*FARMACIA SS. ANNUNZIATA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 18.04.11 13:42
*FARMACIA SS. ANNUNZIATA

Vsem se dostala do podvedomi asi diky vuni Cara, ale i ostatni vune teto znacky jsou zajimavy, pro muj nos krasny, slozity, a ne zrovna typicky libivy, takze nikovka jak vysita. Rekla bych, ze maji i slusnou vydrz, z toho, co jsem zatim poznala.
Tak se dejme do mapovani :)

Co mi proslo rukama: Ybris, Cara, Isos, Ambra Nera(jen ovonena zkumavka), Regina
Poradne jsem vyzkousela jen Reginu a Ybris, zbytek jsem jen privonela na sraze

Regina: je to jemna, nezna, pudrovejsi vune. Ve slozeni je hermanek, kterej vuni dava jakousi nevinnost. Med vuni zahustuje. Uz nepopisu jak se vune postupne rozviji, protoze jsem vzorek darovala. Ale co je dulezity - i kdyz mi neprisla extra silna, vydrzela pres 12 hodin. Pres noc - rano ve sprse pod horkou vodou me obalil mlhovy provoneny oblak

Ybris popisu pozdeji az vyzkousim znovu. Po privoneni k vzorku jsem si nemyslela ze by to byl muj typ vune, ale po vyzkouseni me necim zaujal, takze u me vzorek zustal.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ukázat značku Farmacia SS. Annunziata

Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 18.04.11 14:03

Hyle - unisexová myrtovka s levandulí, pěkná na léto, ale na mě hůř držela (a to jsem se zlívala, seč odstřik stačil). .

Ybris - gurmánka jak vyšitá - amaretto, vlašské ořechy, broskve bez jakékoliv ulepenosti.

Aromadite - zázvorový čaj s medem, trochou citrónové šťávy a broskvovými slupkami.

Je to víceméně běžná regionální italská parfumářská firma, kterých jsou v Itálii desítky. Jejich vůně jsou často dost zajímavé, ale obtížně se k nim dá dostat (prodávají se třeba jen v obchodech v té dané oblasti a internetové obchody je leckdy ani nevedou…i když na ALZD je jich celkem dost, ale ty ceny jsou dost přepálené :roll: ).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 13.05.11 12:59

v posledni dobe se tu roztrhl pytel s ruznyma odstrikama teto znacky, a recenze nikdo nenapise? :) podelte se ;)

Premyslim, jestli jit naslepo do Takis

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 13.05.11 17:03

REGINA …viz luckyscent = přesné.
Krásná, zajímavá, velmi příjemná, jemně čerstvá, růžová, medová, trávová, pozdně letní, lehce prachová, uklidňující ale ne nudná, celkově jemná, přesto ne slabá či řídká vůně.
a …už to mám! :
Kombinace vůní Pour Femme a Rose Essentielle od Bvlgari ve fajnovém provedení

CARA …vlahá prachovost…
Konzistence a chuť absolutně minimálně oslazených sněhových pusinek s mandlemi namletými na mikroskopický prach…

• musíte i opatrně dýchat, aby všechno kolem vás nepokryl hebounký, hedvábně sladký a superjemný mandlovovanil­kový pudr…

…prostě miláček…

CHIA …sladké pražené mandle i se stopami lískových oříšků.
Jenže mandle ne z poutí, kdy vás jejich přeslazenost skoro štípe…
Ale křehkost hladkých, slonově bílých slziček, obalených a opražených v pudrově jemném cukru, jenž se přetavil do delikátního karamelu a spolu s chutí velejemně sladké cukrové vaty máte v ústech příííjemno - hladko, nasládlo, pikantno, ne sucho…
S přivřenýma očima polknete a …ještě, prosím!… + …Cara křížená s Fontana di Trevi 18, aneb
mandle, cukr, pudr, květiny, krémovo, pikantno a přece hladko s růžovými(od slova růže) citrusy… …pudrová gurmánka se špetkou květin

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 14.05.11 20:52
1Miru píše:
REGINA …viz luckyscent = přesné.
Krásná, zajímavá, velmi příjemná, jemně čerstvá, růžová, medová, trávová, pozdně letní, lehce prachová, uklidňující ale ne nudná, celkově jemná, přesto ne slabá či řídká vůně.
a …už to mám! :
Kombinace vůní Pour Femme a Rose Essentielle od Bvlgari ve fajnovém provedení

CARA …vlahá prachovost…
Konzistence a chuť absolutně minimálně oslazených sněhových pusinek s mandlemi namletými na mikroskopický prach…

• musíte i opatrně dýchat, aby všechno kolem vás nepokryl hebounký, hedvábně sladký a superjemný mandlovovanil­kový pudr…

…prostě miláček…

CHIA …sladké pražené mandle i se stopami lískových oříšků.
Jenže mandle ne z poutí, kdy vás jejich přeslazenost skoro štípe…
Ale křehkost hladkých, slonově bílých slziček, obalených a opražených v pudrově jemném cukru, jenž se přetavil do delikátního karamelu a spolu s chutí velejemně sladké cukrové vaty máte v ústech příííjemno - hladko, nasládlo, pikantno, ne sucho…
S přivřenýma očima polknete a …ještě, prosím!… + …Cara křížená s Fontana di Trevi 18, aneb
mandle, cukr, pudr, květiny, krémovo, pikantno a přece hladko s růžovými(od slova růže) citrusy… …pudrová gurmánka se špetkou květin

Za mňa jedine tieto tri plus Isos stoja za to… Ostatné: fádne, nedržia viac než 30 minút, no nebyť tých prvých 3, považujem ju za najpredraženejšiu značku môjho života :wink: :wink: :wink:

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 14.05.11 20:59

Já měla vzorek Patchouly Indonesiano, tuším od Gentiany a byla to smrt pačulim, velice intenzivní, rozhodně zajímavá, nosit ji si ale dost dobře nedokážu představit.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 18.05.11 19:41

Včera jsem dostala mini odstřik Cary …to je nádherná vůně…uplně mě dostala - krásná sladká opravdu jak píše 1Míru rozemleté sněhové pusinky - cítím prachově pudrovou vanilku …božinku to je krása :roll: Kde na ty vůně brát a nekrást :bang:

Musím ji mít a už letí do tužebníku.
Ta vůně je stvořená přímo pro mě na míru :D

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.07.12 13:25

Kde se dají koupit za příznivou cenu, když jak uvádí Jerry na ALZD jsou předražené?

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

la.reina  07.08.12 16:58

Hehe, taky by mě zajímalo… flaška Cary by bodla a konečně na Chiu bych byla taky zvědavá…

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.08.12 17:01

@la.reina já jsem se dokonce odhodlala k tomu, že jsem napsala několika parfumériím z Itálie, dokonce jedné, které neprodávala nic jiného než tuhle značku a značku Sinfonia di Note a napsali mi stejné ceny jako ALZD…tak nevím, kde sehnat levněji…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 27.11.13 16:45

@janali 450-ku jsi zkoušela? Mně se bohužel vzorek vypařil, takže mám smůlu - zkusila jsem jen kapičku. Zdála se mi krásná, ale velmi jemná.
Jinak mám vyzkoušenu Chiu - nádhera a dobře držící + Caru - také moc pěkná (připomíná mi Alessandro) s dobrou výdrží. Nicméně Chia je na mně o něco výraznější, tj. lépe ji vnímám.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Antalie
Učednice 109 příspěvků 15.10.15 12:25

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte porovnané parfémové vody a parfém. Láká mě právě ten parfém, pokud je tam lepší výdrž. Děkuji.

Na poličce 73 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist