Eua de Lalique

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kity  18.05.07 07:37

Doporučily by jste mi naslepo objednat Eau de Lalique? Pole Adiné rezence je podobný Nilu, který miluju, ale nosila jsem ho celé minulé léto a chtěla bych změnu. Bohužel nemám možnost ho nikde zkusit

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 08:06

Pozor, ona mu zase tak podobná není. A je z ní dost cítit kopr.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kity  18.05.07 08:14

Tak koprově bych vonět nemusela:-) A poradíš mi prosím něco ve stylu Un Jardin sur le Nil?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 08:29

Nil je jenom jeden :) Ale nepřeslazená svěženka na léto by mohla být třeba Omnia Crystalline (pravda, nosí kdekdo), Thé Blanc od Bvlgariho, DKNY Women, Eau Torride, L'Eau par Kenzo, O-Zone. Nebo zkus Un Jardin en Mediterranée.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kity  18.05.07 08:52

Na DKNY Women mám zálusk, zatím nevím jak voní, ale podle různých komentářů to bude asi zajímavá vůně a nebo zkusím něco pánského, docela mi voní nový ( asi je to letní verze) Allure Homme Sport , nevim přesný název ale je to taková pěkná grepová vůně

Vera  18.05.07 11:14

Lalique je opravdu zelený, trochu do pánska… Eau Belle od Azzara je jarně svěží a na mně se svěže rozvoní i Donna od Tacchiniho … přeji šťastný výběr

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 18.05.07 21:14

Kity: DKNY je zaujimava…vona rajcinovych listkov…:-))), uz s nou dalej nevladzem…:-D

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

eva  19.05.07 12:17

pro Kity: DKNY mně /naštěstí/ rajčaty ani rajčatovými lístky nevoní, čichoslepci z okolí dokonce shodně rozlišili ve vůn

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.07 19:27

Aj mne sa zda dost ostra, ale osviezujuco ostra. Citim v nej tie rajcinove listy aj inu zelen a plno citrusov, hlavne pomaranc a citron.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist