Femme de Lacoste

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Vera 27.11.08 15:04

Už zase femme, kdo se v tom má potom vyznat :conf:

Ada 27.11.08 15:17

Jako by nestačilo, že už teď se plete Lacoste for Women a Lacoste pour Femme.
To je teď asi nějaká nová móda, tyhle debilní názvy.

Veverka 27.11.08 15:36

Taky jsem si to spletla, když v TV dávali reklamu na novou vůni od Lacoste, tak jsem si říkala, co zase blbnou, vždyť Femme je už na trhu x let. No a ono je to Femme de Lacoste a nikoliv Lacoste pour Femme. Už v tom mám taky guláš a jen mě to od vyzkoušení vůně odrazuje :? To nemají žádnou fantazii nebo co :?:

mimi 27.11.08 15:47

jeeej, tuto som hladala :o) podarilo sa mi ju ovonat pocas sluzobky na letisku, ale v tej rychlosti som si zabudla pozriet nazov.. nie je to sviezenka, lepsie ju definovat neviem, taka vona na bezne denne nosenie

klubko 27.11.08 15:49

Skandál! :lol: Ale myslím, že v televizi dávají teď opravdu reklamu na Lacoste pour Femme. Soudě dle flakónu.

Alena 27.11.08 16:26

klubko souhlas! taky jsem tu reklamu viděla :wink:

atyzek 27.11.08 17:40

Jo jo já taky viděla, musejí, ať mají chlapi přehled co koupit na vánoce.

Veverka 27.11.08 18:00

Já si to myslela, že je to Lacoste pour Femme podle flakonku, ale proč u toho říkají - Nová vůně od Lacoste, to nechápu :shock:

verunka2201 27.11.08 18:23

Tak se mi zdá, že vrcholem kreativity co se týče názvů byl u Lacoste Touch of Pink :lol: No ale co, sice se v tom člověk nevyzná, ale ty vůně samy o sobě taky nejsou moc originální, všecky jsou jak řekla mimi - na běžné nošení. Díru do světa s nimi neuděláte :|

atyzek 27.11.08 18:46
Veverka píše:
Já si to myslela, že je to Lacoste pour Femme podle flakonku, ale proč u toho říkají - Nová vůně od Lacoste, to nechápu :shock:

To říkají a flakonek je stejnej. Musím se na tu reklamu pořádně podívat. :roll:

paty 28.11.08 08:55
klubko píše:
Skandál! :lol: Ale myslím, že v televizi dávají teď opravdu reklamu na Lacoste pour Femme. Soudě dle flakónu.

Dávají, taky jsem si říkala co blbnou, když říkají nová vůně :lol:

Panenka 28.11.08 09:55

Já teda tu reklamu neviděla, na TV naživo nekoukám (vždy nahráváme a pak si pustíme co chceme a kdy chceme a reklamy přetáčíme), ale není to stará reklama? Mě napadlo, že jestli nedali starou reklamu a neuvědomili si, že se tam tvrdí „nová vůně“… A nebo spoléhají na to, že lidi si fakt nic nepamatujou.

atyzek 28.11.08 10:16
Panenka píše:
Já teda tu reklamu neviděla, na TV naživo nekoukám (vždy nahráváme a pak si pustíme co chceme a kdy chceme a reklamy přetáčíme), ale není to stará reklama? Mě napadlo, že jestli nedali starou reklamu a neuvědomili si, že se tam tvrdí „nová vůně“… A nebo spoléhají na to, že lidi si fakt nic nepamatujou.
:lol: :lol: to je taky možnost…
Včera jsem na to znovu koukla, stejný starý flakonek a prý nová vůně :shock:

Kvůli reklamám taky nahráváme :wink:

Naja 28.11.08 12:10

Tak jsem z toho jelen, já měla za to, že to je jen předvánoční tah, také jsem ji považovala za starou dobrou Lacoste pour femme. Já to viděla i ve Fannu, ale nevšímavě jsem prošla kolem, mám pocit, že flakonek je opravdu totožný nebo hodně podobný, tento na fotce bude nějaký spešl, třeba parfém, těžko říct. Takže jestli půjdete kolem fannu, koukněte tam.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist