Feromony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Yara
Nováček 13 příspěvků 03.01.09 21:15
Feromony

Máte nějaké zkušenosti s pánskými nebo dámskými feromony?

Fungovalo to částečně nebo vůbec žádný efekt?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 03.01.09 21:22

to mě zaujalo…a myslíš si, že feromony nějak voní? Podle mě je možná někam jen přidávají, nebo se mýlím?

Já mám skoro opačný problém…někdy mi vadí, že můj parfém nezůstane hezky jen pro můj nos a cupitá si to někam za jinými lidmi :?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 22.08.09 09:00

Můj názor je, že feromony fungují. :)

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 22.08.09 12:07

já bych to v parfému teda mít nechtěl, ale myslím, že ve většině těch mých jich moc nebude :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 08.03.10 16:12

tak jsem tu to téma našla…

řešila jsem dnes s kamarádkou, jaké ty parfémy tedy vlastně jsou- máte s nimi někdo zkušenost? vím že snad FM něco takového prodával a pak snad v sex-shopech. zajímalo by mne , zda jsou mezi nimi aspoň nějaké co pěkně voní. Nebo zda má být efekt čistě v přídavku?

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 08.03.10 16:15

v sexshopu jsem zkousela nakej feromon, citit to bylo chvili jak naky lepidlo a pak uz vubec nic. Luda taky rikal ze nic nevnima, takze to na nej nijak nepusobilo.
Takze muj nazor je ze nefunguji :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 08.03.10 16:56

A není to třeba náhodou placebo efekt? Myslím v těch feromonových parfémech, na pravý feromony samozřejmě věřím.. Podle mně je dost možný, že si dotyčný řekne, jak je teď přitažlivý a chová se podle toho a nakonec skutečně přitažlivým je :D Ale to je asi jen moje teorie.. :conf:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 08.03.10 17:17

Já jsem přesvědčená, že to nefunguje. Nejsme hmyz.
U lidí je trochu podobnej princip, že lidem voní víc partner s dobrou kombinací genů, aby na tom jejich děti byli co nejlíp. Mění se to v závislosti na fázi hormonálního cyklu, antikoncepční pilule to taky dost měněj. Každopádně si různí lidé voní různě, a proto neexistuje jeden univerzální „feromon“.

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 08.03.10 17:46

… taky myslím … si vyrobím zdarma vlastní … když vábim, ne ? … :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 08.03.10 19:11

no, třeba pro psy se používá na zklidnění - třeba pro štěně, když jde od feny…
jen nevím- je fakt že u lidí to musí korespondovat se zjevem a chováním - je pravda, že kdybychom fungovali jako psi, stačila by nám místo Chanelu chcíplá ryba
spíš mne zajímalo, zda je jejich účinek založen pouzena oné „tajemné“ složce, nebo zdali je aspoň dělají zajímavé z parfémového hlediska…

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 08.03.10 19:44
FlirtBoy píše:
já bych to v parfému teda mít nechtěl, ale myslím, že ve většině těch mých jich moc nebude :lol:

Podle čeho usuzuješ, Sokolí péro? :wink:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 08.03.10 20:22

Tak to je jednoduchý, ne? Asi nemusí odhazovat ženský vidlema :lol:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 08.03.10 20:31

Tak nějak jsem si to domyslela…vzhledem k tomu, že jsem nebývale Bystrá voda…jen mě zajímalo, co náčelník Orlí péro vyřkne! :whistle:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 08.03.10 20:50
Klaruchanda píše:
no, třeba pro psy se používá na zklidnění - třeba pro štěně, když jde od feny…
jen nevím- je fakt že u lidí to musí korespondovat se zjevem a chováním - je pravda, že kdybychom fungovali jako psi, stačila by nám místo Chanelu chcíplá ryba
spíš mne zajímalo, zda je jejich účinek založen pouzena oné „tajemné“ složce, nebo zdali je aspoň dělají zajímavé z parfémového hlediska…

Hlavně, feromony vnímáme (kdo ví, jestli) vomeronasálním orgánem, kdežto voňavky čichem. A jediné, co se komunikuje skrze feromony je Chci k tvým vaječníkům, resp. Jsem žhavá na dělání mladých. Na to čich není potřeba:D což sice neodpovídá ani na otázku, jestli jsou feromony nějak cítit, ani jestli jsou přítomny v těch feromonových lapačích ze sexshopu.
Nicméně, na Chanel nalákáš leccos, ale ten primárně nesděluje nic o dělání mladejch.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 08.03.10 21:11

My máme vomeronasální orgán ještě funkční? Jsem myslela, že už to evoluce dávno zahodila…?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist