprej, nebo co… (Tedy podle přiloženého obrázku) V nabídce píšou EDT :shock:

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 29.05.08 19:56

Na obrázku je krabička, ne?????

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Tana
Učednice 147 příspěvků 29.05.08 19:59

Ano, to bude hydratační sprej. Sestra tu vůni má, a na krabičce je napsáno EDT. Tady to napsáno není. Schválně jsem psala sestře mail, abych se přesvědčila :). Ani mi to nejde zvětšit, abych si to prohlédla :evil:. Třeba ta krabička na fotce je jen orientační, ale radši bych si to u nich ověřila.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 29.05.08 21:11

taky mě štvou ty orientační obrázky. Např. u Initialu ukazují flakon EdP a prodávají EdT (ale už nevím, který e-shop). S www.parfemu-raj.cz nemam zkušenosti, raši bych se asi taky zeptala. Asi budu muset začít očuchávat i Escady. Zatím jsem se jim vyhýbala.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tana
Učednice 147 příspěvků 29.05.08 21:28

Moje sestra je na Escady maniak, měla snad všechny. A samozřejmě všechny sladké. Tahle je snad jediná květinovka. Ten, kdo má rád ovocně-sladké vůničky bude nadšen. Escada není můj šálek kávy, ale jsou horší.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.05.08 23:38

To nevypadá jako ilustrační foto, spíš bude reálné a neumějí si to tam přeložit…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist