*FENDI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.07.08 23:35
*FENDI

Máte někdo zkušenost s těmito vůněmi - Celbration, Palazoo?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ukázat značku Fendi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 14.07.08 23:42

Celebration jsem kdysi zkoušela, ale absolutně si ji nepamatuju, její vůně je mi dnes záhadou: asi šlo o něco hodně neutrálního nebo pro mne nezajímavého :?

Pallazzo považuji za dvojnici Acqua di Romy od L.Biagotti: na mně voní téměř identicky, dokonce obojí obsahuje stejný tón, který není mému žaludku příjemný :lol:

Od této značky se mi líbí, tedy prozatím, jen Fendi - myslím, že to je neprávem opomíjená, okouzlující smyslná vůně …

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 15.07.08 00:30

Fendi Fendi byla přenádherná!!! A naprosto souhlasím, že neprávem opomíjená. Na druhou stranu, já mám vlastně ráda úžasné a zároveň neprávem opomíjené vůně, protože je člověk tak často nepotkává a o to víc si je užívá :wink: A pak se mi zdála ještě celkem příjemná Fendi Theorema. Další parfémy Fendi se mi nelíbily, nebo lépe řečeno, absolutně mě nezaujaly a taky jsem je přestala sledovat, takže mi mohlo i něco uniknout …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.07.08 11:44

díky, takže asi nic pro mě ke zkoumání, složení vypadalo zajímavě no..ů

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 12:32

Domenica:

Fendi Theorema je jedna z nejkrásnějších zimních vůní co znám, je ale také již dost těžko sehnatelná,pro mne je to tajuplná nahořklá přitom teplá vůně, já z ní cítím grep a suchý mech a dřevo, možná i trochu skořice a vše působí ne ostrým nýbrž takovým uklidňujícím dojmem.

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.07.08 12:36

no to je pěkné a kde ji mám zase sakra shánět :(

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.07.08 12:52

Theorema se mi taky líbí…kdysi jsem ji měla…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 15.07.08 13:19
Sára píše:
Máte někdo zkušenost s těmito vůněmi - Celbration, Palazoo?

Toto jsem našla na italském vebu ohledně Fendi Palazoo :
Líbí se a nelíbí, není jako ostatní. Po prvním stříknutí mě to nutilo na :vomit: . Po několika minutách se z něj stává suchá vůně, téměř mýdlová a není tak špatný.. Na kůži není nic moc, ale jako osvěžovač vzduchu dobrý :lol:

Další názor: Po prvním navonění jsem si řekla, jaký je to hnus, když jsem si ale vůni nastříkala na kabát, řekla jsem si že není tak špatná a má něco do sebe. Nyní nevím, jestli koupit, nebo ne :?

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 15.07.08 14:12
moajli píše:
Domenica:Fendi Theorema je jedna z nejkrásnějších zimních vůní co znám, je ale také již dost těžko sehnatelná,pro mne je to tajuplná nahořklá přitom teplá vůně, já z ní cítím grep a suchý mech a dřevo, možná i trochu skořice a vše působí ne ostrým nýbrž takovým uklidňujícím dojmem.

Fendi Theoremu vyprodávají v Douglasu v Letňanech. Mají tam tak asi poslední 4 KOUSKY

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 15:06
Lela píše:Fendi Theoremu vyprodávají v Douglasu v Letňanech. Mají tam tak asi poslední 4 KOUSKY

Lelo, vřelý dík, to jsem vůbec netušila že se dá sehnat i v ČR, jsem si to telefonicky ověřovala a je to tak(napřed nevěděli, pak chtěli zapřít a pak ji našli) jenže na dobírku neposílají a tady náš Douglas si to od nich vyžádat prý také nemůže.....prosím nebydlíte náhodou některá blízko? …nebo tam nepracujete???

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 15.07.08 15:07
Sára píše:
no to je pěkné a kde ji mám zase sakra shánět :(

Sáro, tobě mohu poslat vzorek

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.07.08 15:45

to bys byla hodná, ráda bych ji vyzkoušela, jestli je fakt tak pěkná

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 15.07.08 18:41
moajli píše:
prosím nebydlíte náhodou některá blízko? …nebo tam nepracujete???

Já Ti tam skočím. Napsala jsem Ti SZ.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 15.07.08 19:47
domenica píše:
Fendi Fendi byla přenádherná!!! A naprosto souhlasím, že neprávem opomíjená. Na druhou stranu, já mám vlastně ráda úžasné a zároveň neprávem opomíjené vůně, protože je člověk tak často nepotkává a o to víc si je užívá :wink: A pak se mi zdála ještě celkem příjemná Fendi Theorema. Další parfémy Fendi se mi nelíbily, nebo lépe řečeno, absolutně mě nezaujaly a taky jsem je přestala sledovat, takže mi mohlo i něco uniknout …

To je tahle vůně? http://images.channeladvisor.com/Sell/S … %20edt.jpg

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.07.08 20:18

Pripajam sa k odam na Theoremu - naozaj krasna drevita orientalka. Mne dokonca niecim pripomina JPG 2, asi tou drevitostou, aj ked su obe trochu ineho razu…ale trosinku by som ich predsa len k sebe prirovnala. Palazzo je trosku divna, ale kto sa v nej najde, bude originalne vonat, Fendi je klasicka tazsia vona, mam mini, ale velmi ju nepouzivam, asi zacnem :) Tolko moje skusenosti.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist