Etro *

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lagatta
Znalkyně 445 příspěvků 20.06.14 12:18
Etro *

Táto značka tu ešte nemá vlákno a myslím, že jej vône stoja za skúšku.
Ja dnes testujem Pegaso veľmi pekná citrusovka. V úvode cítim jemné korenie s bazalkou, ktoré postupne zosladne. Niečim mi pripomína Voyage d'Hermès, výdrž bohužiaľ na mne cca. hodinu.

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ukázat značku Etro

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 20.06.14 13:21

Taky mě včera napadlo , že Etro nemá vlákno :) , tak jsi mě předběhla.
Pegaso je pěkná bylinková citrusovka, výdrž trochu slabší. Kdysi jsem měla vzorek Vicolo Fiori a moc se mi líbila, ale už si ji nepamatuju.

Ještě znám Messe de Minuit, taková jemňounká citrusová kadidlovka s troškou skořice.

........budu muset doplnit znalosti :think:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

barbucha  21.06.14 11:11

@Lagatta @katerinka

Zkuste hlavně Rajasthan… ta mi připadá nejpovedenější.

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 21.06.14 11:14

.

Příspěvek upraven 20.07.14 v 09:36

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  21.06.14 11:49

@EvaKm
Já bych ho spíš než jako růži označila za mimózu, když už… ale v podstatě se mi zdál hodně blízkej Shalimaru - ovšem bez kadidla a bergamotu. Pěkná orientálka prostě…

Zajímavá značka to rozhodně je, má velmi slušný kousky. Dokud tady nebyla v prodeji, příliš jsem se na ni nezaměřovala (koupě za tvrdou měnu se fakt nevyplatí ), ale musím to napravit.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 21.06.14 11:56

Potřebuju anýzovku , neznáte ji nĕkdo ? :zed:

barbucha  21.06.14 14:28

@katerinka
Tak když ji neznáš, jak víš že ji potřebuješ? :twisted:
Myslíš tu Anice? Já ji nepotkala, a kdyby, tak se jí vyhnu :lol: Ale jestli někde splašíš kapku, dej prosím vědět, jak je na tom s tím kmínem…

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 21.06.14 16:15

@katerinka @barbucha A s fenyklem 8o

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 21.06.14 16:59
@barbucha píše:
@katerinka
Tak když ji neznáš, jak víš že ji potřebuješ? :twisted:
Myslíš tu Anice? Já ji nepotkala, a kdyby, tak se jí vyhnu :lol: Ale jestli někde splašíš kapku, dej prosím vědět, jak je na tom s tím kmínem…

Potřebuju anýzovou vůni, Apres L´ondee mi nestačí, Aimez-Moi mi došel, Kiss me Tender mě nepřesvědčil(možná časem), proto ji potřebuji, toto by mohlo být ono, na Fragrantice docela pozitivní :twisted:

barbucha  21.06.14 17:42

@katerinka
Ohlasy na Fragrantice mě právě k smrti vyděsily :mrgreen: Pro mě je i Aprés L´Ondée moc.
Ale mají tam jako nejvýraznější složku uvedenou kmín, tak by mě zajímala kvůli němu.
No, na elninu pořád je ;)

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 21.06.14 17:54

@barbucha

ten kmín mě taky překvapil, nevím :think: všichni tam píšou anýzovka jen a jen, plus lékořice, nebo Sambuca mňáááám :*

Možná aglosasové mají mezery ve vzdělání a neví jak vypadá anýz a pletou si ho s kmínem, asi to budu muset prubnout na slepo a pak ho tady budu v křeči prodávat :roll:

barbucha  21.06.14 19:02

@katerinka
Já bych neřekla že si je pletou - mají je tam uvedený oba dva! ;)

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 21.06.14 19:27

@barbucha

ale v recenzích o něm ani slovo a to mě láká, láká ojé ;)

janali
Nevyléčitelná závislačka 1543 příspěvků 25.06.14 08:57

Ahojte, a neskúšali ste niektorá Paisley? Zatiaľ poznám len Ambru (pekná, ale keďže už mám Alambar, do kúpy sa nehrniem), Heliotrope (tiež u mňa víťazia iné mandľovky, ale za tú cenu, keby som bola v mandľovej nálade, kupujem všetkými desiatimi), a Shaal Nur. Tá je momentálne mojím favoritom, veľmi pekná vetiverová orientálka. Kedysi som skúšala Royal Pavillon, v úplných začiatkoch mojej čuchacej histórie, a pripadala mi desne babkovská. Bohvie, či by sa mi teraz aj táto nepáčila:)

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 44 odstřiků 391 vzorků V tužebníku 94 parfémů

barbucha  26.06.14 08:17

@janali
Pačuli s kořením, pěkná…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist