Feromónové parfémy - váš názor a doporučenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michala333
Parfémová maniačka 513 příspěvků 21.01.12 15:04
feromónové parfémy- váš názor a doporučenie

na webe je veľa ponúk druhu feromóny v parfémoch´, zaujímalo by ma, či niektorá z babeniek skúsila niečo také použiť a s akým výsledkom. Nie sú to len reklamné triky? Človek si kladie otázku, či to bude fungovať, alebo je pravda úplne inde?

Na poličce 29 parfémů 300 miniatur 2 odstřiky 51 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dadina5
Nováček 3 příspěvky 01.02.12 00:30

Svého času jsem i já používala, parfém s feromony. A nevím jestli jsem si to jen vsugerovala,ale poutala jsem pozornost u mnoha mužů :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.02.12 07:49

Dámy,to je blud. ;)
Parfémy s feromony renomované značky vůbec nenabízejí,protože nic takového neexistuje.To jen firmy,které parfémy napodobují se s feromony pořád ohání.A všichni víme,co to je za parfémy:mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 01.02.12 08:09

A co Agent Provocateur L´Agent? Mám tu výstřižek,kde se píše, že obsahuje zbraň nejsilnější-feromony. :nevim:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.02.12 08:11

Tak to nevím,slyším o tom prvně. :roll:
Ale to je stejně jen jeden parfém.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 01.02.12 08:16

Tady jsem něco našla
http://parfem-parfemy.blog.cz/…r-women-2011

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.02.12 08:22

Tajné složky feromonů…hm,dejme tomu.
Tuhle vůni ještě neznám. ;)
Stejně bych to ale považovala spíš za marketingový tah.Víš co kolikrát do složení napíšou a nakonec to má k realitě dost daleko.

Příspěvek upraven 01.02.12 v 08:43

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 01.02.12 08:24

Já taky ne, takže nemůžu říct, jestli to funguje. :D

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 01.02.12 08:31

Hele, a k čemu je to vlastně dobré, feromony v parfému? To opravdu ženy chtějí, aby po nich muži šíleli ne kvůli nim samým, ale kvůli feromonům, které na sebe před odchodem na rande nastříkaly? :)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

petapate
Nováček 12 příspěvků 01.02.12 08:44

no představa je to lákavá ;)

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 126 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 01.02.12 10:38

Spousta věcí používanejch odjakživa v parfémech obsahuje feromony. Třeba pižmo, castoreum… vždyť k tomu to zvířata používaj.
A hormonům velice podobný (i složením, nejen vůní, a tím pádem na ně tělesný reakce taky jsou) jsou různý látky látky v santalu, jasmínu, andělice, fenyklu, řebříčku, chmelu… (seskviterpeny, seskviterpenoly a jiný, v aromaterapeutický literatuře se píše, že maj estrogen-like působení, nějaký látky související s androstenolem taky někde jsou, ale teď si nevzpomenu kde…)
„Feromony“ obsahuje většina parfémů. A dřív to bylo v mnohem větší míře 8)

Takže bych tyhle reklamní triky vůbec neřešila ;)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

escada
Nováček 1 příspěvek 13.10.12 13:28

Já již několik let používám parfém s feromony… :)

Mám samé dobré zkušenosti s parfémem Giorgio Armani - Armani Code. Jednak jsem moc spokojená s příjemnou vůní, jednak muži kolem mě připomínají, že krásně voním… :lol:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

michala333
Parfémová maniačka 513 příspěvků 23.10.12 18:54
moje skúsenosti

na môjho terajšieho priateľa hodne a účinne zapôsobila napodiv sladučká Escada Moon Sparkle a Tai Sunset :nevim: , úspech slávila aj ťažká, ale prekrásna POÉME :potlesk: , ale tiež aj rocherovka Rose Absolue v zmesi s Tendre Jasmin a tiež ORGANZA bola veľmi prijateľná
Naopak na celej čiare pohoreli Chanelky, ale i Guerlain, napr. krásna Samsara, či Shalimar :nevim: a úplne najhoršie reagoval na moju obľúbenú DIORELLU, :mrgreen:

michala333
Parfémová maniačka 513 příspěvků 23.10.12 19:07
@Lencza15 píše:
Hele, a k čemu je to vlastně dobré, feromony v parfému? To opravdu ženy chtějí, aby po nich muži šíleli ne kvůli nim samým, ale kvůli feromonům, které na sebe před odchodem na rande nastříkaly? :)

ahojky, k tvojej otázke: keď žiješ s partnerom dlhšiu dobu, máte sa síce strašne radi, ale časom opar prvotnej zamilovanosti trochu vyprchá, a vône, ktoré sú same o sobe krásne môžu /ale i nemusia/ podvedome naštartovať sexuálnu túžbu.
Ja by som bez parfumov nemohla žiť, používam ich od útlej mladosti, a bezpečne viem, že to na chlapov platí!!! Ide tu aj o rafinovanosť vôní a aj o prekvapenie…
no ale musím priznať, že keď si zo spoločného účtu zaplatím zásielku parfemov v hodnote 250 Eur, tak ho to moc nepoteší, už tým, že chcel najnovšiu hru Diablo III. a ja som predtým tvrdila, že nemáme peniažky :mrgreen:

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 30.09.16 20:41

môj manžel, „aromák“nadšený, hoci trošku dosť svojský,zohnal pánsky parfém neznámej značky, údajne, s feromónmi. Samozrejme, účinkom veľmi dôveruje, a keď sa vyberie do mesta, napríklad na nákup, doma mi potom s nadšením rozpráva, ktorá predavačka sa kde naňho usmiala, alebo ktorá žena sa „podozrivo“ vrtela okolo neho… Je to nevinná zábavička :mrgreen: , ale manžel Milanko by prisahal, že feromóny určite fungujú!!! :kytka:

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist