Féerie - Van Cleef

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.08 13:12
Féerie - Van Cleef

Můžete mi prosím někdo napsat, jak voní? Našla jsem povídání o flakonu ale o vůni bohužel ne. Tak jestli tu někde je, dopředu se omlouvám. Díky

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.09.08 17:01

Mám pocit, že ještě není oficiálně na trhu… nebo je to velmi horká novinka, tak to bude chvíli trvat.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.08 17:06

Určitě tu někdo nabízel odstřik, vím, že jsem ho chtěla, ale už byl bohužel pryč. Třeba se dotyčná ozve (nebyla to hafik?) :wink: a popíše nám jí. Myslím, že nebudu jediná, koho tato vůně zajímá :lol:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 12.09.08 17:26

Odstřik i miniaturku nabízel hafík :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.08 17:30

Díky, já si to myslela :wink: Zkusím se zeptat přímo Šárky. 8)

Arome Šárka
Učednice 77 příspěvků 12.09.08 17:37

Já ji mám, klidně bych ti poslala odstřik, jen s tím nemám žádné zkušenosti :oops:

Na poličce 24 parfémů 65 miniatur 0 odstřiků 63 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 12.09.08 17:47

Sari, poslala jsem ti soukromou zprávu :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.09.08 17:59

I já Ti poslala SZ :)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 17.09.08 10:21

Popíše někdo z těch kdo už zkoušel, jak voní ? :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 22.09.08 08:02

Konečně jsem jí mohla očichat, je hodně ovocná s trochou květin, moc moc příjemná podle mého nosu, uvidíme na kůži, čekám na odstřik :lol: Podle kolegyně, která viděla flakon na vlastní oči je prý na obrázku mnohem hezčí než ve skutečnosti, vypadá prý trochu kýčovitě. Ve Francii stojí v Marionnaudu 110 euro, na letišti 98 euro 100ml flakon, jiný se asi nevyrábí.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.10.08 10:21

Včera se mi poštěstilo očichati Féerii 8)

Na začátku voní fialkově s černým rybízem ve kterém cítím i rozemleté zelené lístky. To se mi hodí, protože poslední dobou pasu po fialkových vůních. Dnes voní na papírku zbytky ovoce a jasmínu, zdá se že bude celkem držák, na ruce jsem ji nezkoušela, tak to bude třeba trochu jinak. Zatím se mi líbí moc. :) O spoustě flakoncích se tady povídá jak jsou dobré k sebeobraně. A tenhle je teda přímo vražedným nástrojem. Tím uzávěrem někomu vypíchnout oko, nebo si s ním roztrhat celý vnitřek kabelky, tak akorát… :?

Zkoušela jsem v Marionnaud ve Vaňkovce v Brně. Kdo máte rád Van Cleef tak tam utíkejte, dá se vyzkoušet i First a First Love- mimochodem taky se mi líbila. :wink:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 12.10.08 12:53

Atyzku, to je snad telepatie :shock: . Já, než jsem včera skončila v té Madeleine (viz vlákno Co jste dnes zkoušely), navštívila Marrionaud Na Příkopech a zkoušela hádej co??? - Féerie, First EdT a First Love!!! Taky na papírky. A Féerie se mi líbila ze všech nejvíc. Já měla pocit, že tam jsou ostružiny. A celkově na mě ta vůně dělá dojem takové tmavě fialové husté barvy - možná inspirováno tím, že jsem tam cítila ty ostružiny… Papírek s Féerie voní dnes po cca 24h od nastříkání nejintenzivněji.
First už jsem předtím někde zkoušela a nelíbila se mi, ale zase jsem se od té doby asi posunula, už mi nevoní ostře a štiplavě ale květinově mýdlově. First Love jsem zkoušela taky podruhé, líbila se mi hodně, ale má z těch tří nejmenší výdrž (na tom papírku)…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 12.10.08 13:05

Panenko :lol: na mě Féerie taky působila dojmem tmavě fialové barvy, a u mě to bylo tím rybízem, ale ty ostružiny, jak jsi to napsala tak na tom taky něco bude. Já měla radost že jsem je mohla všechny vyzkoušet, už dlouho mě vrtaly hlavou podle složení a nebyly kde k očichání. First- typ vůně No5, začal se mi líbit, myslím že jsem se ve vůních taky posunula dál. Takže celkově dobrá shoda náhod :wink: :lol:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 12.10.08 13:21
:lol: :lol: :lol:
Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

lu
Učednice 198 příspěvků 13.10.08 16:46

Zkoušela jsem ji o víkendu ve Vídni. Je to velmi sytá vůně s mimořádnou výdrží. Já v ní cítím ostružiny…ostružiny se smetanou, trochu fialek, základ je dost hutný. Typově bych ji přiřadila určitě k Insolenci od Guerlainu, trochu mi připomíná i Lolitu. Na mě bylo toho ovoce až moc, ale milovnicím zmíněných vůní bych určitě doporučila k vyzkoušení!

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist