Estée Lauder pure white linen light breeze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 17.06.08 13:02
Estée Lauder pure white linen light breeze

Ahoj děvčata, tak zas po delší době můj malý příspěvek, včera jsem oňuchala tuto vůni a řekla si ta a žádná jiná, klasická pure white linen je dost alespoň na mě sladká, ale tohle je úplně jiný čajíček, jemná, ze začátku cítím citrusy, které se po chvilce změní v takovou jemnou luxusní vůni to je myslím to správné přirovnání. Celý večer jsem bojovala, sama se sebou, že jí vlastně nepotřebuji, ale dopoledne jsem to už nevydržela a mazala si jí koupit. Od té doby, bych se v ní nejraději koupala, jen mě mrzí, že jsem jí nenašla v žádné internetové prodejně, takže jsem za ní vyplázla plnou cenu v Palladiu. Na léto úplně boží.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

dien
Učednice 108 příspěvků 17.06.08 22:42

akurat jsem ji dnes zkousela na kuzi, ale hezka byla jenom prvnich par minut..pak se rozlozila a ten konec co zustal, tak ten mi nedela dobre..taky mne zaujala kdyz jsem ji mela na papirku, ale po dnesku jsem rada, ze jsem se neunahlila..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.06.08 22:45

mě se zdá pěkná, daleko lepší než White Linen, nesladká, taková vůně čistoty, na léto určitě dobrá volba.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Uživatel je onlineKalista
Znalkyně 428 příspěvků 18.06.08 08:29
dien píše:
akurat jsem ji dnes zkousela na kuzi, ale hezka byla jenom prvnich par minut..pak se rozlozila a ten konec co zustal, tak ten mi nedela dobre..taky mne zaujala kdyz jsem ji mela na papirku, ale po dnesku jsem rada, ze jsem se neunahlila..

Já to měla podobně, začátek hezký a pak už to bylo horší, kamarádka měla na papírku a tam zůstala pěkná po celou dobu. Mě se líbí Pure White Linen a musím už konečně někde vyzkoušet klasickou White Linen…ale řekla bych, že asi běžně nebývá k mání

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 18.06.08 10:32

ja jsem ji pred casem zkousela, ale jenom na papirku..tam byla velice pekna, dokonce jsem si rekla ze si ji poridim..ale vcera jsem mela moznost vyzkouset na kuzi a bohuzel, se mnou se moc nesnese..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jaro.led@seznam.cz  25.09.08 10:19

Pure White linen najdes na int. ochode marionet za 1850, ja se unahlila a koupila vcera za 2400 a dneska nasla na intosi

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 25.09.08 21:40

Light Breeze je na mne celkem dost zeleno-čajová. Je pěkná na krátké zavonění, do veder také, ale přesto mě nepřesvědčila ke koupi, původní se mi líbila trochu víc, ale taky to nebyl úplně můj šálek čaje.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.10.08 17:00

Tak tahle vůně se teď prý hodně prodává. Já dnes vešla do Marionnaud a byl u ní malý roj. Nevíte čím to je? Nezmínila ji třeba nějaká herečka jako svoji oblíbenou? Já ji zkoušela kdysi, když byla nová. Měla být cítit lípou, ale tu jsem tam necítila. Navíc se mi nelíbí ta reklama s Gwyneth.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 03.10.08 22:46

No, nevím, mě moc nenadchla. Pure white linen mi přijde příjemnější. Ale nějak si s Esteé Lauder nesednu. Zatím jsme k sobě nenašly cestu.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 06.10.08 09:03
Ronna píše:
Tak tahle vůně se teď prý hodně prodává. Já dnes vešla do Marionnaud a byl u ní malý roj. Nevíte čím to je? Nezmínila ji třeba nějaká herečka jako svoji oblíbenou? Já ji zkoušela kdysi, když byla nová. Měla být cítit lípou, ale tu jsem tam necítila. Navíc se mi nelíbí ta reklama s Gwyneth.

Taky jsem byla v Marionnaud svědkem zajímavého výjevu. Paní vběhla do prodejny, rovnou k regálu s Estee Lauder, chňapla po této vůni, a honem s ní k pokladně, jako by se bála, aby ji o ni někdo nepřipravil! Přitom tam nikdo kromě mě zrovna nebyl.
Já mám doma vzorek, zkoušela jsem 2×, napoprvé se mi nelíbila vůbec, ale pak mě v ní něco upoutalo a zdá se mi zajímavá, originální. Ale nevím jestli bych do ní investovala.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.10.08 11:53

Ano, ale tohle chování mě právě odrazuje, ty ženské jsou jak navedené.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist