Fake David Beckham a Guess?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ariana18
Učednice 45 příspěvků 23.12.13 18:10
Fake David Beckham a Guess?

Milé aromáčky chcela by som sa opýtať na vašu skúsenosť…pokiaľ ide o imitácie známych parfémov tak s týmto sa stretávame na každom kroku…ale zarazila ma jedna vec nakoľko som nedávno kupovala 2 vôňe z lacnejšej kategórie a to Guess Seductive a pánsku David Beckham homme…Nakoľko na tu dámsku vôňu som čítala že síce je toaletka ale vonia dosť intenzívne, zarazilo ma že voniala úplne slabo a nevýrazne. Ďalšia vec ma zarazila na pánskej beckhamke nakoľko priateľ predtým mal tú klasickú deodorantovú verziu ktorú som na ňom cítila aj večer, tak táto tiež voňala na môj vkus slabo a nevýrazne aj keď bola už toaletka. Vrcholom bolo keď som prechdádzala v drogérii okolo pánskych beckhamiek a ovoňala toaletku tak cítila som silnú a intenzívnu vôňu , zďaleka nie tú ktorá som kúpila. Čo sa týkalo ceny tak v drogérii stála 30ml toaletka 21,30…a ja som ju kúpila zo stránky Alzy za cca 11 eur..avšak všetky parfumérie internetové ju ponúkali probližne za takú cenu. Myslíte žeby mohlo ísť o fake?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 23.12.13 18:48

@ariana18
Nedávno se mi to stalo rovněž, vím, že tu LVXifer docela vychvaloval pánskou David Beckham Homme.
Jsa zvědav, šel jsem si ji očichat několik dnů nato do nějakého hypermarketu.
Byl jsem hluboce konsternován, opravdu silně naředěná voda.
Kroutil jsem silně nevěříc a nechápajíc hlavou.
Nechal jsem si to pro sebe.
Resultát nevyvozuji ještě žádný, jen si ji půjdu očichat někam jinam.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ariana18
Učednice 45 příspěvků 23.12.13 18:51

presne to slovo to vystihuje ako keby bola riedená, pričom tá v drogérii silná a výrazná…ale zase na druhej strane neviem si predstaviť žeby sa falšovali takéto vôňe alebo nejako riedili, alebo žeby stránky predávali imitácie :/

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 23.12.13 18:57

@ariana18
Já osobně tomu dám min. ještě jednou šanci, beztak musím jít kupovat dárky.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ariana18
Učednice 45 příspěvků 23.12.13 19:00

áno ale na druhej strane to aj nahnevá človeka,,,,nakoľko už ani netuším kde kúpiť a zohnať originál, keď hocijakú riedenú vodičku predávajú pod takou nálepkou :(

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 24.12.13 03:54

a…budem hádať, tá internetová parfuméria bola náhodou parfums.sk , nie?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ariana18
Učednice 45 příspěvků 24.12.13 09:14

nie nie to bolo kupované na alza.sk , tí jediní to vedia doručiť hneď na druhý deň na pobočku :)

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 26.12.13 01:02

no ešteže tak…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 26.12.13 11:47

že by byla vůně nějaká stará, blbě uskladněná, prošlá? A proto i dobrá cena v marketu? Nenapadá mne, proč by měl tyto vůně někdo padělat, to se nemůže vyplatit.

Na poličce 60 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ariana18
Učednice 45 příspěvků 27.12.13 23:52

tiež som sa zamýšľala a nepochybovala žeby mohlo ísť o fake..nakoľko všetky eshopy predávaly toho beckhama za cca 11 eur..50 ml balenie…a vôňa mi príde ani nieže fake..ale keby bola úplne zriedená, tá čo som skúšala v drogérii bolo oproti nej silná a výrazná :/ tak teda už ani neviem čo kupujem :(

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist