Eshop s parfémy - LeParfem.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Buchtec
Učednice 97 příspěvků 17.10.14 14:48
Eshop s parfémy - LeParfem.cz

Ahoj,

dělám v jedné firmě a mimo jiné máme i eshop s parfémy :) Pokud budete mít nějaké rady a tipy z uživatelského hlediska, můžete poradit co a jak vylepšit, určitě to není 100% :D

Kdyby se vám něco líbilo, můžete i napsat :)

Díky

Libor

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 17.10.14 17:42

@Buchtec

Dovolil bych si poznamenat, že mi chybí (nebo nemohu najít, což je z mého pohledu coby uživatele totéž):

  • výpis všech výrobců (těch deset vlevo je fajn, ale já chci toho jedenáctého. Přece to nebudu vypisovat do vyhledávání)
  • řazení podle výrobců a ne podle jednotlivých modelů
  • chtěl bych znát výrobce, i když nepatří do té preferované desítky. Např „Unisex parfémy“ - Black EDT Tester - ??? . Nikde se nedovím, že je to od Bvlgari.
  • u té protekční desítky se to dovím. „Unisex parfémy“ - 1 Le Bateleur EDT Tester - v záhlaví vyčtu, že je to Dolce Gabbana. Docela nenápadný, ale nechť. Ale kde je možnost prokliknout výrobce a prohlídnout si všechno, co od něj nabízíte?
  • proč není ve zobrazení parfému zmínka nebo odkaz na ostatní nabízené varianty téhož? Namátkou Chanel Allure Homme Sport máte v jedenácti variantách, ale zase: jak se to dovím?
  • když si nechám vypsat např. Chanel, vyskočí na mne 121 položek. Chci mít možnost vyselektovat pánské / dámské / unisex, abych se tím nějak rychleji prokousal. Navíc máte každou variantu a každé balení zvlášť, takže zmíněný Allure Homme Sport zabere sám celou stránku. Kde se tím má prohrabávat?
  • chválím, že máte vypsanou pyramidu složení u každého parfému (doufám, že u každého, kontrolovat to nehodlám), ale bylo by přehlednější, kdyby byla hlava, srdce a základ v samostatných odrážkách / odstavcích
  • odkaz Dámské parfémy máte špatně, pošle mne do kosmetiky
  • atd atd atd.


Máte tam ještě práce jak na kostele, aby to bylo uživatelsky alespoň přijatelný. Možná by nebylo špatný se v tom základním členění inspirovat u konkurence.

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 24.10.14 16:04

@Buchtec

Já klikla na dámské vůně a vyjela mi napřed kosmetka, vůbec vám to nefunuje.A třeba já, protože nemám trpělivost, tak bych v tomto stavu v jakém se eshop momentálně nachází, radši nic nekoupila.
Prostě na to nemám nervy. :roll:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist