*ETAT LIBRE d'ORANGE

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.05.10 10:59
*ETAT LIBRE d'ORANGE

Putain des Palaces - neboli Hotelová Kurva. je sladká, hodně sladká. hned zpočátku se přidá prachovost a dohromady tvoří dojem nalíčené a navoněné celebrity, která srká Amaretto (mandle ve složení nejsou). není to vůbec nepříjemné, vůně vyzařuje měkkost, ženskost a i trochu toho erotického dusna (ale žádná romantika, spíš tělesné radosti vychutnávané zkušenými milenci).
vyladěné, gurmánské, dráždivé. tipnu si, že pár milovnic těch sladších Poisonů se v ní najde.

složení: rose absolute, fialka, kůže, konvalinka, mandarinka, zázvor, rýžový škrob, ambra, „animal tones“

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ukázat značku Etat Libre d'Orange

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 14.05.10 11:06

Popis je moc pěkný, název je :lol: . Ale před fialkou a kůží ve složení bych možná zdrhla.

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.05.10 11:19

teď mě (pro upřesnění) napadlo, že Putain je úžasný ženský protipól k L'Ombre Fauve. ženská smyslná ambra versus mužná omamná ambra :)

mimochodem mi z ruky voní (Putain) jak divá. a to jsem nachlazený. sillage na jedničku s *.

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.05.10 16:56

Jasmin et Cigarette - jasmín a popelník je opravdu to jediné, co člověka při nanesení napadne. po usazení jde zjistit, že obojí leží na pěkném, jen velice mírně nasládlém základě. to, co zpočátku vypadalo jako popel z cigarety se teď už spíš dá považovat za zdůrazněnou kouřovou fasetu jasmínu. ze základu taky vykukuje něco mezi vůní drahého dřeva a staré kůže - věkovitá kožená pohovka v exkluzivním klubu se sama nabízí - pořád jde ale jen o tón, skrývající se za dominantním, suše hořkosladkým jasmínem.
možná ten popis nezní moc lákavě, ale moc se mi to líbí. originální na muži i ženě.

složení: jasmin absolute, tabák, seno, meruňka, tonka, cedr, ambra, pižmo

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 14.05.10 17:50

To zní obojí tak dekadentně a zvrhle 8) To je asi k očichání v Paříži, což?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 14.05.10 23:31
Garfield píše:
posílají. i vzorky 8)

http://www.etatlibredorange.com/…h/index.html

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.05.10 11:07

Bendelirious - velice zvláštní parfém. trochu jako vůně korkové zátky z lahve drahého archivního alkoholu smíšená s prachovou vanilkou. Bendelirious voní jako něco, co si žena vezme k bohatě řasené slavnostní róbě, vzbuzuje pocit výjmečnosti a nadřazenosti. vemte si ho na sebe k audienci u Anglické královny a zahanbíte ji (tedy pokud s ním nebude sama vonět :D)

název je složeninou jména stylového Newyorského obchoďáku s dámským oblečením Henri Bendel a slova delirious - blouznivý, šílený.
Bendelirious je noblesní, výjimečná a rezervovaně omamná.

složení: fialkové lístky, kosatec (absolute + „butter“), grapefruit, akord šampaňského, akord třešňového lízátka (fakt :)), kůže, pižmo, vetiver, tonka bean absolute.

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 15.05.10 11:21

Derade, to zní fakt zajímavě…skoro mě to láká tu sadu vzorků pořídit… …jak velký poštovný v tom jejich eshopu mají? Jsem to tam nikde nenašla…

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

mmija22  15.05.10 12:49

18,5 € na Slovensko (aj na sadu Discovery kit aj na Coffret prestige)

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 15.05.10 14:46

Děkuju, to není až tak hrozné :-)

…tak to zahrnu do střednědobých plánů :-)

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 15.05.10 15:55
derad píše:
Garfield píše:
posílají. i vzorky 8)http://www.etatlibredorange.com/…h/index.html

Díky za odkaz :wink: Zařadím to ke svým mnoha plánům :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 15.05.10 17:09

…a na kolik ty vůně a v jakém množství + koncentraci vyjdou?
(ta první a ta poslední se mi zamlouvají… :whistle: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.05.10 19:26

jednotně 50ml Eau de Parfum za 59,–€ a exkluzivky vytvořené na míru celebritám 69,–€ (platí se podíl majiteli receptury, např. Rossy de Palma)

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 15.05.10 19:38

Mě na tom webu převelice zaujala svíčka Soldat Inconnu.....střel­nej prach, kov, ambra a další atrakce by mohlo být něco přesně pro mě :conf: … …akorát teda, pořídit si naslepo svíčku za 45 eur mi přijde trošku drsný. Ale do toho vzorkovýho kufříku asi půjdu, vypadá to lákavě…a ty obrázky… :lol:

Vzorek svíčky asi nepošlou, co?

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.05.10 19:44

zkus jim to zmínit u objednávky vzorků Leisho, třeba přijdou na způsob, jak ti tu vůni zprostředkovat (třeba namočit papírek do rozpuštěného vosku, nebo jeho hoblinku..).
v prodejně byli velice milí, trpěliví a ochotní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist