Essence Eau de Parfum Intense

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 17.08.10 18:35
Essence Eau de Parfum Intense

Narciso Rodriguez: Essence Eau de Parfum Intense - limitovaná edice

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.08.10 19:39

Řekla bych, že to je tato, http://www.fragrantica.com/perfume/Narc … -6575.html http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

mají ji jako novinku v Marionnaud, na krabičce i na flakonku je myslím nápis Intense a jen na dně Musc Collection.
Po přičichnutí k flakonku a asi prvních 15 minut jsem byla unešená, to byla krása, ale po rozležení je to taková vůně, na mé kůži :!: podobná Max Mara Le Parfum, zajímavá, výrazná, drží dobře, ale za ty peníze by mi stačil parfémek Max Mara i když možná okořeněnější a trochu méně uhlazený, po hodině už ale voní skoro totožně, jen NR déle.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.08.10 19:50
pichjit píše:
mají ji jako novinku v Marionnaud, na krabičce i na spodku flakonku je myslím nápis Intense a jen na dně Musc Collection.

V Marionnaudu jsou buď vtipálci nebo mají skelnou nemoc - jako novinku už ji měli loni :roll:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.08.10 20:07

No u nás v M. dříve neměli NR, tak teď tam mají nově celou značku, to bude asi tím.
Ovšem voní i po sprše a to se mi tedy stává hodně málo.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.08.10 20:10

To jo - já ho loni viděla v Palladiu.
Ale pokud je u něčeho cedule NOVINKA, tak to v Marionnaud neznamená NOVINKA NA TRHU, ale NOVINKA V NAŠEM OBCHODĚ. :mrgreen:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 19.08.10 20:43

.

Příspěvek upraven 24.07.13 v 14:18

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.08.10 22:25

Ta co jsem zkusila dneska byla „Intense“ i „Musc“
Já se tam snad podívám znova :conf: To zakouřené tam bylo také, musela to být ona, jen tu asi není v databázi? Hledala jsem co nejpodobnější název. Měli asi 4 druhy a už v tom mám chaos, Alůe právě intense a musc mi utkvělo v hlavě.

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 19.08.10 22:28
pichjit píše:
Ta co jsem zkusila dneska byla „Intense“ i „Musc“
Já se tam snad podívám znova :conf: To zakouřené tam bylo také, musela to být ona, jen tu asi není v databázi? Hledala jsem co nejpodobnější název. Měli asi 4 druhy a už v tom mám chaos, Alůe právě intense a musc mi utkvělo v hlavě.

Tady v databázi není. Jinak je to ta úplně vlevo na obrázku: http://www.fashionandrunway.com/fashion … colo=22376

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.08.10 22:37

Já tam vyrazím znova asi…Ale až ráno :mrgreen:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 19.08.10 22:38
pichjit píše:
Já tam vyrazím znova asi…Ale až ráno :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.08.10 11:06

Jsem tu :idea:

Cink, cink…
Tak, jasně viděla jsem včera v Marionnaud i Essenci , tu zde zminovanou novou, u té je nápis NOVINKA i vínovou Musc .

Stříkla jsem na sebe dneska obě. Mají dost společného, Essence je nakonec hezčí, pudrovější, ne tak hodně pižmová jako Musc, jasně, je to musc, má právo být pižmová skrz na skrz.
Dokonale jsem to včera spojila a pomotala, uznávám.
Takže novinka ** Essence ** je krásná, lehce zapudrovaná dřevitá růže (složení vůbec netuším možná jsem mimo?) s trochou pižma a možná pomerančového květu. Musc je takové pižmo s květinami a na dně má napsáno Eau de Parfum Intense, dokonce jsem v ní dneska i ten ylang vyčichala…

edit:
Teď už cítím lopatu pižma i v Essenci… Dokonce je teď tak výrazná, že už pochybuji, kterou jsem zkoušela včera…

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5095 příspěvků 20.08.10 12:55

No právě! Já mám ten fialový Musc a Essenci jsem zkoušela jen v obchodě. Moc se mi líbila, ale pořád se nemohu zbavit pocitu, že jsou si ty vůně hodně moc podobné a dávat takovou sumu za podobnou vůni se mi moc nechce. I když zas… ta Essence je fakt krásná. Sakra, sakra…! :smack:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.08.10 14:04

Já bych za ni asi neplatila, pokud ji nespotřebováváš takovým fofrem, abys ji brala jako nástupkyni až dojde, jsou to teď už téměř totožné vůně, od cca 10,00 hod dopoledne.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 20.08.10 15:07

Sakra, sakra… Essence je má oblíbená… To budu muset zkusit… :conf:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.08.10 18:59

Fanfan, já v ní postrádám tu „ledovost“ původní Essence. Ten tón, co ji dělal zvláštní.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist