Expreska - kruhový trénink

mihapiha 05.12.11 20:52

Expreska-kruhový trénink

Dnes jsem zkusila zkušební hodinu a není to špatné, pro vytíženou ženu, apson nějaký pohyb. Jen by mě zajímalo,jestli nemáte některá více zkušeností po delší době? Byla jsem spíše zvykla na klasickou posilovnu a stroje, a ty hydraulické jsou oproti tomu lehčí. Ale je fakt,že nožky a zadek cítím už ted po 2 hod cvičení. Ještě existuje contours,ale s tím nemám zkušenosti.

Reklama

xpetulax 23.09.12 19:32

já byla včera poprvé a jsem z toho nadšená, asi začnu chodit pravidelně. Dostala jsem týden zdarma, tak to určite nevyužiji, jen by mě zajímalo jestli můžu tím týdnem začít třeba v pátek, nebo kterýkoli den?

bambules 20.12.16 16:14

na mě to bylo málo, potřebuju větší zápřah. ale pro ženský, co se stydí do fitka třeba, tak určitě super.

Ekalda 03.01.17 09:07

Já jsem chodila za mých sportovních začátků pravidelně chodila a pro začátečníky je to dobrý.

hihinka 16.02.17 22:21

holky a se svetem zdravi nektera z vas nehubne?

Hermesfan 17.02.17 12:31

samí nováčikovia, pravdepodobne fitnessky čo nás chcú nalákať?

Tanulik 17.02.17 13:04

@Hermesfan … ale marne :P :P Ja mám tréningovú záťaž takmer každý deň : 6 km rýchlej chodze s 300 m prevýšením , niekedy 15 km bez veľkého prevýšenia a stačí mi na stabilnú váhu do 58 kg v pohode … ale hlavne , mám čistý kyslík a kochám sa prírodou ! :dance: Fitko je pre mňa strata času :D

Hermesfan 17.02.17 13:11

pre mňa je cvičenie ako droga, neviem bez neho byť. Musím sa hýbať. Váha stále rovnaká ale telo pevné. A jem čo chcem.

Tanulik 17.02.17 13:21

@Hermesfan Presne tak , jesť treba všetko , teda všetky druhy potravín / nemám na mysli konzervy a iné grcky :roll: … / , ale hlavne hýbať sa na vlastných nohách .
Sedacie a stojace cvičenia sú menej účinné - pre mňa .

Nech žijú cvičenci ! :dance:

MagnolieS 17.02.17 14:03

@Hermesfan to budou nové agitorky na kosmetiku :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist