Fancy Jessica Simpson

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 31.12.09 15:10
Fancy Jessica Simpson

Znáte? Jak voní, prosím? Není to jen další z nudných celebritních vůněk?

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 31.12.09 15:17
Smidlik píše:
Znáte? Jak voní, prosím? Není to jen další z nudných celebritních vůněk?

neznám ani tu ženskou, natož její vůni. :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 01.01.10 18:22

Tuším že je to blonďatá hvezdička s děsně umělými, nejen, vlasy :D Vůni jsem ještě nikde neviděla.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Klokan  14.01.10 18:07

Ta vůně je trošku sladší, ale moc hezká . :D :D :D

albeni1  07.02.11 20:00

Fancy je poctivá cukrová vata - sladko přesladko, trochu pudrovo :) Má hodně dobrou výdrž a pro někoho kdo rád sladké, vlastně přeslazené tak, že trnou zuby a vosy se slétají po hejnech, to musí být výborná věc. Má celkem obstojný flakon. Pro mě je to vyloženě cukrová vůně, jako kdybych si čichla k sáčku moučkového cukru, uprostřed kterého trůní marcipánová růžička.
Výdrž velmi dobrá, z vůně nic netrčí, nevyznívá lacině a snaha při zpracování očividně nějaká byla. Zkoušela jsem ji z miniatury a víc bych nezvládla, ale pro někoho kdo rád extrémně sladké vůně by to mohla být alternativa. Tady v ČR moc známá není, takže ji nejspíš člověk nepotká na každém kroku.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 08.02.11 16:48

Moc si ji nevybavuju, ale byla to taková nasládlá hladká vůně, která určitě neurazí (nosit se dá), ale ani nenadchne. Míru její sladkosti bych přirovnala k CH od Caroliny Hererry nebo ke Curious In Control od Spearsky. Není to tak brutální slaďárna jako třeba Fantasy.
Taky se mi zdála od začátku do konce trochu jednotvárná (asi jako většina celebritních vodiček). Typově je to ovoce ve vanilkovém krému a výdrž je spíš slabší.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

albeni1  08.02.11 17:03

Vida, a to mě přišla sladká strašlivě :) suše sladká, narozdíl od Fantasy, která byla ulepenější, sladkokysele ovocná.
Jednotvárná je, to je pravda, a na mě držela přímo buldočí silou, nevím jestli je to plus.

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 11.02.11 19:29
Majla píše:
Tuším že je to blonďatá hvezdička s děsně umělými, nejen, vlasy :D Vůni jsem ještě nikde neviděla.

Jo, řekla bych, že to je pravda… :lol:

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 11.02.11 20:06

je v akci na Cheapsmells.Fla­konek hezký, prý je do vanilky.Recenze nositelek jsou na El ninu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

tarabasek
Nováček 2 příspěvky 28.06.11 15:05

Má vůni hruškového a meruňkového nektaru, červeného ovoce, jasmínu, gardénie s výraznými tóny mandlí, karamelu a vanilkového krému. Takže Rendulí sladce mdlá, ale ta vanilka dá šmrnc… :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 17.10.11 19:48

:lol: To ti teda dík, Tarabásku

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 01.03.12 10:51

Ještě bych tu mohla popsat jeden kousek od J. Simpson - a to vůni Fancy Love.
Opět se nejedná o nic náročného. Vůni dominuje broskvový květ a hladká krémová vanilka. Na fragrantice píší, že vůně je hodně podobná na Burberry for Woman. Na tom něco bude.. Je v ní cítit to, co je společné pro více vůni Burberry. Je to jejich styl interpretace vanilky. Naštěstí ve Fancy Love je taková líbivější. Ne tak umělá.. Ale není to jako když čicháte k sáčku vanilínového cukru. Tahle vanilka je méně sladká a je v ní něco omamného.
Ostatní složky vůně jsou jen těžko rozpoznatelné. Nelze identifikovat nějakou konkrétní květinu ze složení. Ale je tam ještě jeden celkem znatelný tón. A to - růžové šampaňské. Taková ta nasládlá „perlivá“ vůně. Hezky to ladí s ostatními složkami.
Když to shrnu - jedná se o relativně nekonfliktní vůni, která urazí jen ty, co čekají příliš.. Je docela jemná - lze aplikovat 10 střiků bez rizika intoxikace. :mrgreen: Ve vlasech a na oblečení drží celý den. Podle mě by mohla sednout těm, co hledají jemnou sladkou (ale ne příliš sladkou) nekomplikovanou vůni na denní nošení a těm, co mají v oblibě Burberry for Woman. Vyzkoušejte a uvidíte..

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 13.05.12 08:44
@albeni1 píše:
Fancy je poctivá cukrová vata - sladko přesladko, trochu pudrovo Má hodně dobrou výdrž a pro někoho kdo rád sladké, vlastně přeslazené tak, že trnou zuby a vosy se slétají po hejnech, to musí být výborná věc. Má celkem obstojný flakon. Pro mě je to vyloženě cukrová vůně, jako kdybych si čichla k sáčku moučkového cukru, uprostřed kterého trůní marcipánová růžička.
Výdrž velmi dobrá, z vůně nic netrčí, nevyznívá lacině a snaha při zpracování očividně nějaká byla. Zkoušela jsem ji z miniatury a víc bych nezvládla, ale pro někoho kdo rád extrémně sladké vůně by to mohla být alternativa. Tady v ČR moc známá není, takže ji nejspíš člověk nepotká na každém kroku.

Dnes jsem náhodou v databázi zahlédla vůně J.S.
Nejprve mě zaujaly flakony, potom jsem se zaměřila na složení a výsledek je, že bych ráda zkusila právě tuto Fancy.
Koukala jsem také, zda je k sehnání, bohužel ne. Kdyby však náhodou naskladnili, přemýšlím, jestli jít do ní naslepo. :think:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

albeni1  13.05.12 16:28

@Dalia
No Dali nevím, když se dívám, co máš na poličce, těžko říci jestli by se ti líbila. Ona je poměrně jednoduchá. Elegantní není vůbec, spíš taková volnočasová, nenáročná, dost cukrová. Už si ji můžu připomenout jen z prázdné miniaturky, ale i po čase mám na ni stejný názor.
O něco lepší - hladší, nositelnější a příjemně gurmánská také - mi připadá Fancy Love. To je takový zákuseček, voní to jak ta karamelová náplň z větrníku :) Ideální zahřívací klidná vůně, tak na podzim, na večer. Moc příjemná :)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 13.05.12 16:35

Děkuji moc. :)
Takže myslíš tuto? http://www.arome.cz/…/fancy-love/
Koukala jsem na ni. No, píšu si a snad se mi poštěstí ji zkusit.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist