*FENDI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.07.08 23:35
*FENDI

Máte někdo zkušenost s těmito vůněmi - Celbration, Palazoo?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ukázat značku Fendi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 14.07.08 23:42

Celebration jsem kdysi zkoušela, ale absolutně si ji nepamatuju, její vůně je mi dnes záhadou: asi šlo o něco hodně neutrálního nebo pro mne nezajímavého :?

Pallazzo považuji za dvojnici Acqua di Romy od L.Biagotti: na mně voní téměř identicky, dokonce obojí obsahuje stejný tón, který není mému žaludku příjemný :lol:

Od této značky se mi líbí, tedy prozatím, jen Fendi - myslím, že to je neprávem opomíjená, okouzlující smyslná vůně …

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 15.07.08 00:30

Fendi Fendi byla přenádherná!!! A naprosto souhlasím, že neprávem opomíjená. Na druhou stranu, já mám vlastně ráda úžasné a zároveň neprávem opomíjené vůně, protože je člověk tak často nepotkává a o to víc si je užívá :wink: A pak se mi zdála ještě celkem příjemná Fendi Theorema. Další parfémy Fendi se mi nelíbily, nebo lépe řečeno, absolutně mě nezaujaly a taky jsem je přestala sledovat, takže mi mohlo i něco uniknout …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.07.08 11:44

díky, takže asi nic pro mě ke zkoumání, složení vypadalo zajímavě no..ů

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 12:32

Domenica:

Fendi Theorema je jedna z nejkrásnějších zimních vůní co znám, je ale také již dost těžko sehnatelná,pro mne je to tajuplná nahořklá přitom teplá vůně, já z ní cítím grep a suchý mech a dřevo, možná i trochu skořice a vše působí ne ostrým nýbrž takovým uklidňujícím dojmem.

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.07.08 12:36

no to je pěkné a kde ji mám zase sakra shánět :(

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.07.08 12:52

Theorema se mi taky líbí…kdysi jsem ji měla…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 15.07.08 13:19
Sára píše:
Máte někdo zkušenost s těmito vůněmi - Celbration, Palazoo?

Toto jsem našla na italském vebu ohledně Fendi Palazoo :
Líbí se a nelíbí, není jako ostatní. Po prvním stříknutí mě to nutilo na :vomit: . Po několika minutách se z něj stává suchá vůně, téměř mýdlová a není tak špatný.. Na kůži není nic moc, ale jako osvěžovač vzduchu dobrý :lol:

Další názor: Po prvním navonění jsem si řekla, jaký je to hnus, když jsem si ale vůni nastříkala na kabát, řekla jsem si že není tak špatná a má něco do sebe. Nyní nevím, jestli koupit, nebo ne :?

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 15.07.08 14:12
moajli píše:
Domenica:Fendi Theorema je jedna z nejkrásnějších zimních vůní co znám, je ale také již dost těžko sehnatelná,pro mne je to tajuplná nahořklá přitom teplá vůně, já z ní cítím grep a suchý mech a dřevo, možná i trochu skořice a vše působí ne ostrým nýbrž takovým uklidňujícím dojmem.

Fendi Theoremu vyprodávají v Douglasu v Letňanech. Mají tam tak asi poslední 4 KOUSKY

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 15:06
Lela píše:Fendi Theoremu vyprodávají v Douglasu v Letňanech. Mají tam tak asi poslední 4 KOUSKY

Lelo, vřelý dík, to jsem vůbec netušila že se dá sehnat i v ČR, jsem si to telefonicky ověřovala a je to tak(napřed nevěděli, pak chtěli zapřít a pak ji našli) jenže na dobírku neposílají a tady náš Douglas si to od nich vyžádat prý také nemůže.....prosím nebydlíte náhodou některá blízko? …nebo tam nepracujete???

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 15:07
Sára píše:
no to je pěkné a kde ji mám zase sakra shánět :(

Sáro, tobě mohu poslat vzorek

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.07.08 15:45

to bys byla hodná, ráda bych ji vyzkoušela, jestli je fakt tak pěkná

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 15.07.08 18:41
moajli píše:
prosím nebydlíte náhodou některá blízko? …nebo tam nepracujete???

Já Ti tam skočím. Napsala jsem Ti SZ.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5522 příspěvků 15.07.08 19:47
domenica píše:
Fendi Fendi byla přenádherná!!! A naprosto souhlasím, že neprávem opomíjená. Na druhou stranu, já mám vlastně ráda úžasné a zároveň neprávem opomíjené vůně, protože je člověk tak často nepotkává a o to víc si je užívá :wink: A pak se mi zdála ještě celkem příjemná Fendi Theorema. Další parfémy Fendi se mi nelíbily, nebo lépe řečeno, absolutně mě nezaujaly a taky jsem je přestala sledovat, takže mi mohlo i něco uniknout …

To je tahle vůně? http://images.channeladvisor.com/Sell/S … %20edt.jpg

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 15.07.08 20:18

Pripajam sa k odam na Theoremu - naozaj krasna drevita orientalka. Mne dokonca niecim pripomina JPG 2, asi tou drevitostou, aj ked su obe trochu ineho razu…ale trosinku by som ich predsa len k sebe prirovnala. Palazzo je trosku divna, ale kto sa v nej najde, bude originalne vonat, Fendi je klasicka tazsia vona, mam mini, ale velmi ju nepouzivam, asi zacnem :) Tolko moje skusenosti.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist