Fake David Beckham a Guess?

ariana18 23.12.13 18:10

Fake David Beckham a Guess?

Milé aromáčky chcela by som sa opýtať na vašu skúsenosť…pokiaľ ide o imitácie známych parfémov tak s týmto sa stretávame na každom kroku…ale zarazila ma jedna vec nakoľko som nedávno kupovala 2 vôňe z lacnejšej kategórie a to Guess Seductive a pánsku David Beckham homme…Nakoľko na tu dámsku vôňu som čítala že síce je toaletka ale vonia dosť intenzívne, zarazilo ma že voniala úplne slabo a nevýrazne. Ďalšia vec ma zarazila na pánskej beckhamke nakoľko priateľ predtým mal tú klasickú deodorantovú verziu ktorú som na ňom cítila aj večer, tak táto tiež voňala na môj vkus slabo a nevýrazne aj keď bola už toaletka. Vrcholom bolo keď som prechdádzala v drogérii okolo pánskych beckhamiek a ovoňala toaletku tak cítila som silnú a intenzívnu vôňu , zďaleka nie tú ktorá som kúpila. Čo sa týkalo ceny tak v drogérii stála 30ml toaletka 21,30…a ja som ju kúpila zo stránky Alzy za cca 11 eur..avšak všetky parfumérie internetové ju ponúkali probližne za takú cenu. Myslíte žeby mohlo ísť o fake?

Reklama

Frantatata 23.12.13 18:48

@ariana18
Nedávno se mi to stalo rovněž, vím, že tu LVXifer docela vychvaloval pánskou David Beckham Homme.
Jsa zvědav, šel jsem si ji očichat několik dnů nato do nějakého hypermarketu.
Byl jsem hluboce konsternován, opravdu silně naředěná voda.
Kroutil jsem silně nevěříc a nechápajíc hlavou.
Nechal jsem si to pro sebe.
Resultát nevyvozuji ještě žádný, jen si ji půjdu očichat někam jinam.

ariana18 23.12.13 18:51

presne to slovo to vystihuje ako keby bola riedená, pričom tá v drogérii silná a výrazná…ale zase na druhej strane neviem si predstaviť žeby sa falšovali takéto vôňe alebo nejako riedili, alebo žeby stránky predávali imitácie :/

Frantatata 23.12.13 18:57

@ariana18
Já osobně tomu dám min. ještě jednou šanci, beztak musím jít kupovat dárky.

ariana18 23.12.13 19:00

áno ale na druhej strane to aj nahnevá človeka,,,,nakoľko už ani netuším kde kúpiť a zohnať originál, keď hocijakú riedenú vodičku predávajú pod takou nálepkou :(

slniecko 24.12.13 03:54

a…budem hádať, tá internetová parfuméria bola náhodou parfums.sk , nie?

ariana18 24.12.13 09:14

nie nie to bolo kupované na alza.sk , tí jediní to vedia doručiť hneď na druhý deň na pobočku :)

tuzezlypes 26.12.13 11:47

že by byla vůně nějaká stará, blbě uskladněná, prošlá? A proto i dobrá cena v marketu? Nenapadá mne, proč by měl tyto vůně někdo padělat, to se nemůže vyplatit.

ariana18 27.12.13 23:52

tiež som sa zamýšľala a nepochybovala žeby mohlo ísť o fake..nakoľko všetky eshopy predávaly toho beckhama za cca 11 eur..50 ml balenie…a vôňa mi príde ani nieže fake..ale keby bola úplne zriedená, tá čo som skúšala v drogérii bolo oproti nej silná a výrazná :/ tak teda už ani neviem čo kupujem :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist