FiFi 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 09.04.15 14:27
FiFi 2015

Tak známe vítěze letošních cen (níže) a já se ptám zkušenějších: Jsou snad značky v kategoriích masových výrobců masové kvůli obsahu masa, nebo jsou rozšířené na jiné planetě? Jakto, že značky v niché kategoriích se u nás běžné dostanou a ty ‚masové‘ se dají shlédnout tak na obrázku? Asi je to nejapný dotaz začátečníka, ale bolí mě z toho mezi ušima…

Best from a mainstream brand: Corsica Furiosa / Parfum d'Empire
Best from a niche brand: Cuir d'Ange / Hermès

People's Choice : Best ‚Own brand‘ fragrance
Mer & Mistral / l'Occitane
Quelques notes d'Amour / Yves Rocher

People's Choice : Best Mass Market
Jeans Brut / Daniel Hechter
Double Je / Eau Jeune

People's Choice : Best Selective Distribution
L'Homme Ideal / Guerlain
Le Petite Robe Noire EDP / Guerlain

Best Advertising Campain
L'Homme Ideal / Guerlain
Black Opium / YSL

Best Bottle
Valentino Uomo
La Panthere / Cartier

Best fragrance in Selective Distribution
Valentino Uomo
Black Opium / YSL

FiFi Gold Award
Valentino Uomo
My Burberry

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 09.04.15 15:46

To jsou letošní ceny Fifi Francie, jak mi prozradil internet. A tyhle lokální ocenění se vzájemně hodně liší, protože vycházejí z toho, co se kde prodává.
Mně by se taky líbilo, kdyby se tu mainstreamově prodával Parfum d´Empire, to bych si mainstreamově polepšila hned o několik kousků.
Ale jinak při pohledu na oceněné mě těší, že se mezi ně dostala u nás podceňovaná My Burberry a pak flakon La Panthere.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 10.04.15 11:03
@dzona píše:
To jsou letošní ceny Fifi Francie, jak mi prozradil internet. A tyhle lokální ocenění se vzájemně hodně liší, protože vycházejí z toho, co se kde prodává.
Mně by se taky líbilo, kdyby se tu mainstreamově prodával Parfum d´Empire, to bych si mainstreamově polepšila hned o několik kousků.
Ale jinak při pohledu na oceněné mě těší, že se mezi ně dostala u nás podceňovaná My Burberry a pak flakon La Panthere.

Souhlas, zrovna Burberry mě taky potěšilo. Už jsem byla jednou počastována opovržlivým pohledem, když jsem se svěřila, že se mi líbí…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.04.15 11:57

mě se taky líbí a když jsem známou podarovala miniaturkou, tak se jí nemohla nabažit a hned ji chtěla koupit na narozeniny :D takže rozhodně se líbí, nenechte se odradit :palec:

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist