Eshop s parfémy - LeParfem.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Buchtec
Učednice 97 příspěvků 17.10.14 14:48
Eshop s parfémy - LeParfem.cz

Ahoj,

dělám v jedné firmě a mimo jiné máme i eshop s parfémy :) Pokud budete mít nějaké rady a tipy z uživatelského hlediska, můžete poradit co a jak vylepšit, určitě to není 100% :D

Kdyby se vám něco líbilo, můžete i napsat :)

Díky

Libor

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

rock
Nevyléčitelná závislačka 1736 příspěvků 17.10.14 17:42

@Buchtec

Dovolil bych si poznamenat, že mi chybí (nebo nemohu najít, což je z mého pohledu coby uživatele totéž):

• výpis všech výrobců (těch deset vlevo je fajn, ale já chci toho jedenáctého. Přece to nebudu vypisovat do vyhledávání)
  • řazení podle výrobců a ne podle jednotlivých modelů
  • chtěl bych znát výrobce, i když nepatří do té preferované desítky. Např „Unisex parfémy“ - Black EDT Tester - ??? . Nikde se nedovím, že je to od Bvlgari.
  • u té protekční desítky se to dovím. „Unisex parfémy“ - 1 Le Bateleur EDT Tester - v záhlaví vyčtu, že je to Dolce Gabbana. Docela nenápadný, ale nechť. Ale kde je možnost prokliknout výrobce a prohlídnout si všechno, co od něj nabízíte?
  • proč není ve zobrazení parfému zmínka nebo odkaz na ostatní nabízené varianty téhož? Namátkou Chanel Allure Homme Sport máte v jedenácti variantách, ale zase: jak se to dovím?
  • když si nechám vypsat např. Chanel, vyskočí na mne 121 položek. Chci mít možnost vyselektovat pánské / dámské / unisex, abych se tím nějak rychleji prokousal. Navíc máte každou variantu a každé balení zvlášť, takže zmíněný Allure Homme Sport zabere sám celou stránku. Kde se tím má prohrabávat?
  • chválím, že máte vypsanou pyramidu složení u každého parfému (doufám, že u každého, kontrolovat to nehodlám), ale bylo by přehlednější, kdyby byla hlava, srdce a základ v samostatných odrážkách / odstavcích
  • odkaz Dámské parfémy máte špatně, pošle mne do kosmetiky
  • atd atd atd.

Máte tam ještě práce jak na kostele, aby to bylo uživatelsky alespoň přijatelný. Možná by nebylo špatný se v tom základním členění inspirovat u konkurence.

Na poličce 45 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 24.10.14 16:04

@Buchtec

Já klikla na dámské vůně a vyjela mi napřed kosmetka, vůbec vám to nefunuje.A třeba já, protože nemám trpělivost, tak bych v tomto stavu v jakém se eshop momentálně nachází, radši nic nekoupila.
Prostě na to nemám nervy. :roll:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist