Estee Lauder Modern Muse

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 04.05.13 17:31
Estee Lauder Modern Muse

Estée Lauder will be launching a new fragrance in the fall: Modern Muse - the company's first major women’s fragrance since 2003. WWD reported today that Modern Muse was designed by Firmenich’s Harry Fremont and built around two key accords: sparkling jasmine and sleek woods. The first accord combines exotic mandarin, tuberose, fresh lily, honeysuckle nectar, dewy petals, jasmine sambac, and jasmine sambac China absolute.

The same approach was with the sleek woods accord, which includes two different forms of patchouli, along with Madagascar vanilla, amber wood, and soft musk. The sparkling jasmine is intended to impart a feminine side to the strength of the woods. The collection includes the fragrance and accessory products and will begin to appear at counters in September.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 04.05.13 19:23

neverím, že tá vôňa má toľko zložiek, dnes to už nikto nerobí 8) dnes už j eto všetko o lineárnosti a nulovom vývoji - navrch niečo svieže, do srdca nejakú tú kvetinu, do základu „ambru“ (= čokoľvek sladké) a máme, môžeme čapovať do flakónov 8)

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 05.05.13 12:19

To jsem zvědavá.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 26.09.13 02:21

prvy hodinu nasup bielych kvetov a tuberozy, takze som si povedala, ze toto nebude nic pre mna, neskor vsak nastupi musk a tym sa cela vona zjemni, je to taka typicka lauderovska elegatna klasika na denne nosenie, vydrzi cca 4-5h.

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 17.01.14 16:09

tak už je na Elninu: http://www.parfemy-elnino.cz/…-modern-muse

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 17.01.14 16:13

Hmmmm, to je krasa! Moc se mi libi flakon. Pripomina mi plnitelny flakonky pro cisty parfemy 8ml Guerlainu ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 17.01.14 16:25

@Ef taky se mi flakon líbí :palec:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

la.reina  17.01.14 18:31

@Alex Ééééé… já bych zrovna u Estée Lauder docela očekávala, že to nebude lineární nuda o třech složkách. :think:

Když si tak promítnu většinu jejich produkce, tak málokterá z nich byla slabomyslná nebo vyloženě jednoduchá…

Sice zrovna v případě Harryho Fremonta mi v mozku bliká varovná kontrolka s nápisem „Pozor - Avon Pur Blanca!“ - ale zas musím uznat, že to nemusí nic znamenat (Green Tea od E.Arden má s Rose Barbare překvapivě taky společného parfuméra, ale společného nemají nic) - takže za sebe se docela těším a ráda bych vyrazila na zkušenou. 8)

la.reina  17.01.14 18:33

@emily Emily, a tuberózy mnoho-li? :think:

A jaká tuberóza? Jako ve Fracasu, v Poisonu nebo víc máslová?

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3044 příspěvků 18.01.14 15:53

Tak na elninu už je, ale v žádné kamence jsem ji neviděla. Viděl ji už někdo někde?

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 18.01.14 16:34

@la.reina ja nemam ani ponatia ako vonia fracas :oops: , prosto typicka bielokvetinovka, tuberoza rozhodne nasup nie je, ja som ju citila len chvilu na zaciatku

la.reina  18.01.14 18:47

@emily Hmmmmm… tak to vypadá nadějně i pro mě.

No, Fracas je nemilosrdná smrt tuberózou - líbí se mi, ale je na mě už trošku těžkotonážní a mám obavu, že by (nejen) mě vynesl v zubech. Takže tohle je dobrá zpráva - ráda půjdu vyzkoušet. :palec:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.01.14 17:14

Mám jí doma a jak praví recenze na Fragarantice, Rodrigueze nezapře.
Lehce cítím i něco z Givenchy Le Bouquet Absolu.
Fracas ani jinou máslovou tuberózu až s ovocným nádechem necítím. Je spíše utopená v jiných květech a jantaru. Opravdu elegantní, v pravém slova smyslu dámská.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 20.01.14 17:16

Byla jsem dnes v Palladiu v E.L. a nejen, že ji ještě nemají, ale paní ani nevěděla, že něco takového existuje. :twisted:

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.01.14 18:01

No to jsem také před časem zkusila a bylo mi řečeno že sem k nám jde jen část produkce protože se tu tak neprodává ( a potom ještě že starší produkci kupují v podstatě prý dámy z východu a naše jen novinky).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist