Estée Lauder Dazzling Gold a Silver

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.04.08 08:37

Ptala se mne na ně kámoška, ale já je vůbec neznám. Našla jsem něco v knize Nigela Grooma a že se prodávají na ebay za celkem dobré ceny..Znáte je někdo?Máte s nimi zkušenosti? Už se nevyrábějí?

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26794 příspěvků 13.04.08 10:57

Tak tyhle dvě vůně mi přivezla známá z USA. Jinak bych snad o nich ani nevěděla. A to by byla škoda. Nevím, jestli se ještě vyrábějí. Od té Gold mám ještě flakonek. A docela se mi po nich stýská.
Myslím, že by se ti mohly líbit (specielně Gold). Obě jsou květinové (v obou je, mimo jiné, lilie :)), ta Gold je trochu smyslnější, teplejší, ale ne zas orient a už vůbec ne bolehlav. Doporučuju!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome mauska
Nováček 25 příspěvků 13.04.08 11:10

Dazzling Gold a Silver se stále vyrábí, ale jsou určeny pouze pro trh USA a V.Británie. Jsou zajímavé- ve stylu starších vůní EL- ne takové lepenky jako Beyond a nové a nové verze Pleasures. Ta Silver byla myslím studenější, Gold teplejší. Za vyzkoušení stojí- dle mého patří mezi to zajímavější, co EL nabízí.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.04.08 13:19

Tak mají na Ebay miniatury Gold i Silver pure parfum kolem 10 dolarů za kus, takže jsem je objednala a uvidíme…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 14.10.11 12:27

konečně se mi povedlo si pořídit celé balení Dazzling Silver,za přijatelný peníz.takže mám na ceszě 30 ml edp,jsem na ni strašně zvědavá,podle recenzí se mi musí líbit,když se mi líbí Inspiration,což je jí prý hodně podobná

Na poličce 25 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 14.10.11 13:44

Také jsem před lety měla k oběma přístup i když po té době už bych je nepopsala, Gold byla opravdu teplá a „zlatě“ sladká květinovka.
Obě se tu prodávaly nedávno v našich e-shopech, třeba Elnino je mělo dlouho.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 14.10.11 16:03

co to znamená nedávno?já se po ní divám už cca 2 roky?

Na poličce 25 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 14.10.11 19:27

Začátkem roku ji ještě měli určitě, na jaro jsem o ní uvažovala, Gold mají ještě v seznamu těch, co nejsou skladem, ale měli je.
 http://www.parfemy-elnino.cz/…azzling-gold

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist