*ESTÉE LAUDER

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.04.08 17:41
*ESTÉE LAUDER

Vím, že je tu několik příznivkyň White Linen, mně se líbí Knowing, ale to až poslední dobou, co jsem na ni vůbec narazila.
Na Jahodě mají Private Collection a Youth Dew Amber Nude - tu novou verzi přeformulovanou za období Toma Forda v EL. Zkoušela jste některá tyto dvě vůně?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ukázat značku Estée Lauder

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.04.08 19:04

Private Collection mám v miniatuře, napíšu ti recenzi :) Myslím, že by to měla být chypre.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.04.08 18:14

Představ si, že jsem šla dnes kolem parfumérie Esta u Zelného rynku a tam obě mají. Je tam velice laskavá paní prodavačka a tak mi vše ukázala, navoněla… Je to fakt pěkný obchod.
Private Collection Tuberose Gardenia je nádherná a pořád k ní čichám, velice dobře na mně drží, Youth Dew Amber Nude mám na papírku a cítím hlavně tu ambru a zázvor, vůbec ne čaj či čokoládu. Na tom papírku je to dost silné, musím to ale jít zkusit raději na ruku. Taky jsem zkusila Aqua Alegorii - tu pivoňkovou, tu bych si asi na léto pořídila a pak na papírek rybíz, taky pěkný.

Zato jsem byla na nám. Svobody ve Fannu a opravdu nevím, proč to tam nazabalí. Je to exkluzivní místo a nechodí tam ani noha. Ale měli Cabaret a Black od Bvlgari na vyzkoušení.

A poslední novinka z centra Brna je, že na Masarykové bude na rohu pod Špalíčkem L'Occitane. Tak aspoň nebudu muset jezdit až do Olympie.

Tu recenzi mi napiš, tvoje postřehy mě vždycky zajímají. :)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.04.08 18:22

Hurá, tak budu moct konečně orecenzovat L'Occitany :) Olympie je nanic, je to moc daleko. Ještě Sephoru kdyby nám sem někam frkli.
Ruby na Svoboďáku v Omeze znáš? Mají tam dobrý sortiment a taky milou prodavačku.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.04.08 18:25

Ruby znám, tam jsem konečně vyzkoušela Agent Provocateur (jsem totiž sto let za opicemi :)). Dostala jsem tam kupón na 100Kč slevu. :) Oni mají obchod i na té odbočce doleva z Kobližné směrem ke Krajskému soudu.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 14:56

Tuberosu Gardenia mám teprve krátce a můžu říct, že jsem si ji zamilovala. musím ji ovšem aplikovat jemně na kůži - žádné stříkání na oblečení, je to totiž velmi intenzívní vůně, máte někdo doma, používáte? Mě se zdá, že daleko lepší je po rozvonění a vydrží vonět neskutečně dlouho.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.09.08 15:00

Sáro - měla jsem vzorek a musím říct, že je úžasná! Uvažuji o koupi. Je hodně intenzivní, takže stačí malinko a drží opravdu dlouho. Je to kvalitka!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 25.09.08 15:07

Sáro, Tuberose Gardenii mám doma aplikuji pouze v teplých dnech, mně tyhle tuberozové vůně připadají studené, používám je hlavně na jaře a na podzim

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 25.09.08 15:08

Ronno, Knowing je pro mne nádherná vůně a již delší dobu uvažuji o její koupi.....

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 25.09.08 15:11

Sáro, ještě mne napadlo......­..Tuberose Gardenia by mohla klidně patřit mězi vůně s kapátkem, zkrátka bez rozstřikovače, ten rozstřikovač dává příliš velkou dávku…já bych radei jen tak poklepala na kůži…

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 25.09.08 15:16

Tuberose Gardenia na mě voní bohužel kysele, jinak je to krásná intenzivní vůně gardénie. A myslím že stačí jeden střik na každou ruku aby se vůně pěkně rozvinula když se pohybuješ.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 16:46

no přesně tak si to myslím, ten rozstřikovač je na nic, vůni si přestříkávám do vialky a tak ji jen jemně nanáším - pak je krásná - 75 ml balení je tak na 100 let :lol: , jinak v teple bych z ní měla trochu strach

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.09.08 16:53

Myslím, že takové „pecky“ jako je TG by měli prodávat max.30 ml. Zdá se mi, že má koncentraci jako parfém, tak by opravdu měla být bez rozstřikovače, spíš se štětečkem.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 25.09.08 16:59

myslím, že by mi stačilo i 15 ml navěky ovšem bohužel byla k mání pouze tato velikost, tak co jsem měla dělat
jinak naprosto souhlasím, mám Cartier Delices v koncentrace čistý parfém a proti TG je to čajíček.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25896 příspěvků 25.09.08 17:46

Tuberose Gardenia se mi líbí - pro mě asi nejhezčí letošní novinka z vůní, které jsou na našem trhu! Myslím, že si jí někdy v budoucnu pořídím. EdP je pěkná, ale zkoušely jste i PARFÉM?? Není výraznější než EdP, ale … to se prostě musí vyzkoušet (řekla bych například, že je tam, ve srovnání s EdP, o něco víc tuberózy!)Takovou tou „jiskřivostí“ mi připomíná Carnal Flower, zároveň Gardenie příjemně hladí … :oops:

Parfém se prodává právě v tom objemu 30 ml. Prostě ideální!! Až na tu cenu, samozřejmě. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist