"FAHRENHEIT" by Christian Dior : 10 bottles review

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andre Moreau
Učednice 55 příspěvků 28.08.14 11:35
"FAHRENHEIT" by Christian Dior : 10 bottles review

Fahrenheit: 10 bottles review

http://raidersofthelostscent.blogspot.it/…-review.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Starfighter
Učednice 165 příspěvků 28.08.14 17:56

Thanks, great review as usually. I own 2006 version :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

morricone2209
Znalkyně 401 příspěvků 28.08.14 19:25

Já měl opravdu tu první verzi! Jednalo se tehdy o vodu po holení a vonělo to neskutečně krásně a dlouho (dneska by se to jmenovalo parfum extreme :lol: )
Bohužel potom přišlo příliš mnoho napodobenin(různí A.Banderas atd..) dneska už bych si jí asi nevzal .Holky v té době zase bodovaly parfemem G.Sabatini :-)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1195 příspěvků 29.08.14 08:10

aj ja som kúpila synovi tú prvú verziu ihneď ako sa objavil Fahrenheit, vrátane telovej rady. Dnešné verzie sú doslova „brak“, kdeže je ten krásny prvý Fahrenheit :,(

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 29.08.14 09:46

@Hermesfan souhlasím. Poprvé jsem poznal Fahrenheit na podzim 1993, kamarád, ten který mě přivedl k parfémům, ho používal snad 3 roky, a čekal jsem až se ho nabaží, že si ho potom koupímjá. Pak přišly jiné vůně, vloni po těch letech jsem si na něj vzpomněl, vyzkoušel jsem v parfumerii a už to (pro mě) nestojí za to. Mám porovnání s původní, výraznou verzí, které ta dnešní nemůže konkurovat a přesně jak je v článku, je to už v podstatě jiná vůně, což je škoda. :roll:
Líbí se mi ale ten Absolute. :potlesk:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist