Fenomén Karel Gott:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 07.05.09 19:45
Fenomén Karel Gott:-)

Nezáleží koho má za ženu,kolik má dětí…jestli si barví vlasy,nebo ne…že neumí tancovat ani kolik je mu roků.....Prostě je to Kája a já ho mám ráda už od 14ti let :D K narozeninám jsem si pravidelně přála jeho desky.....Jako chlap se mě nelíbí,plakát jsem nikdy neměla a na koncerty se netlačím…Ale Karel je jen jeden…zpívá překrásně,moc ráda si ho pouštím.....Krásné texty Karla Svobody,ale i jiných.....Miluju píseň „Žít“…„Půlnoc v motelu Stop“…„Oči sněhem zaváté“…„Čas růží“…krásné duety…další a další…Jen „Kakaová“ pro mě byla trochu vedle :D Jak to holky vidíte :D ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25872 příspěvků 07.05.09 19:56

Když se řekne Karel Gott, vybaví se mi

• dětství - vidím se, jak je mi 8-10 let, pouštím si z kazeťáčku Panasonic pecky jako Bloudím pasáží, Kávu si osladím apod. a křepčím s mikrofonem (švihadlem) v ruce
  • několik osobních, letmých setkání s ním, když jsem byla s tatínkem muzikantem na natáčení některých pořadů - vždy příjemný, galantní …
  • včelka Mája a karikatury Štěpána Mareše :D
  • profesionalita
  • fakt, že v poslední době se mi zdá, že se začíná stávát sám sobě vlastní karikaturou (nic ve zlém)

Na koncertě jsem nikdy nebyla, a od těch mých zhruba dvanácti let, se můj vkus začal vyvíjet jiným směrem. Ale vážím si ho jako profesionála a jednu z ikon české populární hudby (především 70. let).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 07.05.09 20:03

I já mám jiné oblíbence-hodně různorodé…ale pro Karla tam je speciální flek :D …No jo,Kája nám stárne…Docela dobře vypadal cca před 15-20ti lety…V mládí to s ním bylo dost špatný :D kluk jeden ušatá 8)

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.05.09 20:24
janicka24 píše:
Nezáleží koho má za ženu,kolik má dětí…jestli si barví vlasy,nebo ne…že neumí tancovat ani kolik je mu roků.....Prostě je to Kája a já ho mám ráda už od 14ti let :D K narozeninám jsem si pravidelně přála jeho desky.....Jako chlap se mě nelíbí,plakát jsem nikdy neměla a na koncerty se netlačím…Ale Karel je jen jeden…zpívá překrásně,moc ráda si ho pouštím.....Krásné texty Karla Svobody,ale i jiných.....Miluju píseň „Žít“…„Půlnoc v motelu Stop“…„Oči sněhem zaváté“…„Čas růží“…krásné duety…další a další…Jen „Kakaová“ pro mě byla trochu vedle :D Jak to holky vidíte :D ?

Tak to milujeme stejné písně. Třeba ta uvedená Půlnoc v motelu Stop je nesmírně erotická / co jsem se jí nasháněla…, ta moderní verze je ale ošklivá, naštěstí mám i tu původní/, Stokrát chválím čas…Žít = nádhera, co jde z ní mráz po zádech, nebo ta, kde zpívá …naplno žij všechny své dny, jako když jsou ty poslední…Paga­nini…Vlastně vše, co vytvořil s K.Svobodou. To byl fantastický team.Škoda, že už nemá hity, ale je je opravdu veliká osobnost. Hvězda, ale chytrý a skromný, sympatický.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 07.05.09 20:27
domenica píše:
Když se řekne Karel Gott, vybaví se mi
  • dětství - vidím se, jak je mi 8-10 let, pouštím si z kazeťáčku Panasonic pecky jako Bloudím pasáží, Kávu si osladím apod. a křepčím s mikrofonem (švihadlem) v ruce
  • několik osobních, letmých setkání s ním, když jsem byla s tatínkem muzikantem na natáčení některých pořadů - vždy příjemný, galantní …
  • včelka Mája a karikatury Štěpána Mareše :D
  • profesionalita
  • fakt, že v poslední době se mi zdá, že se začíná stávát sám sobě vlastní karikaturou (nic ve zlém)
Na koncertě jsem nikdy nebyla, a od těch mých zhruba dvanácti let, se můj vkus začal vyvíjet jiným směrem. Ale vážím si ho jako profesionála a jednu z ikon české populární hudby (především 70. let).
…tak kromě osobního setkání mám velmi podobné asociace a pocity … jo a mimo švihadlo byl ještě dobrý mamčin Lybar ( bezdrátovka :wink: )
Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.05.09 20:32

Jdi za štěstím

http://www.youtube.com/watch?…

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 07.05.09 20:33

Žít

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 07.05.09 20:48
chavah píše: Žíthttp://www.youtube.com/watch?…
Tohle je určitě jedna z nejkrásnějších písní…

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.05.09 21:38

Ke Kájovi necítím žádné velké sympatie, ale má úžasný hlas, který nemá obdoby! A je úctyhodné, jak se tolik let drží bez skandálů a propírání jeho soukromí na veřejnosti. Prostě je to profík.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 07.05.09 22:18

nikdy jsem si nekoupila jeho desku, kazetu ani CD, přesto má můj obdiv jako zpěvák!! tolik let se na výsluní popularity neudrží žádná ze současných rychlokvašek.. a čím je starší, tím ho mám raději - nebere už všechno tak hrozně moc vážně a dokáže si i sám ze sebe udělat srandu.. ale chtěla bych ho vidět po ránu vstávat :lol: i když ted si koupil postel údajně za 900 tisíc, takže určitě i po ránu vypadá úžasně :lol:

a Kávu si osladím byla jedna z mých prvních písniček, kterou jsem mrskala zpaměti!! taky to mám dodnes na talíři, že zatímco já vyrůstala a žrala Gotta, Korna, Vondráčkovou a ze zahraničních max. Boney-M, manžel v té době poslouchal Nazarety, ZZ Top, Slade apod.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 07.05.09 23:45

Cíleně pana Gotta neposlouchám, ale sem tam mě dostane.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 08.05.09 00:50

Mám ho taky moc ráda zhruba od svých 13let, při jeho písničkách zažívám vlastně už od dětství dosud trvající pocit takového klidu, pohody a prostého oddání se náladě té které písně…jeho koncert v reálu jsem si užila až teď, na postarší kolena a musím říci, že ta atmosféra mně doslova strhla :heart: :heart: …on zraje jako kvalitní víno, je stále dobrý a navíc opravdu šarmantnímuž s gentlemanským vystupováním, což se u mnoha VIP nevidí a neuvidí :twisted: :twisted: …vzpomínate někdo na film ze sedmdesýtých let- HVĚZDA PADÁ VZHŮRU -na motivy Strakonického dudáka, kde hrál hlavní roli, ne že by scénář byl veledílo, ale on se mi tam tak hrozně moc líbil, hrála tam mimochodem taky Zuzana Kocúriková, pamatujete-li na ni, kráska s dlouhými černými vlasy…občas film ještě v tv dávají :oops: :lol:… vůbec si myslím, že mu to zhruba v těch sedmdesátých letech velice slušelo, moc pěkný kluk!!! Na ten sobotní pořad o něm už se tedy móóc těším… :heart: :heart: !!!

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.05.09 09:25

Já moc české zpěvačky a zpěváky ráda nemám…spíš ty starší a to ještě deset jejich nejznámějších písní-Rottrová,Zago­rová,Matuška,Špi­narová.....Vů­bec nemusím Helenu Vondráčkovou-ta je s tím jejím poskakováním směšná :roll: a Lucii Bílou…Ale Karel Gott je pro mě asi zpěvák číslo jedna-tedy tady u nás…drží se léta a nikdo takový u nás není a možná nikdy nebude…Milují ho i v zahraničí…mys­lím,že v Německu tam Helgy omdlévají :D I ta jeho píseň-„Fur immer jung“ se mě líbí…i když je to s mladým německým,myslím rapperem-není to trapas. Karla si pustím,když jsem doma sama :wink: sice ne nějak často,ale ráda :D Na ten sobotní pořad se taky moc těším…Jo teď jsem si vzpomněla na píseň„Oči barvy holubí“…moc pěkná

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 08.05.09 09:40

Tak ja ho mam spojenyho hlavne s pisnickou z Tri orisky pro popelku. Ta se mi vzdycky hrozne libila, ale castecne to taky bude tou pohadkou :) Vzdycky mi z ni proste sel mraz po zadech

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.05.09 09:46

Já ho cíleně nevyhledávám. Ale je fakt, že když ho slyším v rádiu, nebo v televizi, ráda si ho poslechnu. I se ráda podívám. Ne že by se mi líbil jako chlap, ale zdá se mi neustále dobře naladěný, usmívající se, příjemný. Vždy se tak nějak uvolním a naladím se na tu „pohodovou vlnu“. Tři oříšky pro popelku mám taky ráda. Líbila se mi taky Když muž se ženou snídá. Gott má úroveň. Je to takový prototyp gentlemana. Ne jako některé dnešní hvězdičky, o kterých se napíše akorát tak, kde se zase opily a s kým vyspaly.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist