Existuje pre vás parfém, s ktorým voniate jednoducho všetkým?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nováčik
Znalkyně 267 příspěvků 22.01.12 23:59
existuje pre vás parfém,s ktorým voniate jednoducho všetkým?

existuje pre vás parfém,s ktorým voniate jednoducho všetkým, kazdý ho chváli, alebo aspoň nikdy k nemu nikto nemal pripomienky, určite je to utópia, ale aspoň sa k nej niektorý parfém blíži?

Na poličce 12 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

bosbubalus
Učednice 51 příspěvků 23.01.12 10:44

U mňa momentálne Boudoir, všetci sú z neho na vetvy. Sme sa hľadali… :srdce:

Na poličce 6 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 20 parfémů

sensitive  23.01.12 19:42

Určite Boucheron Jaipur Saphir… nie že by mi ho všetci ako na povel chválili, ale naozaj nikto sa nesťažoval. Všimla som si niekoľkokrát, keď som ho mala na kabáte, že ľudia v autobuse sa prisunuli ku mne bližšie a hlbšie vdychovali nosom 8) Nikdy neodpustím firme Boucheron že ho už nevyrába ;)

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 23.01.12 19:52

Ta otázka se mi líbí. Musím se přiznat, že když jdu do nějaké společnosti, která je „vůněmi nedotčena“, volím raději nějakou líbivější z poličky, méně kontroverzní. Třeba L´Instant Magic se zatím nesetkal s negativním hodnocením.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1841 příspěvků 23.01.12 19:59

Já měla kdysi (před 15 lety) nejvíce a jedině kladných ohlasů na Pleasures. Dokonce mi, když jsem přemýšlela, co si pořídit (a „otravovala“ s tím rodinu) můj syn řekl: „tak si kup tu, cos měla, když jsem byl malej“. Je fakt, že jsem ji jako jedinou měla 3× za sebou.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 23.01.12 20:06

Vzala bych si ještě Artemisii.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

prvni.zena
Znalkyně 375 příspěvků 23.01.12 20:58

U mě je to určitě La Mome

Na poličce 28 parfémů 3 miniatury 27 odstřiků 72 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 24.01.12 10:05
Elvira píše:
Vzala bych si ještě Artemisii.

U mne také Artemiska a Osez Moi.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 24.01.12 16:16

Vždy se najde jedinec, který mé vůni zrovna nefandí… :zed: Výrazná nebo těžká nebo sladká nebo kořeněná nebo … nebo … Prostě sto lidí, sto různých názorů… :P

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

nováčik
Znalkyně 267 příspěvků 24.01.12 16:51

Samozrejme, ale neviem, či to brať ako fakt, alebo alibizmus, výhovorku, aby som prestala hľadať vôňu, ktorá by bola príjemná pre mňa a aj pre čo najširšie okolie. Hľadám vôňu, z ktorej by aj moju fajnovú kolegyňu, ktorá používa len antiperspiranty, nebolela hlava.

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 24.01.12 16:55

Aby ji nebolela hlava jenom z toho důvodu, že si koupíš dražší vůni než má ona… :mrgreen:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 24.01.12 17:01

Ona je v podstatě jakákoliv vůně, kterou používáš opatrně, neškodná. Někomu třeba vadí vanilka, někomu pačuli, někdo nesnese výrazné citrusy,apod. ale to by Ti musela říct vysloveně jaká složka jí vadí. Jinak by mělo stačit navonění, které bude cítit jen když se k tobě někdo nakloní a neprovonět celou kancelář. Pak by neměla mít důvod si stěžovat.
Když se dívám na tvou poličku, tak pro mě by to byla Jeanne, na mé kůži voní moc pěkně. Nopak davovky Eclat a Light Blue bych zrovna nemusela, i když Eclat na mně držel slušně a manželovi se hodně líbil. To ostatní asi jak se na kom rozleží.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

nováčik
Znalkyně 267 příspěvků 24.01.12 18:12

Jeanne je môj miláčik, veď to poznáte tú reklamu na kofolu „keď ju miluješ…“, ale som vďačná za každý názor na všeobecne príjemnú vôňu.

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 24.01.12 18:21

Zatím jsem byla všemi pochválená za L, to mi chválila matka, sestra, teta, v práci. Muži i ženy. Dokonce ho kolega koupil manželce.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

nováčik
Znalkyně 267 příspěvků 24.01.12 18:41

Ďakujem, pôjdem skúsiť všetky spomínané vône, myslím, že je fajn mať vôňu, ktorá je pre snáď všetkých príjemná

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist