Femme Fatale

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 21.01.09 16:06
Femme Fatale

Femme fatale, to je pojem, kterým by chtěla být mnoha z nás. Jak si teda představujete „femme fatale“ jak by měla vypadat, co by měla nosit a hlavně čím by měla vonět ? jsou to spíše orietnálky, květinovky, vanilky, mandlovky, ovocenky, kouřovky, ambrovky…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.01.09 16:13

Žena bez definic. Svá a naprosto přesvědčivá ve své přirozenosti. Takže vůně jakákoli, jen v dokonalém souladu s její podmanivou osobností.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.01.09 16:26

Souhlasím s Irenou. Femme fatale je prostě okouzlující žena, žena která zná své klady i nedostatky, má se ráda taková jaká je, protože to je základ. Ví, jak vhodně podtrhnout svůj šarm. A na typu vůně pak opravdu nezáleží, jde o to, aby k ní dokonale pasovala. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 21.01.09 16:30

Vůně z nikoho femme fatale neudělá. Tak se asi člověk musí narodit.
Ale hodí se mi k nim orienty, zkrátka těžší vůně. To bude asi ale jen subjektivní pocit.

Pravá femme fatale se může vonět i Éclatem od Lanvin a pořád bude femme fatale, to já když na sebe vyliju džber Hypnoticu, stejně mi to nepomůže :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 21.01.09 16:51

tak já si femme fatale představuji jako tajemnou ženu, zahalenou pod černým závojem, s pohledem takovým, že se mužům podlamují kolena… samozřejmě, že je svá a je si vědoma kladů i nedostatků, které umí krásně skrývat. a vůně? spíše vidím orientálky… ovocenka se mi tady vůbec,ale vůbec nezjevuje :lol:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 29.01.12 19:02
Irena píše: Žena bez definic. Svá a naprosto přesvědčivá ve své přirozenosti. Takže vůně jakákoli, jen v dokonalém souladu s její podmanivou osobností.
Naprosto souhlasím. :P
Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

doktorová  29.01.12 19:09

Představuji si jí jako vysokou. dlouhé nohy, krásné vlasy…takže pro mě typově někdo jako Julia Roberts.
Vůně ?

Růže ? Santal ? V kombinaci ?
Ne kadidlo. Ne přeslazené cukrové tóny…
:think:

Květinkovky obecně až tak moc nemusím ale k nějaké té „fatale“ asi půjdou dobře.....nějaké poněkud dramatičtější květiny…

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 29.01.12 19:16

Dovolím si výcuc:

Žena bez definic.
Svá a naprosto přesvědčivá ve své přirozenosti.(I­rena)
…žena která zná své klady i nedostatky, má se ráda taková jaká je, protože to je základ.(Fanfan)
+ k tomu stejně musí mít v sobě ještě něco navíc…
…NĚCO…

Pak je to femme fatale

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.01.12 19:25

No, nad tímhle jsem nikdy moc nepřemýšlela, ale jak tak čtu ty definice, tak si myslím, že podstata je někde jinde. Je jedno jak dotyčná vypadá, co nosí, čím se voní, čím je…může to být výstavní modelka i nenápadná mamina nebo dokonce babička…podstata osudové ženy spočívá ve schopnosti ovlivňovat osudy mužů…je to prostě ženská, na kterou chlap nikdy nezapomene…čím toho dotyčná dosáhne, to je právě součást její osudovosti - její tajemství… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 29.01.12 19:27

…i tak.
Máš pravdu, Kerze.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 29.01.12 19:28
1Miru píše:
Dovolím si výcuc:

Žena bez definic.
Svá a naprosto přesvědčivá ve své přirozenosti.(I­rena)
…žena která zná své klady i nedostatky, má se ráda taková jaká je, protože to je základ.(Fanfan)
+ k tomu stejně musí mít v sobě ještě něco navíc…
…NĚCO…

Pak je to femme fatale

Mám štěstí, že jsem první, kdo Miru cituje-citací bude asi více- a souhlasím. Výcuc je skoro perfektní. Je to hlavně to NĚCO, co přitahuje. Já bych ještě dodala, že bez chlapů by z nás FF nebyly a pro každého muže je FF jiná, s jiným exteriérem, interiérem a tím NĚČÍM.
Vůně musí jen dotvořit celek. Pro klasickou FF bych viděla květinovou orientálku.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.01.12 19:33
Kerze píše:
je to prostě ženská, na kterou chlap nikdy nezapomene
:palec:
s tímhle naprosto souhlasím. to označení vnímám zásadně v souvislosti s muži/se vztahy, ne s nějakým dojmem na dav (tomu by se pak tuším říkalo krásná, sexy, tajemná, bůhvíjaká ;) ). pro každého muže je ta osudová nějaká jiná, nemá žádnou obecnou charakteristiku, ale ani s časem, ani s jinými ženami na ni nezapomene.
a jak voní… pro dotyčného určitě nejkrásněji na světě ;)
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  29.01.12 19:39

" pro každého muže jiná".

Naopak, domnívám se, že pravá FF bude poněkud „univerzálnější“ tzn že tak bude působit na hodně mužů.
A že jich bude málo, že to je vzácnost.

proto ono „fatale“.....

Kdyby byla pro každého muže jiná, vlastně by byla často tou, kterou zrovná doma…tzn více méně všechny ženy by byly " femme fatale". Pro někoho.

Pojem FF vnímám trochu jinak, jako opravdu vyjímečnou osobnost. Jednu z tisíců. Grace Kelly, Anitu Ekberg a spol.

/ osobně bych tedy v žádném případě nechtěla být FF, nemám na to nervy a pochopitelně ani vzhled /
:mrgreen:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.01.12 19:42

no já jsem to pojala poněkud individuálně. pro někoho Mařenka, pro někoho Tonička, ale to nevylučuje, že z Toničky jsou na prášky Karlík, Pepík i Honzík.
(veškerá jména jsou fiktivní a podobnost se skutečně žijícími osobami čistě náhodná)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 29.01.12 19:52

Ja :pankac:

ale vazne…neviem…proste niekto ten esprit ma a niekto nie, nesuvisi to podla mna s vzhladom, ani celkovo so tylom obliekania, proste to v niekom je a v niekom nie…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist