FAnn - kamenné obchody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:47

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 09.04.08 12:11

Fann v Olomouckém Prioru, známka 4- .

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 09.04.08 14:44

Strašne predražené a u nás aj mizerný výber. :( Už nenakupujem, akurát sem tam niečo ovoniam.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

hadris  10.04.08 11:35

Otras!!!Predrazene!

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 13.04.08 20:01

Drahé, prodavačky neochotné, nepříjemné a neznalé.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.04.08 18:52
Fann v Pardubicích

Já jsem s obsluhou u nás v Pardubicích spokojená. Zejména jedna z prodavaček je velmi příjemná, nechá mě v klidu „vybírat očima“, pak probereme novinky :wink: než si syn pohraje (za prosklenou stěnou jsou dětské atrakce - autíčka na desetikačku, tak mám pár minutek JEN pro sebe). Ceny jsou vysoké, ale s kartičkou na 10% to už ujde, když není jiná možnost :D

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.04.08 19:02
Fann v Praze

Ještě připojuji dvě zkušenosti z Prahy.
V Domě módy jsem v září prožila úžasnou hodinku (ujel mi vlak, tak jsem čekala na další raději na Václaváku než s bezdomovci). Prodavačka (Ukrajinka) měla obrovský přehled, byla velmi příjemná, objevila jsem díky ní skvělý dárek pro mamku (Eau Du Soir, Sisley snad ani jinde nevedou, pokud vím, vůbec jsem tu značku neznala).
Druhá mi známá parfumerie Fann je na Floře, nakoupila jsem tam několikrát (asi 3×) a personál byl vždycky skvělý. Oceňuji, když mi prodavačka řekne „spíš než tuto tužku na oči Vám doporučím jinou, je kvalitnější a levnější“ a ta tužka je pak opravdu lepší! Jiná mi zas doporučila deodorant od levnější firmy než jsem původně zamýšlela koupit a je pro mě (alergika) opravdu bezvadný.
Mnohde se setkávám s přístupem - vyždímat ze zákazníka maximum peněz, tady ne. Prodavačky byly vždy profesionální, ochotné.
Ale vůně jsem na Floře nekupovala.

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.05.08 15:45

Z Fannu na Floře mám hlavně tu dobrou zkušenost, že tam mohu strávit třeba půl hodiny, prodavačka se jednou optá, zda potřebuji pomoc s výběrem a pak mě nechá prohlížet, váhat, čichat a přitom koukat do....., aniž by naléhala. Často ani neberu hned papírek, ale prohlédnu flakonek, přivoním a aniž bych stříkla, třeba zase vracím do regálu. V Douglas, jak se zastavím u nějakého regálu, hned je u mě personál ochotný ukázat všechny novinky, když nemám zájem, rok staré novinky a pokud i tak nemám zájem, je vidět, že často nevědí, přitom mají parfémů dost na celodopolední předváděčku. No a když řeknu, děkuji, rozhlédnu se sama, za tři minuty je u mne někdo jiný, stejně ochotný, ale to jsem psala už u hodnocení tohoto obchodu. Moje zkušenost je ale pouze z Chodova.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

10.06.08 18:57

Byla jsem ve Fannu v Šestce v Praze, v době povánočních slev, paní prodavačka byla ochotná a nabízela, co se dalo. Nakonec jsem si nechala vnutit něco, co jsem vlastně ani nechtěla, celá já :lol:. Vzoreček jsem sice nedostala, ale když tam byl manžel sám, dostal asi 20 vzorků!! To jsem v životě nikde nezažila…Takže, když je možnost, zásadně ho tam posílám samotného a fakt nikdy nezklame :lol:.

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 09.09.08 15:29

Nevím jestli je to pravda, ale v nějakém reklamním plátku jsem četla, že FANN bude otvírat v Brně novou kamennou prodejnu - v nově postaveném univerzitním kampusu v Bohunicích. Jsem zvědavá, kolik studentek si u nich nakoupí za ty „lidové ceny“. Spíš budou chodit jen očichávat.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 06.12.08 21:36
Liberec

Musím uznat, že kamenné obchody Fann jsou hodně drahé. V Liberci jsem byla v Globusu, prodavačky skvělé, ochotné a je vidět, že se vyznají. V Nise je to dost malé, výběr není moc velký a co se týká prodavaček, tak zkušenost s nimi nedám. Rozhodně bych jela spíš do Globusu.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.12.08 03:11

Parfumerie FANN na „Václaváku“…
Já(jen tak zkusmo..):
„Prosím Vás, máte vůně od Gianfranca Ferreho?“, obrátila jsem se na prodavačku s prosbou…
Upravená, leč neznalá prodavačka:
„Ne ne, toho nemáme..“ a obrátivše se na svoji kolegyni, která její tvrzení potvrdila, opakovala:
„..to nemáme..“
Tak jsem poodešla asi 1metr za ní k regálu.. - a co to nevidím!?!
Vůně GF tam byly!…
Tak jsem si je očichala a při odchodu jsem se přitočila k prodavačce:
„…Tak jsem si ho našla…“ :wink:

Nemám pocit, že by tato prodejna byla tááák rozlehlá, aby se těch pár značek nedalo zapamatovat!!! :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 07.12.08 08:21

:lol: :lol: :lol: to nic Miru, některé značky vůbec neznají, např. Gres a to tam dříve pár jejich vůní měli, v jiných Fanech bývají třeba dva exempláře, ale nezají :nono:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

chechtalka
Učednice 77 příspěvků 13.12.08 13:32
fann internetový obchod

není to sice kamenný obchod, tam jsou docela drazí a na Václaváku i docela neochotní, ale na web. stránkách fann se mi teď podařilo nakoupit k vánocům,. mají akci - 33% a neplatí se poštovné, asi to končí příští týden
vyexpedovali mi to do 24 hodin a přišel mi i upozorňující email o přijetí objednávky a o expedici objednávky, ta sleva je už docela znát, jo a ještě jsem k tomu dostala vzorek znač. parfému a pak takovou normální voňavku co bych nedala ani nepříteli jako dárek, nevím, kde to sebrali, to jsem hodila rovnou do popelnice

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 26.06.09 13:20

Brno, OD Centrum dneska dobrá zkušenost, ano jsou drazí jak kobyla, ale s tím už člověk počítá. K nákupu vzorečky, prodavačky moc milé a ochotné, dokonce to i vypadlo, že o vůních něco ví :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist