ESSENCE EMOTIONAL/ Versace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 02.06.07 17:40

Znáte, máte, měly jste některá tento parfém?

ESSENCE EMOTIONAL
Charakteristika: květinová; zelená
Kompozice: jemné ovoce, květiny, mango, vodní meloun, květy růže, cedrové dřevo, vanilka

Na internetu se doprodávají už spíš zbytky /vůně se přestala vyrábět/ , tak docela váhám nad koupí naslepo: už drahnou dobu o koupi uvažuju, otestovat se ale nepodařilo a prodej brzy zřejmě skončí úplně…proto prosím o Vaše názory a hodnocení tohoto parfému…recenzi jsem nenašla snad žádnou negativní /pokud nepočítám stížnost na dobrou výdrž - což u mne je spíš plus/, ale moc recenzí k mání tedy není…

Díky za Vaše příspěvky

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 02.06.07 17:55

A od které firmy to je ? Není k mání nějaký odkaz s obrázkem? Popis by se totiž hodil na mraky jiných vůní.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Silis
Učednice 200 příspěvků 02.06.07 18:02

Je to Versace, Eva to má v nadpisu:) Recenze zde, je fakt že moc recenzovaná není…: http://makeupalley.com/…uct/showrevi … Fragrances

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.07 19:02

Obrázek mám v databázi: http://ada.konicky.net/…tailvune.php?…

Podle toho popisu nevím, přijde mi to lehce tuctové, ale na to se nedá spoléhat (tuctové složky stačí správně sladit a je z nich krásná vůně). Ještě existuje Essence Ethereal a Exciting.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist