Fandíte sportu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.07.08 23:57
Fandíte sportu?

Třeba jen pasivně u televize. Já od mala, protože vždycky když něco zajímavého v TV bylo, tak se naši dívali. Nejradši mám fotbal a snooker. Fotbal hlavně klubový (zahraniční), ale národní tým samozřejmě taky sleduji.
Snooker díky Eurosportu sleduji vždycky, naši u toho prosedí celé hodiny a já vlastně taky. Pak mám ráda vzpírání, sumo, atletiku, skoky do vody, cyklistiku (momentálně Tour de France)… Dokonce chodím i na některé fansites, což je docela legrace, protože to tam je většinou mužský svět, tisíce zaregistrovaných a z toho je ženských třeba jen pár desítek. Ale strašně mě to baví. A už se moc těším na olympiádu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 26.04.09 13:15

nechtělo se mi zakládat nové téma pro pár rad.. nemáte někdo doma posilaovací stroj Ab rocket, co na něj teď běží reklama v TV??
buď je to pod názvem Ab Rocket, Ab rebounder nebo to tahají z Polska jako New rocket - ve skutečnosti jde o jeden a ten samý cvičící nástroj..

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 26.04.09 13:31

Já fandím hlavně fotbalu, a to díky synovi, který ho asi 8 let hraje. Takže mám dost nakoukáno. :D

A baví mě MS v ledním hokeji.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 26.04.09 13:35

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 26.04.09 16:18

Lyonello, otázka zněla jinak :lol: :lol: kdybys mi raději sehnala nějaké názory na ten posilovací stroj - chtěla bych mít figuru jako ta paní, co ho propaguje :wink: ted jsem sežrala talíř bramboráků s uzeným a se zelím :cry:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 26.04.09 16:25

Ali, ale ta paní určitě nežere bramboráky s uzeným a se zelím. :wink:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 26.04.09 16:28

já vím, ona si místo toho raději půl hodiny zacvičí a velký hlad zapije vodou s citronem :lol:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.04.09 18:40

Jéé, to je fajn téma! Škoda, že jsem si ho nevšimla, když jej Ronna vyvěsila :wink: Protože se hlásím mezi skalní fanoušky snookeru tady v ČR - dřív jsem u toho proseděla hodiny, teď kvůli vytíženosti spíš kouknu vždycky jen pár minut nebo to mám puštěné na pozadí :D Ale rozohdně se chystám vrátit do pozice maniakálního diváka, jen co to bude možné!
Krom toho hrozně ráda koukám na krasobruslení a ještě biatlon. Hokej jen když hraje naše repre nebo když je Motor ČB ve finále extraligy - to pak chodím koukat i naživo, to samé i o volejbalu :wink: Co vůbec nemusím je fotbal :? , tenis (dodneška neznám pravidla :oops: ) a atletika. Jsem asi trochu barbar, ale když mě to fakt nebavíííí… :roll:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 26.04.09 19:43

Já se moc ráda dívám na krasobruslení…par­kury…a tance…To je asi tak všechno.....Jo ještě atletika-stuha a sestavy…A pak takové ty street dancové sestavy-to je super......Nemám ráda hokej,ani fotbal…box,te­nis,formule..­.....Mít chlapa,co pořád kouká na sport…to by nešlo :? Přítel sleduje jen hokej a to jen mistrovství :D Díky bohu :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 26.04.09 19:51
Alena píše:
já vím, ona si místo toho raději půl hodiny zacvičí a velký hlad zapije vodou s citronem :lol:

Ještě jinak - ta paní cvičí na všem možném, díky tomu má skvělou figuru a hodila se do reklamy na tento stroj… :D A my si pak nad talířem bramboráků říkáme, že stačí 15 minut denně s tím úžasným vynálezem a budeme vypadat jako ona. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 26.04.09 20:15

Fanfan úplný súhlas. :wink:

Alena prosím Ťa nekupuj si takú haraburdu, škoda peňazí.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 26.04.09 20:22

Taky doporučuju nekupovat, jsou to vyhozené peníze.Kup si radši …třeba parfémek :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 26.04.09 21:56

Kdysi jedna moje kolegyně pravila u „cvičícího“ stoje PODVOD … víš jak to bolí ?

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 26.04.09 23:15

Nevím, co je to za stroj, ale kupovala bych si ho pouze pokud se na něj dá věšet oblečení nebo po tom můžou šplhat kočky. Všechny nové hračky mě nejpozději po měsíci omrzí :-)

Na sport moc nekoukám, leda tak na krasobruslení nebo výjimečně na fotbal.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 27.04.09 09:21

Skvělé! Ronna připoměla můj nejoblíbenější sport sumó. Já jsem vyrostla na japonské první lize makuuchi a můj nejoblíbenější zápasník byl Akebono a teď momentálně Kotomitsuki. Před dvěma lety mě Eurosport od zápasů odstřihl a teď jen lovím výsledky na internetu a pofňukávám. Co bych za to dala, kdybych mohla být gjodži na dohjo.
Jinak v zimě ráda koukám na biatlon a na skoky, protože mám utkvělou představu, že kdybych nekoukala, popadali by všichni.
A takový ten cvičící stroječek, který ještě propagoval Chuck Norris, jsem si koupila a byl hodně využíván. Já na něm cvičila s mírnou zátěží a spíš aerobně. Stěžovat si na něj nemůžu, dalo se klidně cvičit při televizi, jen na mne nikdo nesměl koukat. Navíc musel zůstat rozložený, protože jak ho jednou člověk složí, nechce se mu ho zase rozkládat. Bohužel teď je složený a skoro ho nepoužívám, místo toho jsem se dala na Pilates.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist