Escada-Loving Bouquet

evajs 06.01.08 23:47

Ahoj…parfémů mám tak akorát,je to moje úchylka:-) ale chtěla jsem vás poprosit,nemáte-li některá na odstřik či jako nabídku k odkupu zbytek tohoto parfému…byl to můj úúúplně první,dostala jsem ho jako dárek ještě na škole v roce 1999,myslím,dnes jsem si na něj vzpomněla…a z nostalgie bych si ho ještě ráda někdy vyzkoušela…díky moc.Eva

Reklama

29.05.08 19:10

Tu vůni prodávají na www.parfemu-raj.cz skoro za hubičku… :)

Samantha 29.05.08 19:24

Ale bacha na to, není to ani EDT! Je to nějaký hydratační osvěžující sprej, nebo co… (Tedy podle přiloženého obrázku) V nabídce píšou EDT :shock:

katerinka 29.05.08 19:56

Na obrázku je krabička, ne?????

Tana 29.05.08 19:59

Ano, to bude hydratační sprej. Sestra tu vůni má, a na krabičce je napsáno EDT. Tady to napsáno není. Schválně jsem psala sestře mail, abych se přesvědčila :). Ani mi to nejde zvětšit, abych si to prohlédla :evil:. Třeba ta krabička na fotce je jen orientační, ale radši bych si to u nich ověřila.

Svatka 29.05.08 21:11

taky mě štvou ty orientační obrázky. Např. u Initialu ukazují flakon EdP a prodávají EdT (ale už nevím, který e-shop). S www.parfemu-raj.cz nemam zkušenosti, raši bych se asi taky zeptala. Asi budu muset začít očuchávat i Escady. Zatím jsem se jim vyhýbala.

Tana 29.05.08 21:28

Moje sestra je na Escady maniak, měla snad všechny. A samozřejmě všechny sladké. Tahle je snad jediná květinovka. Ten, kdo má rád ovocně-sladké vůničky bude nadšen. Escada není můj šálek kávy, ale jsou horší.

Ada 29.05.08 23:38

To nevypadá jako ilustrační foto, spíš bude reálné a neumějí si to tam přeložit…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist