Fendi L`Acquarossa

Ronna 29.06.13 14:38

Fendi L`Acquarossa

• orientální květinová
  • krásný flakon
  • Sicilian mandarin, Calabrian bergamot, prune accord
  • red-and-gold lantana flowers, rose, orange blossoms and magnolia,
  • red cedar, musk and Indonesian patchouli.

http://www.fragrantica.com/…a-18706.html

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Dagmarr 29.06.13 14:56

To je nádherné lákadlo. Složení akorát pro mě a ten flakon! :potlesk:

emily 06.09.13 18:30

Vyzera podarene, neviem sa dockat 8)

ledifia 06.09.13 20:22

Pokud je ten flakon skleněný, mohl by zahýbat s mým žebříčkem nejkrásnějších flakonů. Nádhera.

naja1 06.09.13 20:58

Ty jo, tak ten se povedl!

janicka24 06.09.13 23:46

Když bude skleněný a ne papundeklový…bude krásný.Složením asi nic pro mě,ale těším se na vyzkoušení.Reklama je nádherná!

Mitzi 06.09.13 23:53
@ledifia píše:
Pokud je ten flakon skleněný, mohl by zahýbat s mým žebříčkem nejkrásnějších flakonů. Nádhera.

Napadlo mě to samé, opravdu vypadá skvěle :palec:

ledifia 07.09.13 00:02

@Mitzi Taky doufáš, že bude i miniaturní verze?

Mitzi 07.09.13 00:04

@ledifia no tak to každopádně :mrgreen:

ippolita 11.09.13 16:31

Flakon je plastovy. Skusala som dnes. Vona najprv dost dlho linearna, ale citit tam kvalitu. Sprvoti jednodruhova ruza, pomyslela som si, take tu uz boli. Stredne tony prichadzaju s vonou cedru, vraj cerveny ceder. Pred nacitanim zloziek som nevedela, ze je to ceder, ale da sa uhadnut - vonal tak moj novy nabytok pre babiky z tmaveho dreva, ktore kedysi ( za socializmu) predavali, ale aj iny, novy nabytok, a drevene ruzence napustene ruzovou vodou. Ceder je tam ozaj krasny, a vona je kvalitna. Posledne tony vychadzaju teraz, po 3 a pol hodine, a az tu poznat, ze je to orientalka. Vona je nesladka, sugestivna, da sa prirovnat ku Cabaretu (bez kadidla), aj ku Madness (bez stiplavosti a ovocnosti), hoci sa na ne nepodoba velmi, nesie podobnu naladu. Taliansky honosny interier, ale bez prezdobenosti, ma lahkost a noblesu.
Zatial do tuzobnika neputuje, lebo nad Cabaret sa vysvihne asi tazko, a mam tam este Paestum Rose. No vyskusat chcem znovu.

Daisy.zlouky 11.09.13 16:35

Cabaret mi voněl :think: . Je škoda, že je z plastu, ve skle by byl dokonalý :(

Barbarella 11.09.13 21:00

Cóó?? Fendi z bakelitu?? 8o 8o 8o
Svět spěje závratnou rychlostí do … do záhuby.
Reklamu dělá dcera M.Mastroianniho a C.Deneuve Chiara. 

Příspěvek upraven 11.09.13 v 21:15

naja1 11.09.13 21:04

A je, jak slyším Cabaret, beru nohy na ramena.

Elalice 12.01.14 22:44

@Barbarella Jsem rozděšená…, plastový? To snad ne, to si ani neumím přestavit. Marně přemýšlím, jaký jiný parfém znám, který by byl v plastu? Nemůžu si nějak vzpomenout… Vzhledem k ceně za vůni je to až skoro „drzost“… :-( Pro mě zklamání. Každopádně, pokud budu mít možnost, tak ho ze zvědavosti ráda vyzkouším.

elisen3 13.01.14 15:51

Flakonek je rozhodně skleněný…aspoň tedy ten můj.Nedovedu si představit, že by byl plastový tak těžký. Víčko je kovové. Celý flakon je krásný, ale jak píšu, dost těžký. Rozhodně ne na tahání do kabelky. Možná snad ještě tak 30ka :think: .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist