ESSENCE EMOTIONAL/ Versace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 02.06.07 17:40

Znáte, máte, měly jste některá tento parfém?

ESSENCE EMOTIONAL
Charakteristika: květinová; zelená
Kompozice: jemné ovoce, květiny, mango, vodní meloun, květy růže, cedrové dřevo, vanilka

Na internetu se doprodávají už spíš zbytky /vůně se přestala vyrábět/ , tak docela váhám nad koupí naslepo: už drahnou dobu o koupi uvažuju, otestovat se ale nepodařilo a prodej brzy zřejmě skončí úplně…proto prosím o Vaše názory a hodnocení tohoto parfému…recenzi jsem nenašla snad žádnou negativní /pokud nepočítám stížnost na dobrou výdrž - což u mne je spíš plus/, ale moc recenzí k mání tedy není…

Díky za Vaše příspěvky

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 02.06.07 17:55

A od které firmy to je ? Není k mání nějaký odkaz s obrázkem? Popis by se totiž hodil na mraky jiných vůní.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Silis
Učednice 200 příspěvků 02.06.07 18:02

Je to Versace, Eva to má v nadpisu:) Recenze zde, je fakt že moc recenzovaná není…: http://makeupalley.com/…uct/showrevi … Fragrances

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.07 19:02

Obrázek mám v databázi: http://ada.konicky.net/…tailvune.php?…

Podle toho popisu nevím, přijde mi to lehce tuctové, ale na to se nedá spoléhat (tuctové složky stačí správně sladit a je z nich krásná vůně). Ještě existuje Essence Ethereal a Exciting.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist