Féerie Rose des Neiges

verunka2201 28.10.11 23:03

Féerie Rose des Neiges

Limitka pro letošní vánoce

„Inspired by the delicate winter rose, this new interpretation of Feerie enchants with notes of Lychee, Winter Rose, Tonka and Sandalwood.“

Tipuju, že s původní Féerie to nemá prachnic společného, a poněkud mne znepokojuje liči v úvodu, ale každopádně moc ráda vyzkouším! (Pokud se k nám dostane.)

Reklama

slniecko 28.10.11 23:25

V Bratislave uz je, je to velmi pekna nezna vona s ruzickou - a mas pravdu, s povodnou feerie nema vela spolocneho.
Ale unosila by som ju :-)

1Miru 29.10.11 00:10

…to se mi moc líbí.!

jerry 31.10.11 12:57

Jemná růže, ale taková avivážově slaboučká - je možné že je určena spíš pro teplejší období (ale proč by s ní vylezli teď :think: - ledaže k vánocům koupit - na jaře nosit).
Ale na můj vkus je v ní příliš syntetických tónů - ty však na papírku či na oblečení nejsou.

Svatka 31.10.11 22:22

Na mně teda slaboučká není. V Anglině se pěkně ze zápěstí linula do prostoru, až jsem měla obavu…

pichjit 01.11.11 21:08

Hm, mám papírek a na něm mě až obtěžovala. Další sterilní, čistá tak, že mě až otravuje, škoda ten flakonek je hezký, neteřince by se to moc líbilo.

verunka2201 10.11.11 22:15

Asi takhle:

• s původní Féerie nemá společného opravdu nic
  • spíš než „des Neiges“ bych řekla „des Printemps“, na sníh by musela být pudrová
  • úžasně by se mi k ní hodila promo fotka Especially od Escady!
  • a… je prostě rozkošná :) je to růžička během teplého pozdně jarního/letního rána, když už z ni slunce vysušilo rosu, nicméně tráva pod ní stále zůstává trochu vlhká
  • a mohlo by v ní být o půl čajové lžičky méně cukru ;-)
viky 31.05.13 08:48

Připomíná mi vůni Kenzo Once Upon a Time Femme (květiny a roztavený vosk). Akorát je o něco sladší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist