Esteban parfémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 31.10.12 13:29
Esteban parfémy

Myslím, že toto je taky jedna z těch značek, které není věnována dostatečná pozornost, jakou by si byla bývala zasloužila. Kdo má vyzkoušeno, připište dojmy :)

Příspěvek upraven 06.07.14 v 17:38

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Esteban

Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 09.11.12 22:10

.

Příspěvek upraven 06.07.14 v 17:39

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.11.12 15:19

.

Příspěvek upraven 06.07.14 v 17:39

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 19.11.12 20:40

Baume Tolu - tak ten se mi taky líbí nejvíc. Nevím, jak voní tolu balzám, ale podle tohoto parfému jako starožitná knihovna s maggi. Jak jsem zavětřila tenhle tón, vzpomněla jsem si na Serge Noire, i tam se mezi složkami ozývá přesně totéž, také jakési macerované dřevo s polévkovými bylinami.
Ve skutečnosti mi pak při porovnání na kůži vyšel Serge Noire mnohem ostřejší, hřmotnější a zde opravdu pánský, protože Baume Tolu vedle něj voněl jako jeho dámský protějšek. Je jemnější, ale veselejší, bez nádechu kůže, zato s delikátním sušeným ovocem. Zajímavá kombinace složek, která se příjemně nosí. Škoda, že je ta vůně poměrně slabá.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist