Fendi končí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.02.09 16:27
Fendi končí

Tak Palazzo je na trhu ani ne dva roky a už končí, prý se špatně prodávalo. Ostatní vůně od Fendiho se přestaly vyrábět ještě před uvedením Palazza. Takže jakýkoli Fendi kdekoli jsou poslední zbytky ze skladů a už nebude!

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 10.02.09 16:29

No to mi ani neříkej, takové krásné vůně :cry:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Fleur  10.02.09 16:42

Zrovna když jsem Palazzo objevila (a proklatě se mi líbí!) :(

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 13.02.09 21:34

Palazzo musím mít, už jsem si ho objednala, ještě že Ada dala vědět.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 84 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 27.02.09 12:32

Jen info…jedno Pallazzo je teď na Aukru…90 ml…za 750 myslím :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 14.03.09 10:29
Ada píše:
Tak Palazzo je na trhu ani ne dva roky a už končí, prý se špatně prodávalo. Ostatní vůně od Fendiho se přestaly vyrábět ještě před uvedením Palazza. Takže jakýkoli Fendi kdekoli jsou poslední zbytky ze skladů a už nebude!

Šmejdi.
Já teda onehdy koupila Asju 40ml za 9,90 euro (sic!!!!!!) a pod tím ještě byla cenovka v lirách a podle množství prachu na krabici to stálo někde hodně vzadu v regále, ulovila jsem i Theoremu, ale Palazzo se mi nelíbí. Maj ho tu úplně všude plné regály, takže v tom nelíbení asi nejsem sama. Ale stále čenichám, protože Asju naprosto a strašlivě miluju, Theorema je šílená, sladká, kořeněná a slabším povahám by po ní slezly nehty, ale to je přesně můj styl. Palazzo né, z toho zase slézají nehty mně. Moc hořkých citronů a vyschne to na mně ne do orientálna, ale do ještě víc hořkých citronů.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 17.03.09 18:37

nic, opakuju se

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist