Feromónové parfémy - váš názor a doporučenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

michala333
Parfémová maniačka 539 příspěvků 21.01.12 15:04
feromónové parfémy- váš názor a doporučenie

na webe je veľa ponúk druhu feromóny v parfémoch´, zaujímalo by ma, či niektorá z babeniek skúsila niečo také použiť a s akým výsledkom. Nie sú to len reklamné triky? Človek si kladie otázku, či to bude fungovať, alebo je pravda úplne inde?

Na poličce 39 parfémů 256 miniatur 2 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 42 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dadina5
Nováček 3 příspěvky 01.02.12 00:30

Svého času jsem i já používala, parfém s feromony. A nevím jestli jsem si to jen vsugerovala,ale poutala jsem pozornost u mnoha mužů :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.02.12 07:49

Dámy,to je blud. ;)
Parfémy s feromony renomované značky vůbec nenabízejí,protože nic takového neexistuje.To jen firmy,které parfémy napodobují se s feromony pořád ohání.A všichni víme,co to je za parfémy:mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 01.02.12 08:09

A co Agent Provocateur L´Agent? Mám tu výstřižek,kde se píše, že obsahuje zbraň nejsilnější-feromony. :nevim:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.02.12 08:11

Tak to nevím,slyším o tom prvně. :roll:
Ale to je stejně jen jeden parfém.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 01.02.12 08:16

Tady jsem něco našla
http://parfem-parfemy.blog.cz/…r-women-2011

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.02.12 08:22

Tajné složky feromonů…hm,dejme tomu.
Tuhle vůni ještě neznám. ;)
Stejně bych to ale považovala spíš za marketingový tah.Víš co kolikrát do složení napíšou a nakonec to má k realitě dost daleko.

Příspěvek upraven 01.02.12 v 08:43

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 01.02.12 08:24

Já taky ne, takže nemůžu říct, jestli to funguje. :D

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 01.02.12 08:31

Hele, a k čemu je to vlastně dobré, feromony v parfému? To opravdu ženy chtějí, aby po nich muži šíleli ne kvůli nim samým, ale kvůli feromonům, které na sebe před odchodem na rande nastříkaly? :)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

petapate
Nováček 12 příspěvků 01.02.12 08:44

no představa je to lákavá ;)

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 11 odstřiků 126 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 01.02.12 10:38

Spousta věcí používanejch odjakživa v parfémech obsahuje feromony. Třeba pižmo, castoreum… vždyť k tomu to zvířata používaj.
A hormonům velice podobný (i složením, nejen vůní, a tím pádem na ně tělesný reakce taky jsou) jsou různý látky látky v santalu, jasmínu, andělice, fenyklu, řebříčku, chmelu… (seskviterpeny, seskviterpenoly a jiný, v aromaterapeutický literatuře se píše, že maj estrogen-like působení, nějaký látky související s androstenolem taky někde jsou, ale teď si nevzpomenu kde…)
„Feromony“ obsahuje většina parfémů. A dřív to bylo v mnohem větší míře 8)

Takže bych tyhle reklamní triky vůbec neřešila ;)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

escada
Nováček 1 příspěvek 13.10.12 13:28

Já již několik let používám parfém s feromony… :)

Mám samé dobré zkušenosti s parfémem Giorgio Armani - Armani Code. Jednak jsem moc spokojená s příjemnou vůní, jednak muži kolem mě připomínají, že krásně voním… :lol:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

michala333
Parfémová maniačka 539 příspěvků 23.10.12 18:54
moje skúsenosti

na môjho terajšieho priateľa hodne a účinne zapôsobila napodiv sladučká Escada Moon Sparkle a Tai Sunset :nevim: , úspech slávila aj ťažká, ale prekrásna POÉME :potlesk: , ale tiež aj rocherovka Rose Absolue v zmesi s Tendre Jasmin a tiež ORGANZA bola veľmi prijateľná
Naopak na celej čiare pohoreli Chanelky, ale i Guerlain, napr. krásna Samsara, či Shalimar :nevim: a úplne najhoršie reagoval na moju obľúbenú DIORELLU, :mrgreen:

michala333
Parfémová maniačka 539 příspěvků 23.10.12 19:07
@Lencza15 píše:
Hele, a k čemu je to vlastně dobré, feromony v parfému? To opravdu ženy chtějí, aby po nich muži šíleli ne kvůli nim samým, ale kvůli feromonům, které na sebe před odchodem na rande nastříkaly? :)

ahojky, k tvojej otázke: keď žiješ s partnerom dlhšiu dobu, máte sa síce strašne radi, ale časom opar prvotnej zamilovanosti trochu vyprchá, a vône, ktoré sú same o sobe krásne môžu /ale i nemusia/ podvedome naštartovať sexuálnu túžbu.
Ja by som bez parfumov nemohla žiť, používam ich od útlej mladosti, a bezpečne viem, že to na chlapov platí!!! Ide tu aj o rafinovanosť vôní a aj o prekvapenie…
no ale musím priznať, že keď si zo spoločného účtu zaplatím zásielku parfemov v hodnote 250 Eur, tak ho to moc nepoteší, už tým, že chcel najnovšiu hru Diablo III. a ja som predtým tvrdila, že nemáme peniažky :mrgreen:

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 30.09.16 20:41

môj manžel, „aromák“nadšený, hoci trošku dosť svojský,zohnal pánsky parfém neznámej značky, údajne, s feromónmi. Samozrejme, účinkom veľmi dôveruje, a keď sa vyberie do mesta, napríklad na nákup, doma mi potom s nadšením rozpráva, ktorá predavačka sa kde naňho usmiala, alebo ktorá žena sa „podozrivo“ vrtela okolo neho… Je to nevinná zábavička :mrgreen: , ale manžel Milanko by prisahal, že feromóny určite fungujú!!! :kytka:

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist