Everydayminerals

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 01.01.08 20:34

Asi před 4 měsíci jsem objevila tuto přírodní kosmetiku a je vážně skvělá. Hlavně ceny. Poštovné je do 10 USD a čekala jsem na ni asi 14 dní. Napřed se vyplatí ten testovací balíček, který je zadarmo, platí se jen poštovné.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.01.08 19:53

Aj ja ich pouzivam! Minuly rok na jar som si objednala najprv len tie vzorky a potom vacsie balenia.
Je to vyborny makeup, najlepsi, aky som zatial nasla. Aj siroka ponuka farieb makeupu je skvela (maju odtiene rozdelene podla toho, ci ma pokozka nadych ruzovej, zltej, olivovej, neutralnej bezovej…) - predtym boli vsetky makeupy na mne biele alebo oranzove, ale teraz som konecne nasla odtien, ktory mi sedi. (Intensive foundation Fair Neutral alebo Fairly Light Neutral) Aj ich korektor je dobry. Velmi odporucam.
Teraz som sa tam pozerala znova, maju plno novych farieb liceniek a ocnych tienov, tak som v pokuseni.
A prirodne urcite su: http://www.everydayminerals.com/g?… … ngredients

Inak mam rada Bourjois, ten tuto vyhodu urcite nema. A nie je taky lacny!

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.01.08 13:12

Janamarie, ake mas farby od EM?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.01.08 15:00

Holky, poraďte mi, jaké si objednat barvy v tom vzorníku - podle kalibrace obrazovky se to nepozná…jsem tmavší typ, vlasy tmavě kaštanové, oči taky, celoročně lehce snědý. I v zimě používám sluneční pudry místo tvářenky, ale nejvíce mi sedí tmavé odstíny do šeda nebo kouřova - ne nažloutlé, oranžové a už vůbec ne růžové…jak poznám, které to jsou…?! :o

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.01.08 19:51

Asi budes mat teply odtien pleti, takze Warm, Golden alebo Olive strednej intenzity - niektory z tych, co su tam v 4 stlpci. Si viac do zlta alebo do olivova?
Je tam aj pomocnik: http://www.everydayminerals.com/g?… … _Selection

Mozes mat 3 vzorky podkladoveho makeupu zadarmo, tak hadam ti jeden sadne (+ 1 tvarenku + 1 korektor).
Inak slovne opisy farieb na tom website su presnejsie ako vzorniky, takze sa riad podla tych. Precitaj si recenzie na MUA. A zadaj si v MUA vo vyhladavci obrazkov „EM“ a „Everyday Minerals“, clenky tam maju svoje fotky aj s uvedenymi farbami makeupu. (napr tu http://www.makeupalley.com/account/pic. … c=/u=/k=EM, adornedwithgrace a darkredright maju vela fotiek)
Na EM je aj forum http://www.everydayminerals.com/forum/index.php , takze sa mozes spytat aj tam - povedz im, aku znacku a odtien makeupu nosis teraz.
A mozno aj toto pomoze: http://images.google.com/images?… … rch+Images

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.01.08 20:31

benvenuta - díky za všechny odkazy - už to studuju, jen k tomu dotazu na odstín pleti - celý život přemýšlím, co to znamená „olivový“ odstín. Olivy jsou buď zelené - to občas bývám, když to přeženu s vínem nebo černé a k tomu mám daleko…Možná se to konečně dozvím…:P

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.01.08 20:46

Olivovy je taky zvlastny odtien nazltlej. Ja si niekedy myslim ze mam nadych do olivova, ale mam svetlu pokozku. Pozri sa na zily na predlakti, ak sa ti zdaju viac dozelena nez domodra, tak mas teply odtien pleti a mozno aj olivovy. Cim zelensi, tym olivovejsi. Pozri sa aj na nadych svojich kruhov pod ocami,ked si nevyspata.
Indky mavaju olivovy nadych. Aj ta MUAerka na te fotke vyzera olivova (vsak ma na sebe aj olivovy makeup).
Povedala by som, ze vseobecne maju olivovy nadych Azijcanky a latinske typy. Ale nie vsetky - taka Jennifer Lopez by mozno bola aj olivova, ale obvykle ma na sebe tolko bronzeru, ze je oranzova.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.01.08 21:05

Aha, tak to asi budu olivová - žíly mám skutečně více do zelena, taky mi hodně sluší skoro všechny odstíny zelené barvy, zatímco modrá vůbec…Teď koukám na fotky z léta a ten šedo-zelenkavý odstín tam vidím, ale chtělo by to nezaujatý pohled…ptám se manžela " myslíš, že mám nazelenalou barvu pokožky ?" a on odpověděl " když zvracíš tak ano…". Škoda, že tady nejde vyvěsit fotka…asi se to nedozvím…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.01.08 21:28

Clovece, od manzela nemozes ocakavat taky rozvinuty farebny cit ;)

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 21.01.08 23:35

Já se s odstíny makeupu trefila až na potřetí. Ale za cenu to není žádná tragédie. A nejvíc mě vyhovuje textura Original Glo, člověk není takový moc přepudrovaný, suchý…

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.01.08 19:00

Ja som skusala semi-matte a intensive. Intensive mi vyhovuje - moja pokozka nikdy nevyzerala tak dobre pod makeupom ako vyzera s Intensive.
Nanasanie je trochu piplave, takze ked sa velmi ponahlam, placnem si na tvar tekuty makeup, ale uz sa s nim necitim dobre - je na tvari napadnejsi a mam taky cudny pocit, ako by som mala pletovu masku. A nevydrzi tak dlho ako mineraly.

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 22.01.08 19:33

Díky moc za link, jsem z toho fakt uplne vedle :) posledni dobou nedelam nic jinyho, nez ze si zoufám, že, v týhle zemi nejsou k dispozici žádný normální barvy v dekorativní přírodní kosmetice… Už pilně plním košíček:-) Chtěla bych se zeptat, kolik je poštovný, abych věděla, jestli vyjde levněji nechat si poslat víc věcí a zaplatit pořádný clo a nebo to spíš rozdělit do víc zásilek? Jo a ještě, jaký štětce používáte? Chci sice skoro všechny, nicméně to budu muset nějak zredukovat, alespoň prozatím ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.01.08 20:23

Ja mam od nich stetec na korektor a ten je super.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.01.08 20:40

Tak jsem objednala - za jak dlouho to dorazí? Jsem teda fakt zvědavá. Nenosím krycí make-upy - ani je nepotřebuju, jen velmi jemné. Nesnáším na obličeji vrstvy…Tak na tenhle nákup naslepo jsem fakt zvědavá…A objednala jsem ten olivový…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.01.08 22:41

Hned cely makeup alebo 5 vzoriek?

Skoda, ze nepredavaju vzorky liceniek, chcela by som vyskusat aspon 10 farieb… Moj obvykly makeup je podklad na vyrovnanie farby, farba na obocie, bezovy perletovy a bezovy matny tien na oci, licenka a ruz typu „ako moje pery, len lepsi“ alebo lesk. Keby som mala viac casu a chuti, viac by som si malovala oci, ale som leniva a neviem najst maskaru, co by mi nedrazdila oci. Ale tie ocne tiene na EM vyzeraju krasne…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist