*ESCENTRIC MOLECULES

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 29.05.11 12:22
*ESCENTRIC MOLECULES

skusal niekto?dojmy…??

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Ukázat značku Escentric Molecules

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 29.05.11 21:43

Skúšala som všetky, z prvých štyroch vzorky a ostatné dve aspoň na papierikoch…

Tak tie prvé štyri sa mi páčia, sú to minimalistické, nenápadné, ale veľmi príjemné antiparfémy (skôr ide o zvláštne aury ako o vône, a keď ich človek nosí, občas si pripadá ako keby bol poliaty feromónmi… reakcie okolia sú tomu často adekvátne, prúpovídky na fragrantice a inde nekecajú).

Neodolala som a jeden som si kúpila, no ukázalo sa, že ho nenosím - skôr by som tie vône videla na nejakom romantickom mužovi - a od toho by som sa následne ani nehla :whistle: .

Posledná, vetiverová dvojica ma až tak nenadchla. Escentric 03 je obyčajná cistrusovka so syntetickým vetiverom, Molecule 03 je na tom lepšie - je to čistá vetiverovka, kto má rád Encre Noir alebo Terre de Hermes, nech skúsi.

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 29.05.11 22:23

no ved to ma matie..citam recenzie na fragrantice a su zvlastne…neskusala som,ale velmi ma lakaju…ze vraj su zvlastne…preto ma aj zaujali…musim niekde zohnat vzorecky…Dik Jani

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 30.05.11 18:13

Zkoušela jsem je všechny, bohužel nemám přesné poznámky,

ale co si pamatuji:
obě molekuly 01 voněly prázdným papírkem (testoval se mnou i přítel a též to tak cítil),
ostatní převážně příjemně lehce citrusově s inteligentní špetkou pepře/pižma,
výdrž jsem testovala u Intelligence & Fantasy, byla dobrá na papírku, na těle ale minimální,

co jsem si zapsala:
Molecule 01 - nic
Escentric mol. 01 - nic
Molecule 02 - jemně pomeranč s pepřem
Escentric mol. 02 - nic
Molecule 03 - „to je jako jíst grapefruit“
Escentric mol. 03 - nahořklý citrus do pánska
Intelligence & Fantasy - slabší pomeranč

Osobně na mě ty vonící udělaly příjemný dojem a uměla bych si je představit na poličce v koupelně, ale vůně už mě nebaví používat, líbí se mi spíš si je užívat a k tomu mi takovéto nestačí.
Moje hodnocení ale bylo „pod vlivem“ ostatních zkoušených vůní, především Johna Varvatose.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 30.05.11 20:35

Ja sa priznám, že mne Molecule 01 a Escentric 01 vyhovovali najviac: niekomu to pripomenie papier, možno áno, ale nie tlačiarenský papier ako v Odeur 53… skôr je to jemný sviežy závan čistoty.

Dvojky sú výrazne teplejšie, ambroxan je proste syntetická náhrada za ambru a keď si predstavíte ambru bez vanilky a sladkostí (sivú, chladnú ambru) - je to zhruba ono…

Jedine trojky sú výraznejšie, tie už pôsobia ako relatívne normálne vône, resp. ľudia budú vedieť, že ste sa navoňali.

Pre mňa sú Escentricy ale problematické presne z toho dôvodu, ktorý uviedla Incognita: najprv som si myslela, že potrebujem práve takéto nenápadné vône, ale veľmi rýchlo som zistila, že v priebehu dňa sa potrebujem s vôňou maznať a užívať si ju. Čo sa v tomto prípade príliš nedá, je to ako keby ste si namiesto vône obliekli ľanovú blúzu opranú len v domácom mydle bez parfemácie a vysušenú na slnku.

Musím ale povedať, že ak sa skombinujú s inými vôňami, majú schopnosť v mnohých prípadoch vôňu oživiť. Trebárs aj niekoľko hodín po tom, ako sa zdalo, že už vyprchala

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 95 parfémů

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 30.05.11 21:36

presne to som citala v recenziach,ze dokazu robit toto…ked uz necitite tu prvu vonu vynara sa molekula…co je zaujimave…na slepo asi tazko,nestoji par eur…skoda,mozno sa dostanem ku vzoreckam… :D

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 07.05.15 23:04

Máte niekto skúsenosť, alebo čo hovoríte na toto:
 http://stores.ebay.com/TRiBUTE8

Na poličce 49 parfémů 11 miniatur 27 odstřiků 206 vzorků V tužebníku 7 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 24.01.16 09:34

Ahoj všetci! Už dlho ma láka MOLECULE 01 . Ak ju máte, dajte sem nejaké vaše postrehy, budem rada.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 24.01.16 15:15

.

Madelane
Parfémová maniačka 597 příspěvků 24.01.16 15:19

@otakara ahoj, môžem Ti poslať vzorku :kytka:

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6637 příspěvků 24.01.16 16:36

@otakara asi jsem „hluchočuchá“, jak kdysi řekl můj tehdy asi čtyřletý bratr, ale já cítila, nebo spíš necítila nic. Pak možná něco jako slabý závan kilometr vzdáleného jehličí a to nevím, jestli to nebylo jen proto, že jsem tam něco cítit chtěla. A pak zase nic :nevim:

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 841 příspěvků 25.01.16 13:46

Já mám všechny tři Escentric, Molecule jsem nezkoušel ani jednu.

Escentric 01- Po skoro úplném rozvonění tam cítím něco jako s Terre d Hermes, nemohu si pomoci..

Escentric 02- Hned při aplikaci z toho cítím chlast! Konkrétně Gin a ještě něco. Je hodně syntetická, což nemám rád u vůní, ale tady mi to i jako celek sedí. Ideální na léto, to bude asi pecka, zvažuji koupi. (z těch třech jednoznačně nejlepší, dle mého subjektivního názoru)

Escentric 03- Nevím, jestli mám zájem ze začátku vonět jak igelitový pytlík na přímém slunci do kterého pak problískne limeta a čaj..

:nevim: :mrgreen:
Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 25.01.16 16:06

@Madelane Si zlatíčko, že mi ju ponúkaš, ďakujem, v inom vlákne sa priznávam, že po dlhom váhaní som potvrdila objednávku, ja som nemohla odolať. :oops: Čoskoro sa ozvem. :)

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6637 příspěvků 25.01.16 16:24

@otakara tak to jsem zvědavá na tvoje dojmy :think:

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 25.01.16 16:33

@mmaat :D :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist