Fahrenheit Absolute

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinePerrier
Učednice 51 příspěvků 06.08.09 15:00
Fahrenheit Absolute

Zdravím,

na basenotes.net jsem zjistil, že Dior vytvořil silnější a limitovanou verzi Fahrenheit Absolute. Setkal jste se sním už někdo? Bude k dostání i v ČR?

Díky :)

Na poličce 2 parfémy 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.08.09 11:16

tak to já osobně netuším, ale co se Fahrenheitu týče, dělá se mi mdlo když si představím ještě něco silnějšího a výraznějšího než je ten původní :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.09.09 09:50

ale to složení vypadá hodně lákavé - dokonce aoud, musím jej někde ošichat

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 14.09.09 12:51

vcera som ho skusal, na prvy pocuch sa mi zdal dost dobry, ale porozlezani teraz na papieriku citim len taku nezaujimavu pizmovitu sladku vonu,.,,ale to je iba moj osobny postreh a je mozne ze na kozi sa rozvinie velmi zaujimavo,,, som zvedavy na postrehy ostatnych parfemovych maniakov :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 14.09.09 14:11
Luqas píše:
vcera som ho skusal, na prvy pocuch sa mi zdal dost dobry, ale porozlezani teraz na papieriku citim len taku nezaujimavu pizmovitu sladku vonu,.,,ale to je iba moj osobny postreh a je mozne ze na kozi sa rozvinie velmi zaujimavo,,, som zvedavy na postrehy ostatnych parfemovych maniakov :D

pižmo obecně se na papírku téměř nerozleží, to chce vždycky lidské teplíčko :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 15.09.09 00:40

no ono tam nejde ani tak o to pizmo a lidkse teplicko, ale proste o to ze tento fahrenheit podla mna nie je taky dobry ako jeho predchodca ani keby som ho dal na tu najlepsiu kozu :DD proste mi nevonia,,, hm,,,zo zaujimaveho zaciatku sa proste dostal na uplne nezaujimavy koniec.. hm,,

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.09.09 00:50
Luqas píše:
no ono tam nejde ani tak o to pizmo a lidkse teplicko, ale proste o to ze tento fahrenheit podla mna nie je taky dobry ako jeho predchodca ani keby som ho dal na tu najlepsiu kozu :DD proste mi nevonia,,, hm,,,zo zaujimaveho zaciatku sa proste dostal na uplne nezaujimavy koniec.. hm,,

tak to většinou u předělávek bývá… 8) - není nad původní verze

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Uživatel je onlinePerrier
Učednice 51 příspěvků 15.09.09 10:04

Ahoj,

v neděli jsem se byl podívat po novinkách a zjistil jsem, že marketingový manažeři parfumeríí nezklamali a na Dny Marianne :-) měli již očekávané dámské i pánské novinky na pultech, takže jsem měl možnost i já očichat Fahrenheit Absolute .

Máte pravdu, že na papírku se vůně rozkládá přinejmenším zvláštně. Hned po nastříkání je vůně z 90% totžná s klasickým Fahrenheitem, ale po 10 sekudnách se začne ubírat jiným směrem…

Já se však nenechal papírkem odradit, protože jsem tušil, že bude podle složení vůně velmi dobrá a po nastříkání na kůži se moje očekávání splnilo a to minimálně na 200%! Vůně se rozvine do krásné balzamovité kompozice, kde je nádherně a velmi zřetelně cítit myrha s kadidlem (což nám i nazančuje složení) a to vše dokonale podtrhuje aoud, který dává vůni neuvěřitelnou hloubku a tajemno. Je to první novinka za poslední 2 roky (po Gaultier2), která mě opravdu učarovala. Je to podle mě typická orientálka, ale složením se nedá k ničemu pánskému s běžně dostupných vůní přirovnat. A to myslím i kvalitou harmonie a výdrží, která je jako u většiny Diorů perfektní. Vůni jsem si nastříkal v 15:00 odpoledne a ještě ráno po sprše jsem jí cítil. Je dokonalá! Okamžitě jí musím mít na poličce, ale je celkem drahá - 50ml za 1790,–… Tak budu muset chvilku počkat…

Myslím si, že vyznavače klasického Fahrenheita vůně nejspíš neosloví, ale druhou skupinu, která klasiku nemusí (do které patřím mimochodem taky :-)) možná nadchne. Doporučoval bych opravdu zkoušet jen na ruku, protože na papírku to není ono. :wink:

Na poličce 2 parfémy 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.09.09 11:01
Perrier píše:
Ahoj,

v neděli jsem se byl podívat po novinkách a zjistil jsem, že marketingový manažeři parfumeríí nezklamali a na Dny Marianne :-) měli již očekávané dámské i pánské novinky na pultech, takže jsem měl možnost i já očichat Fahrenheit Absolute .

Máte pravdu, že na papírku se vůně rozkládá přinejmenším zvláštně. Hned po nastříkání je vůně z 90% totžná s klasickým Fahrenheitem, ale po 10 sekudnách se začne ubírat jiným směrem…

Já se však nenechal papírkem odradit, protože jsem tušil, že bude podle složení vůně velmi dobrá a po nastříkání na kůži se moje očekávání splnilo a to minimálně na 200%! Vůně se rozvine do krásné balzamovité kompozice, kde je nádherně a velmi zřetelně cítit myrha s kadidlem (což nám i nazančuje složení) a to vše dokonale podtrhuje aoud, který dává vůni neuvěřitelnou hloubku a tajemno. Je to první novinka za poslední 2 roky (po Gaultier2), která mě opravdu učarovala. Je to podle mě typická orientálka, ale složením se nedá k ničemu pánskému s běžně dostupných vůní přirovnat. A to myslím i kvalitou harmonie a výdrží, která je jako u většiny Diorů perfektní. Vůni jsem si nastříkal v 15:00 odpoledne a ještě ráno po sprše jsem jí cítil. Je dokonalá! Okamžitě jí musím mít na poličce, ale je celkem drahá - 50ml za 1790,–… Tak budu muset chvilku počkat…

Myslím si, že vyznavače klasického Fahrenheita vůně nejspíš neosloví, ale druhou skupinu, která klasiku nemusí (do které patřím mimochodem taky :-)) možná nadchne. Doporučoval bych opravdu zkoušet jen na ruku, protože na papírku to není ono. :wink:

nemůžu jinak než zcela souhlasit a mám stejný poznatek - na papírku nevynikne, vyznavačům klasiky se nelíbí - já osobně bych si jí dokázala představit narozdíl od klasického Fahren. i na ženě

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist