Extravagance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.01.09 10:10
Extravagance

Tak jsem dnes zjistila jednu věc. Objednávala jsem pro své kolegyně 2× Extravagance od Givenchy. Sama jsem byla zvědavá, jestli přijde ta v novém flakónku, ale přišla ta klasická. Tak jsem ji zkusila a hrozitánsky se mi líbí, zajímavá a neotřelá. Přitom jsem ji nedávno zkoušela v parfumerii a nelíbila se mi. Byla to ta v novém flakónu. Co je pravdy na tom, že ji i malinko přeformulovali?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.01.09 10:47

V Extravaganci já hrozně cítím jasmín.Tak mi to vadilo, že jsem ji musela dát pryč :cry: Měla jsem tu původní

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 15.01.09 14:05

já bych za to dala krk … cca před 7 lety jsem ji měla v oblibě … teď jsem si jí stříkla na připomenutí z nového flakonu v obchodě … a je jiná …nějak tak… nemá koule :shock:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 15.01.09 14:09

Vlastním rovněž původní verzi Extravagance a musím souhlasit,že s novým flakonem s tou vůní cosi udělali,protože to fakt není ono,chybí ji výraznost a osobně necítím tu krásně přírodní mandarinku v takové síle,jako u původní verze.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 15.01.09 14:14

Koupila jsem minulý týden odstřik,ale nevím z kterého flakónu.mandarinku tam taky cítím a to hóóóódně :lol:

Příjemná vůně. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 15.01.09 18:58

Mám vzorek a hodně cítím kopřivy takové ty mladé nesekané pro housátka :wink: vůně krásná jen jsem ji cítila tak čtvrt hodinky :( mandarinku necítím vůbec z jakého flakonku je nevím.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist