FAnn - internetový obchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:47

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Katka
Učednice 175 příspěvků 09.04.08 14:13

Pro registrované uživatele je tu sleva 10% už při první objednávce, také mají speciální internetovou nabídku top10. Parfém dorazil rychle, dobře zabalený, se vzorečkem parfému a jejich časopisem. Při nákupu nad 1500 Kč slibují i nějaký dáreček, ale tak moc jsem tam teda neutrácela;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 09.04.08 20:33

Naprosta spokojenost, v akcich a top ten se daji sehnat vune za opravdu dobre ceny, obcas i v aukcich, vse je vzdy dobre zabaleno, se vzoreckem a casopisem, 2× jsem dostala i darecek, jednou to byla takova ta vonava pohlednice s 20ml vuni Smell like cherry a jednou nejaka levna vonavka Charmant 100ml, nevim co to je, asi tim nekoho podaruju:-))

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 09.04.08 22:43

Rychlý a spolehlivý obchod,v akcích se dá nakoupit velmi výhodně.Taky sjem dostala tu pohlednici a pokaždé vzorek parfému.V podstatě je hodnotím,jako nejsolidnější.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 11.04.08 12:49

Od Fannu jsem jednou dostala jako nově registrovaná tělové mléko Hugo Boss,což mě velmi potěšilo.Jinak se dá v akci koupit velmi výhodně,koupila jsem Eclat od Lanvinu 100 ml za 699 Kč-cože je paráda.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  11.04.08 21:14

Taky využívám jejich akce-jsou opravdu rychlí a spolehliví,a pokaždé něco přibalí:-)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 11.04.08 21:16

Kdysi jsem objednávala L´Occitane Verbenu, s 10% slevou registrovaného uživatele a bez poštovného mě to vyšlo levněji než z www.loccitane.cz nebo jejich kamenného obchodu. Balíček došel brzy a samozřejmě se slibovaným vzorkem a katalogem FAnnu. Objednávala jsem pak ještě 2× vůni z akce.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 16.04.08 20:22

Jejich ceny v akci top 10 jsou opravdu výhodné, ke keždé objednávce vzoreček, rychlé a spolehlivé dodání, bez poštovného…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.04.08 18:37
I já jsem spokojená

Ještě jsem se nesetkala s obchodem, kde by mi balíček za 600 poslali bez poštovného a navíc aby byl doma den po zaplacení. Jsem upřímně nadšená. Samozřejmě že ceny nejsou u všeho nejnižší, sortiment dost omezený, ale obchod je opravdu vyjímečně dobrý!

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 20.04.08 12:31

Když objednávám parfém, je dodání rychlé, ale když objednávám kosmetiku (i když mají uvedeno doručení do 24 hodin), čekám i tři dny.

Ještě nikdy mi nebyl přiložen vzoreček nějaké „opravdu vůně“. Vždycky Puma a ještě pánský…

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 20.04.08 14:10

ja muzu jen chvalit, at to byla kosmetika nebo parfemy, dodani bylo vzdy bleskove a to i v tydnu pred Vanoci…pravidelne dostavam vzorecky klasickych drahych znacek, nekdy i vice kusu…

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 20.04.08 14:10

a jeste jeden bonus, pokud maji, tak mi poslou i vzorecek toho, o co si do poznamek napisu :wink:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 21.04.08 11:00

Taky objednávám pravidelně z jejich nabídky Top10, ty ceny jsou super. Dodání rychlé a spolehlivé. Co se týká přiložených vzorků, taky na mě vždycky vyjde pánský, ale je to problém všech e-shopů, dámský dostanu málokdy.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 05.09.08 09:28

Při objednání nad 1500,– slibují dáreček. Takže bylo to 100ml vůně zn. Euroluxe, který letěl vzápětí do koše. Na dně krabičky mě zarazily nápisy v azbuce. Nekvalitní flakón (ve skle bublinky, laciný plastový vršek), o obsahu se raději ani nebudu vyjadřovat. Neměla jsem odvahu stříknout to na sebe, ze strachu před vyrážkou a bolením hlavy. Na papírku to byl laciný smrádek až hrůza :( To se nedá ani nikomu darovat. Raději kdyby přidali ještě jeden vzoreček navíc, třeba nějakou novinku. Myslím že si tím trošku kazí úroveň, když u nich koupím třeba Diora, a jako dárek dostanu tohle…
Jinak ale Fann chválím, přibalili 3 vzorečky + vůni v pohlednici 20ml Smells like Cherry (ta je tak pro holčičky na hraní, třešňová kompotová šťávička, co vydrží vonět přesně 1 minutu) :)

taky přibalili časopis Marie Claire - ovšem květnové číslo, když je teď září :?

Ale jak se říká - darovanému koni na zuby nehleď. Jinak jsem s Fannem byla vždycky moc spokojená, jak jsem již psala v předchozím příspěvku.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 05.09.08 09:41
Violette píše:
Taky objednávám pravidelně z jejich nabídky Top10, ty ceny jsou super. Dodání rychlé a spolehlivé. Co se týká přiložených vzorků, taky na mě vždycky vyjde pánský, ale je to problém všech e-shopů, dámský dostanu málokdy.

Mě vždycky poslali k dámskému parfému pánský vzorek a naopak.Některé shopy to tak dělají.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist