Fahrenheit Absolute

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Perrier
Učednice 51 příspěvků 06.08.09 15:00
Fahrenheit Absolute

Zdravím,

na basenotes.net jsem zjistil, že Dior vytvořil silnější a limitovanou verzi Fahrenheit Absolute. Setkal jste se sním už někdo? Bude k dostání i v ČR?

Díky :)

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 07.08.09 11:16

tak to já osobně netuším, ale co se Fahrenheitu týče, dělá se mi mdlo když si představím ještě něco silnějšího a výraznějšího než je ten původní :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.09.09 09:50

ale to složení vypadá hodně lákavé - dokonce aoud, musím jej někde ošichat

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 14.09.09 12:51

vcera som ho skusal, na prvy pocuch sa mi zdal dost dobry, ale porozlezani teraz na papieriku citim len taku nezaujimavu pizmovitu sladku vonu,.,,ale to je iba moj osobny postreh a je mozne ze na kozi sa rozvinie velmi zaujimavo,,, som zvedavy na postrehy ostatnych parfemovych maniakov :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 14.09.09 14:11
Luqas píše:
vcera som ho skusal, na prvy pocuch sa mi zdal dost dobry, ale porozlezani teraz na papieriku citim len taku nezaujimavu pizmovitu sladku vonu,.,,ale to je iba moj osobny postreh a je mozne ze na kozi sa rozvinie velmi zaujimavo,,, som zvedavy na postrehy ostatnych parfemovych maniakov :D

pižmo obecně se na papírku téměř nerozleží, to chce vždycky lidské teplíčko :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 15.09.09 00:40

no ono tam nejde ani tak o to pizmo a lidkse teplicko, ale proste o to ze tento fahrenheit podla mna nie je taky dobry ako jeho predchodca ani keby som ho dal na tu najlepsiu kozu :DD proste mi nevonia,,, hm,,,zo zaujimaveho zaciatku sa proste dostal na uplne nezaujimavy koniec.. hm,,

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 15.09.09 00:50
Luqas píše:
no ono tam nejde ani tak o to pizmo a lidkse teplicko, ale proste o to ze tento fahrenheit podla mna nie je taky dobry ako jeho predchodca ani keby som ho dal na tu najlepsiu kozu :DD proste mi nevonia,,, hm,,,zo zaujimaveho zaciatku sa proste dostal na uplne nezaujimavy koniec.. hm,,

tak to většinou u předělávek bývá… 8) - není nad původní verze

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Perrier
Učednice 51 příspěvků 15.09.09 10:04

Ahoj,

v neděli jsem se byl podívat po novinkách a zjistil jsem, že marketingový manažeři parfumeríí nezklamali a na Dny Marianne :-) měli již očekávané dámské i pánské novinky na pultech, takže jsem měl možnost i já očichat Fahrenheit Absolute .

Máte pravdu, že na papírku se vůně rozkládá přinejmenším zvláštně. Hned po nastříkání je vůně z 90% totžná s klasickým Fahrenheitem, ale po 10 sekudnách se začne ubírat jiným směrem…

Já se však nenechal papírkem odradit, protože jsem tušil, že bude podle složení vůně velmi dobrá a po nastříkání na kůži se moje očekávání splnilo a to minimálně na 200%! Vůně se rozvine do krásné balzamovité kompozice, kde je nádherně a velmi zřetelně cítit myrha s kadidlem (což nám i nazančuje složení) a to vše dokonale podtrhuje aoud, který dává vůni neuvěřitelnou hloubku a tajemno. Je to první novinka za poslední 2 roky (po Gaultier2), která mě opravdu učarovala. Je to podle mě typická orientálka, ale složením se nedá k ničemu pánskému s běžně dostupných vůní přirovnat. A to myslím i kvalitou harmonie a výdrží, která je jako u většiny Diorů perfektní. Vůni jsem si nastříkal v 15:00 odpoledne a ještě ráno po sprše jsem jí cítil. Je dokonalá! Okamžitě jí musím mít na poličce, ale je celkem drahá - 50ml za 1790,–… Tak budu muset chvilku počkat…

Myslím si, že vyznavače klasického Fahrenheita vůně nejspíš neosloví, ale druhou skupinu, která klasiku nemusí (do které patřím mimochodem taky :-)) možná nadchne. Doporučoval bych opravdu zkoušet jen na ruku, protože na papírku to není ono. :wink:

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.09.09 11:01
Perrier píše:
Ahoj,

v neděli jsem se byl podívat po novinkách a zjistil jsem, že marketingový manažeři parfumeríí nezklamali a na Dny Marianne :-) měli již očekávané dámské i pánské novinky na pultech, takže jsem měl možnost i já očichat Fahrenheit Absolute .

Máte pravdu, že na papírku se vůně rozkládá přinejmenším zvláštně. Hned po nastříkání je vůně z 90% totžná s klasickým Fahrenheitem, ale po 10 sekudnách se začne ubírat jiným směrem…

Já se však nenechal papírkem odradit, protože jsem tušil, že bude podle složení vůně velmi dobrá a po nastříkání na kůži se moje očekávání splnilo a to minimálně na 200%! Vůně se rozvine do krásné balzamovité kompozice, kde je nádherně a velmi zřetelně cítit myrha s kadidlem (což nám i nazančuje složení) a to vše dokonale podtrhuje aoud, který dává vůni neuvěřitelnou hloubku a tajemno. Je to první novinka za poslední 2 roky (po Gaultier2), která mě opravdu učarovala. Je to podle mě typická orientálka, ale složením se nedá k ničemu pánskému s běžně dostupných vůní přirovnat. A to myslím i kvalitou harmonie a výdrží, která je jako u většiny Diorů perfektní. Vůni jsem si nastříkal v 15:00 odpoledne a ještě ráno po sprše jsem jí cítil. Je dokonalá! Okamžitě jí musím mít na poličce, ale je celkem drahá - 50ml za 1790,–… Tak budu muset chvilku počkat…

Myslím si, že vyznavače klasického Fahrenheita vůně nejspíš neosloví, ale druhou skupinu, která klasiku nemusí (do které patřím mimochodem taky :-)) možná nadchne. Doporučoval bych opravdu zkoušet jen na ruku, protože na papírku to není ono. :wink:

nemůžu jinak než zcela souhlasit a mám stejný poznatek - na papírku nevynikne, vyznavačům klasiky se nelíbí - já osobně bych si jí dokázala představit narozdíl od klasického Fahren. i na ženě

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist