Esteban parfémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 31.10.12 13:29
Esteban parfémy

Myslím, že toto je taky jedna z těch značek, které není věnována dostatečná pozornost, jakou by si byla bývala zasloužila. Kdo má vyzkoušeno, připište dojmy :)

Příspěvek upraven 06.07.14 v 17:38

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Esteban

Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 09.11.12 22:10

.

Příspěvek upraven 06.07.14 v 17:39

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.11.12 15:19

.

Příspěvek upraven 06.07.14 v 17:39

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 19.11.12 20:40

Baume Tolu - tak ten se mi taky líbí nejvíc. Nevím, jak voní tolu balzám, ale podle tohoto parfému jako starožitná knihovna s maggi. Jak jsem zavětřila tenhle tón, vzpomněla jsem si na Serge Noire, i tam se mezi složkami ozývá přesně totéž, také jakési macerované dřevo s polévkovými bylinami.
Ve skutečnosti mi pak při porovnání na kůži vyšel Serge Noire mnohem ostřejší, hřmotnější a zde opravdu pánský, protože Baume Tolu vedle něj voněl jako jeho dámský protějšek. Je jemnější, ale veselejší, bez nádechu kůže, zato s delikátním sušeným ovocem. Zajímavá kombinace složek, která se příjemně nosí. Škoda, že je ta vůně poměrně slabá.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist