Fann

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 29.03.08 10:55

Ahoj, chtěla bych se zeptat vás, kdo nakupujete v Praze, jestli náhodou netušíte, která parfumerie Fann je největší, eventuálně má nejzajímavější sortiment… Mám nějaké dárkové poukázky, které musím vybrat nejpozději v pondělí, ale vůbec si nějak nejsem schopná nic vybrat. :( Všude samozřejmě přebossováno – mexxováno- lacostováno atd. :rolleyes: Nevíte o něčem zajímavém?
Zkoušela jsem někde najít Hermés nebo Guerlain, takže jsem byla na Flóře, ale tam G. neměli vůbec a H. Jen Nil a Kelly Caleche, který mě moc nezaujaly a v Kotvě taky nic moc. Další věc – nebyl jste někdo v Outlet Fashion Areně ve Štěrboholích, měli by tam mít obecně slevy 30-70% a je tam i Fann… tak by mě zajímalo, jak to tam vypadá, jestli se mi vyplatí tam jet přes celou Prahu ??

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.03.08 11:02

Guerlain ve FAnnu vůbec nevedou. Ale Herma by někde mohli mít ve větším počtu, z Brna znám relativně slušný sortiment. Taky koukni na Lalique, to je fannovské unikum.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 29.03.08 12:05
Ada píše:
Guerlain ve FAnnu vůbec nevedou. Ale Herma by někde mohli mít ve větším počtu, z Brna znám relativně slušný sortiment. Taky koukni na Lalique, to je fannovské unikum.

Guerlain jsem tam viděla… Na ten Lalique se můžu podívat, díky :) Vždycky jsem ho nějak obcházela, protože mám v hlavě, že dávají do všech parfémů ovoce ve větším množství než malém, což mi vadí, ale za zkoušku nic nedám :)

Jinak to, že je to fannovské unikum, myslíš asi tak, že v jiných kamenkách ho nemají (?), ptz na netu je normálně k sehnání..

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.03.08 12:25
Fay píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat vás, kdo nakupujete v Praze, jestli náhodou netušíte, která parfumerie Fann je největší, eventuálně má nejzajímavější sortiment… Mám nějaké dárkové poukázky, které musím vybrat nejpozději v pondělí, ale vůbec si nějak nejsem schopná nic vybrat. :( Všude samozřejmě přebossováno – mexxováno- lacostováno atd. :rolleyes: Nevíte o něčem zajímavém?
Zkoušela jsem někde najít Hermés nebo Guerlain, takže jsem byla na Flóře, ale tam G. neměli vůbec a H. Jen Nil a Kelly Caleche, který mě moc nezaujaly a v Kotvě taky nic moc. Další věc – nebyl jste někdo v Outlet Fashion Areně ve Štěrboholích, měli by tam mít obecně slevy 30-70% a je tam i Fann… tak by mě zajímalo, jak to tam vypadá, jestli se mi vyplatí tam jet přes celou Prahu ??

Z těch Fann prodejen co znám mi přijde největší sortiment na Floře. Dřív když byl Fann ještě nahoře na Václaváku, tak tam měli krásnou prodejnu a obrovský sortiment, ale co se přestěhovali o kus níž, tak to už není takové.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.03.08 12:32
Fay píše:
Guerlain jsem tam viděla…

To je zvláštní, protože ho nemají ani na stránkách… Měla jsem zato, že ho prostě nevedou.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.03.08 12:34

Sortiment internetového obchodu Fann je proti kamenkám o dost chudší…

Arome mauska
Nováček 25 příspěvků 29.03.08 17:49

Tak v Outletu je Fann- mají slevy 30% a na něco 50%. Sortiment je omezený- Chanel- ne vše, Dior, Lancome, Lacoste, Lanvin, DG,Hugo Boss....... Guerlain , Hermés určitě nemají. Dekorativku jem Max Factor a pěstící matis a Juvena. Lalique myslím také nevedou. Mají tam takové ty davově nejprodávanější značky z jejich sortimentu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.03.08 18:17

Nemají v tom outletu nějakou výraznější slevu na Chanel No. 5? Neplánujete tam někdo cestu? :)

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 29.03.08 19:31
Ada píše:
Nemají v tom outletu nějakou výraznější slevu na Chanel No. 5? Neplánujete tam někdo cestu? :)

Já tam kdyžtak sjedu to okouknout a dám ti vědět…
Mauska - díky za informace, btw nevíš, jestli tam mají i Kenzo? - v případě, že fakt nic lepšího nenajdu, bych totiž vzala asi Amour…

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 29.03.08 19:41

Guerlain ve Fannu dříve mívali. Momentálně doprodávají pár kousků v prodejně Fann v Kotvě. Dnes jsem šla okolo a byly tam AA Mentaflora, Foliflora a Anisia Bella a Shalimar EdT, všechno asi s 50% slevou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.03.08 19:59

Fay: kdybys tam teda šla, tak mě zajímá eau de parfum a menší balení (35 nebo 50).

Arome mauska
Nováček 25 příspěvků 30.03.08 13:08

Fay: Myslím, že mají. Ale sortiment se trochu mění- ne vždy tam mají to samé. Standart slevy mají 30% a na vybranou značku mají někdy 50%.
Na Chanely mají 30% a nemyslím,že by měli víc.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 08.04.08 10:24

Jen jsem chtěla poreferovat. Byli jsme v outletu ve Štěrboholích a ta parfumérka mě tam dost zklamala. Slevy nic moc, to na netu se sežene levněji a hlavně zkažené testery, prostě jsem se tam moc dobře necítila, tak jsem se porozhlédla a zase honem ven.

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 19.04.12 17:55

Na facebook stránkách Fannu se objevilo: FAnn parfumerie
PSSSST. Již od května nová ekluzivní značka ve FAnn parfumeriích. Co myslíte, co to bude?

Tušíte někdo?

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 21.04.12 17:19

osobne si myslím, že to bude uvedenie prvej vône Mercedes-Benz alebo Madonna

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist