FiFi 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 09.04.15 14:27
FiFi 2015

Tak známe vítěze letošních cen (níže) a já se ptám zkušenějších: Jsou snad značky v kategoriích masových výrobců masové kvůli obsahu masa, nebo jsou rozšířené na jiné planetě? Jakto, že značky v niché kategoriích se u nás běžné dostanou a ty ‚masové‘ se dají shlédnout tak na obrázku? Asi je to nejapný dotaz začátečníka, ale bolí mě z toho mezi ušima…

Best from a mainstream brand: Corsica Furiosa / Parfum d'Empire
Best from a niche brand: Cuir d'Ange / Hermès

People's Choice : Best ‚Own brand‘ fragrance
Mer & Mistral / l'Occitane
Quelques notes d'Amour / Yves Rocher

People's Choice : Best Mass Market
Jeans Brut / Daniel Hechter
Double Je / Eau Jeune

People's Choice : Best Selective Distribution
L'Homme Ideal / Guerlain
Le Petite Robe Noire EDP / Guerlain

Best Advertising Campain
L'Homme Ideal / Guerlain
Black Opium / YSL

Best Bottle
Valentino Uomo
La Panthere / Cartier

Best fragrance in Selective Distribution
Valentino Uomo
Black Opium / YSL

FiFi Gold Award
Valentino Uomo
My Burberry

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Reakce:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 09.04.15 15:46

To jsou letošní ceny Fifi Francie, jak mi prozradil internet. A tyhle lokální ocenění se vzájemně hodně liší, protože vycházejí z toho, co se kde prodává.
Mně by se taky líbilo, kdyby se tu mainstreamově prodával Parfum d´Empire, to bych si mainstreamově polepšila hned o několik kousků.
Ale jinak při pohledu na oceněné mě těší, že se mezi ně dostala u nás podceňovaná My Burberry a pak flakon La Panthere.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 10.04.15 11:03
@dzona píše:
To jsou letošní ceny Fifi Francie, jak mi prozradil internet. A tyhle lokální ocenění se vzájemně hodně liší, protože vycházejí z toho, co se kde prodává.
Mně by se taky líbilo, kdyby se tu mainstreamově prodával Parfum d´Empire, to bych si mainstreamově polepšila hned o několik kousků.
Ale jinak při pohledu na oceněné mě těší, že se mezi ně dostala u nás podceňovaná My Burberry a pak flakon La Panthere.

Souhlas, zrovna Burberry mě taky potěšilo. Už jsem byla jednou počastována opovržlivým pohledem, když jsem se svěřila, že se mi líbí…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.04.15 11:57

mě se taky líbí a když jsem známou podarovala miniaturkou, tak se jí nemohla nabažit a hned ji chtěla koupit na narozeniny :D takže rozhodně se líbí, nenechte se odradit :palec:

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist