Everyday Minerals

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
miriell
Nevyléčitelná závislačka 1381 příspěvků 16.03.12 11:47
Everyday Minerals

Budu objednávat z polských stránek: http://everydaycosmetics.pl/ asi v půlce dubna. Pokud byste měly některé zájem si se mnou objednat, tak mi napište do konce března SZ s odkazy a množstvím apod. Poštovné vychází 180 Kč, podělíme se a čím víc nás bude, tím to budeme mít levnější. Pak bych rozesílala poštou, příp. osobní předání Uherské Hradiště.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3948 příspěvků 16.03.12 14:06

To je fajn, že jde objednat z pl. Odpadá clo ;)

Vidím tu ale malý zádrhel, pokud budou chtít holky vzorky. Od každého produktu si můžeš objednat jen jeden vzorek a počet vzorků na objednávku nesmí překročit 5, jinak je objednávka anulována. Takže je třeba s tím počítat.

Najdeš to v Regulaminu

2.4. Sprzedaż próbek produktów jest limitowana dla każdego zamówienia. Jednorazowo Klient może zamówić po 1 szt. próbki każdego z produktów. Jeżeli ilość zamówionych przez Klienta próbek różnych produktów przekroczy 5 szt. w jednym zamówieniu, Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo anulowania takiego zamówienia, powiadamiając o tym Klienta drogą poczty elektronicznej.

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
miriell
Nevyléčitelná závislačka 1381 příspěvků 16.03.12 17:03

OK, beru na vědomí a díky za upozornění, ale když si vezmeme klasický balení make-upů, nebo balení stínů, štětce, tak by mělo být vše bez problému.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3948 příspěvků 16.03.12 17:36

Jo, vše ostatní je v poho. Já se i divím proč to regulují, když si ta vzorková balení stejně člověk kupuje a myslím, že cenově nevycházejí nějak lépe než reg. balení.

Mrknu na tvářenky ;)

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
miriell
Nevyléčitelná závislačka 1381 příspěvků 19.03.12 18:53

Tak jsem dostala tip na české stránky, které je také nabízejí:
http://www.pureskincare.cz/
Cenově sice trochu dráž, ale je to s větší jistotou a dřívějším dodáním.
Hromadnou objednávku tedy ruším.

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 18.04.12 19:29

Nabízí taky vzorky? Nějak to tam nevidím.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 
miriell
Nevyléčitelná závislačka 1381 příspěvků 19.04.12 18:03

@Ronna
Jasně, po kliknutí na odstín tam jde vybrat druh balení vč. vzorků - ale asi nejsou vzorky od všech typů (matující apod.)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist