Eua de Lalique

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kity  18.05.07 07:37

Doporučily by jste mi naslepo objednat Eau de Lalique? Pole Adiné rezence je podobný Nilu, který miluju, ale nosila jsem ho celé minulé léto a chtěla bych změnu. Bohužel nemám možnost ho nikde zkusit

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 08:06

Pozor, ona mu zase tak podobná není. A je z ní dost cítit kopr.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kity  18.05.07 08:14

Tak koprově bych vonět nemusela:-) A poradíš mi prosím něco ve stylu Un Jardin sur le Nil?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.05.07 08:29

Nil je jenom jeden :) Ale nepřeslazená svěženka na léto by mohla být třeba Omnia Crystalline (pravda, nosí kdekdo), Thé Blanc od Bvlgariho, DKNY Women, Eau Torride, L'Eau par Kenzo, O-Zone. Nebo zkus Un Jardin en Mediterranée.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kity  18.05.07 08:52

Na DKNY Women mám zálusk, zatím nevím jak voní, ale podle různých komentářů to bude asi zajímavá vůně a nebo zkusím něco pánského, docela mi voní nový ( asi je to letní verze) Allure Homme Sport , nevim přesný název ale je to taková pěkná grepová vůně

Vera  18.05.07 11:14

Lalique je opravdu zelený, trochu do pánska… Eau Belle od Azzara je jarně svěží a na mně se svěže rozvoní i Donna od Tacchiniho … přeji šťastný výběr

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.05.07 21:14

Kity: DKNY je zaujimava…vona rajcinovych listkov…:-))), uz s nou dalej nevladzem…:-D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

eva  19.05.07 12:17

pro Kity: DKNY mně /naštěstí/ rajčaty ani rajčatovými lístky nevoní, čichoslepci z okolí dokonce shodně rozlišili ve vůn

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.07 19:27

Aj mne sa zda dost ostra, ale osviezujuco ostra. Citim v nej tie rajcinove listy aj inu zelen a plno citrusov, hlavne pomaranc a citron.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist