Existuje něco mezi nebem a zemí...?!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 19.08.09 22:40
Existuje něco mezi nebem a zemí...?!!

Pomalu se blíží hodina duchů a cosi mně ponouklo otevřít tema, které mě vždycky, s patřičnou dávkou mrazení a husí kůže, hrozně zajímalo!! Děsně ráda poslouchám tajuplné, až strašidelné příběhy, které si často v některých rodinách předávají z generace na generaci, ale i ty novějšího data, které se zřejmě mohou udát kdekoli a kdykoli, obzvlášť v tmavé noci…
Povím tu jeden příběh, který se skutečně stal zhruba před třemi lety v jedné nejmenované nemocnici, ve které jsem pracovala. Na jednom z oddělení ležel velmi vážně nemocný pacient, nemoc ho připravila o nohu, učil se chodit o berlích, těžce a s vypětím, s charakteristickým zvukem doprovázejícím jeho chůzi. Procházel se často chodbou oddělení, která měla základní tvar „U“. Ten člověk měl velkou vůli žít, nemoc byla ale silnější a on jí podlehl. V tom týdnu po jeho smrti se jedné sesrřičce při noční službě přihodila zvláštní věc, kole půlnoci, kdy bylo všude naprosté ticho, uslyšela typický zvuk chůze s berlemi v jedné části chodby oddělení. Vyběhla se dokonce podívat, v domnění, že někdo něco potřebuje, ale na chodbě nebylo ani živáčka. Opakovalo se to ještě asi dvakrát a při dalších nočních jiných jejích kolegyň, v hrůze byl přivolán i lékař, který kroky slyšel, nikoho ale nikdo z nich nespatřil…po týdnu vše skončilo a už se nikdy neopakovalo!! A mně teď trochu mrazí… :evil:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.08.09 23:54

já jsem pověrčivej, já věřím v tomhle směru skoro všemu…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.08.09 08:33

…já jsem skeptik a moc se mě tomu věřit nechce :wink: …třeba sugesce????????? :conf:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

barbucha  20.08.09 09:38

To jste teda měli na patologii pěknej binec, když vám utíkali klienti :lol: :lol:

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 20.08.09 10:25
FlirtBoy píše:
já jsem pověrčivej, já věřím v tomhle směru skoro všemu…

Já taky. Kor jsem taktéž ze zdravotnictví a takových to případů jsem slyšela nespočet..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.08.09 10:51

…právě,mě to příjde jako lidové vyprávěnky z HOAXU :D

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 20.08.09 15:13

já tomu také věřím /zajímám se o to/-myslím, že po jeho smrti duše ještě neodešla a zůstala, proto ty zvuky…

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.08.09 15:16

duše vydává zvuky? …jsem asi cynik :cry:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 20.08.09 15:17
Myskamauska píše:
duše vydává zvuky? …jsem asi cynik :cry:
:cry: to nemá potom cenu rozebírat… :wink:
Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 20.08.09 17:03

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 20.08.09 17:15

moje babicka mi vypravela, ze kdyz byla mala, vidala ducha. vzdycky kdyz ho videla, utekla k mame do postele a pocurala se tam strachy.
No a kdyz se o to zacali zajimat, zjistilo se, ze pred nima v tom baraku bydlela nejaka dvojice, kde chlap umrel. Jenze on zrejme neumrel, ale byl zabit manzelkou, a snazil se to nekomu ukazat. Babicka ho pry poznala na fotkach, ze to je ten duch.

Verim takovym vecem, a chtela bych zazit neco, co mi mi moji viru potvrdilo :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.08.09 17:19

… i kdyby to byla pravda,tak zažít bych asi nechtěla :D

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 20.08.09 18:27

Čítala som, že duša po smrti nejakú dobu ostáva tu medzi nami, kým odíde. Okrem toho, existuje určite viac dimenzíí, aké dokážeme vnímať našimi zmyslami my. Hovoril mi o tom jeden fyzik, ktorý sa zaujíma o teórie čiernych dier. Veľmi som jeho výkladu nerozumela :oops: :oops: :lol: 8) ale pochopila som to asi tak, že napriek tomu, že my vnímame svet v 4D, existujú aj iné rozmery, ktoré my nepostrehneme. No a čo sa deje v tých priestoroch- to je pre mňa to medzi nebom a zemou :)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 20.08.09 19:02

Vím, že jsou i věci které materiální většina nedokáže přijmout, ale naštěstí se zdá, že i vědci začínají připouštět že může existovat i to, co se nedá hmatatelně vysvětlit, vysvětlují to pomocí kvantové fyziky (dokonce se už dělají i pokusy v tomhle směru - zhmotnění jednoho předmětu na dvou místech současně a pod.). A kdo tomu nebude chtít věřit, neuvěří ani kdyby kolem něj siločáry tančily v divokých kruzích :wink: :lol: Setkala jsem se s pár „jevy“ a někdy jsem dokonce nebyla jediná přítomná (nejednalo se o vyvolávání duchů). http://www.agartha.cz/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 20.08.09 19:33

…taky na „tohle“ VĚŘÍM…+ podovné věci s tím související… … a na čarodějky, karty, anděly, osud.. a tak

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist