Exotické potraviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 18.04.12 19:46
Exotické potraviny

Pokud nějaké používáte, umíte uvařit, pochlubte se, ať si rozšíříme obzory.
Ptala jsem se v jiném vláknu na tapioku. Až zkusím, napíšu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:
 
Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 19.04.12 12:23

no, dnes je „exoticka potravina“ tak trochu relativny pojem :D Pamatam si casy, ked bol vrcholom exotiky ananas na Vianoce :mrgreen:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 
Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 19.04.12 13:21

Já mám občas pocit, že pro některé lidi je exotický i takový kuskus, bulgur, červená čočka, nebo tofu které konzumujeme doma dneska už naprosto běžně.-)Nebo např sushi, dřív skutečná exotika, dnes vám ho udělají v uvozovkách všude (o kvalitě nemluvím)..Z kuchy­ní je pro mě určitě exotikou thajská nebo indická a z jednotlivých potravin ani nevím jelikož pořád zkouším něco nového.-)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist