Firma Fragrance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 01.11.08 17:55
Firma Fragrance

Nevím, jestli to někdo znáte, slečna mě dnes zastavila u stánku v Tescu (Č.B.) a pravila, že tohle je firma, která vyrábí Boss a Chanel, vůně Femme, kterou mi nabídla ZDARMA za správně zodpovězenou otázku, kdo je na tisícikoruně (prý jsem dobrá že to vím, ani paní z banky to nevěděla) byla květinová a to druhé nevím (to jsem si zrovna vybrala), mluvila hrozně rychle moravským přízvukem, mi dále sdělila, že dostanu ještě jednu Femme a jednu Homme, pokud slíbím, že je někomu daruji a řeknu o nich v práci všem kolegyním. Já slíbila a ona pravila, že mám šťastný den, že jsou dnes mimořádně sponzorováni a proto dostanu sadu (Femme a Homme) zdarma a vůni navíc (co jsem vyhrála jako první ZDARMA!!!!) jen za Kč 790,–- (ne za 2.500,–- jako ve Francii, ani za 1.200,–- kolik bude stát u nás) :shock: :shock: A jestli mám drobné :evil: :evil: Začala jsem si nadávat, že jsem vůbec zastavila, ač jsem tušila podvod. Tolik nemám, řekla jsem, ale slečna pokračovala, že jsem se krásně usmívala a ona si vybírá 30 žen , které jí zaujmou a vůně jim daruje, šéf tu není, tak Vám jí dám vyjímečně jen za Kč 490,–-. Pravila jsem, že mám v peněžence 200,– a slečna mi v tu chvíli všechny tři vůně VYRVALA z ruky a řekla, že se nedá nic dělat a sápala se na další dámu za mnou.
Uf! Snad jsem Vás neuspala, ale já si vždycky myslela, že když mi někdo něco dává zadarmo, že nechce peníze. Asi jsem opravdu z Venuše :roll:

Na jejich obranu musím říct, že vůně ještě pořád voní a není špatná. Už se Vám to některé taky stalo?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 01.11.08 18:04

Ježiš, ještě, že jsem jim tuhle v Tescu utekla, viděla jsem flakonky a jelikož jsem byla napajcovaná čestvě Hypnoticem, nechtěla jsem to kombinovat s jinýma vůněma. Řekla jsem jim, že prostě nechci ničím vonět :wink: Tvářily se sice jako stádo čarodejnic, ale unikla jsem o vlásek. Já jsem totiž přesně jak říkáš takhle naletěla v Praze, rychle mluvící slečna mi nacpala plnou náruč kosmetiky „zadarmo“ a nakonec jsem vyplázla 800 stovek :cry: Ale jsou to celkem ucházející věci, mám alespoň dárky na Vánoce, ale nesmím myslet na to, jak jsem byla hloupá. Už se nikde zastavovat nebudu i kdyby mě lákal polooděný polobůh a sliboval hory doly :twisted:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.11.08 18:14

Námse to taky stává, že cpou vůni „zadarmo“. Jednou si z nich muž vystřelil, jakmile prohlásila: "Máme, paní, pro Vás parfém zdarma… " můj muž jí říká: Ukažte? Ta mu ho dala do ruky,on ho strčil do kapsy a odkráčel. Chudera za ním vystartovala a on se pak mohl uchechtat :roll: :D

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.11.08 18:20
svatka píše:
Námse to taky stává, že cpou vůni „zadarmo“. Jednou si z nich muž vystřelil, jakmile prohlásila: "Máme, paní, pro Vás parfém zdarma… " můj muž jí říká: Ukažte? Ta mu ho dala do ruky,on ho strčil do kapsy a odkráčel. Chudera za ním vystartovala a on se pak mohl uchechtat :roll: :D
:lol: :lol: :lol: , to bylo super ponaúčení :!:

K takovým stankám s neznamými parfémy nebo kosmetikou "zadarmo " nepřistupuji už léta, stačil jeden praktický stupidní pokus :(, kdy tě oberou jako hlupáka.
A už dávno vím že zadarmo v životě nikdy nic nebývá.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 01.11.08 18:21

Mně se to stalo taky, jen tu „soutěžní“ otázku slečna nebo paní vynechala. Jo a nepamatuju se vůbec, co to bylo za firmu, byl to takový stánek, ale to chování slečny nebo paní odpovídá. Já ale tak taktní jako Amy nebyla - řekla jsem jí, že jestli za to musím vlastně zaplatit 800,–, tak to není zadarmo a nemám o to zájem. A vrazila jsem jí krabici zpátky sama. Otočila jsem se na podpatku a odkráčela, ani jsem se neohlídla. Pak jsem měla výčitky svědomí, jestli jsem nebyla moc příkrá, ale koukám, že jsem dobře udělala…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 01.11.08 18:23

:lol: :lol: :lol: Správný chlap Svatko, když zadarmo, tak zadarmo, tohle byly jen parfémy, žádná kosmetika k tomu, ale opravdu voní celkem hezky i ta pánská byla hezky ovocná, jemná. Mě by to nevadilo mít 3 parfémy za tu cenu, ale štve mě ta drzost. Že si vůbec dovolí mluvit o věci zadarmo a pak chtít peníze. Proto bych si to nekoupila ani za nic. Ještě mi říkala, že jde v televizi na tenhle parfém reklama se svalnatým chlapíkem v bílých boxerkách, " Nevšimla jste si? No ono by to bylo lepší bez těch boxerek, že jo? To byste si určitě všimla." Má smůlu dívčina, mě se nahatý chlapi nelíbí. To spíš ty s boxerkama :lol: :lol:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 01.11.08 18:33

Já se normálně u těchto stánků taky nezastavuju, ale slečna chtěla jen vědět můj názor na vůni, tak jsem jí ho řekla a ona pak začala s tou nabídkou. Bylo mi blbý říct, že už musím jít. Jsem holt moc slušně vychovaná (díky mamčo). Pak tam byla jiná, když jsem odcházela s nákupem, tak jsem si říkala, že jestli mě osloví, nahlas jí řeknu na celé Tesco, že už ze mě jednou blbce udělali, že nemám zájem. Šéf stál opodál. Asi by se divil. Ale mě tohle nevytočí. Pitomec zůstane pitomcem navždy. Na mě nevydělá :D

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.11.08 18:36
Oleka píše:
svatka píše:
:lol: :lol: :lol: , to bylo super ponaúčení :!:K takovým stankám s neznamými parfémy nebo kosmetikou "zadarmo " nepřistupuji už léta, stačil jeden praktický stupidní pokus :(, kdy tě oberou jako hlupáka.
A už dávno vím že zadarmo v životě nikdy nic nebývá.

Co s babou, když Ti skočí málem pod vozík naloženej nákupem, jen aby udělala kšeft.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.11.08 18:38

Jo, a taky se mi nahatý chlapi nelíbí, v televizi rozhodně ne :!:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.11.08 18:38
svatka píše:Co s babou, když Ti skočí málem pod vozík naloženej nákupem, jen aby udělala kšeft.
řikám jim at' mě nechá na pokoji, nemám zájem :)
Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 01.11.08 18:39
svatka píše:Co s babou, když Ti skočí málem pod vozík naloženej nákupem, jen aby udělala kšeft.

Přejet :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.11.08 18:41

No jasně, odpovídám slušně, že nemám zájem, :twisted: ale stává se to pomalu při každé druhé návštěvě hypermarketu, a můj muž to prostě nemohl vydržet, aby si z ní nevystřelil.
P.S Domenico: :smack: :D :D :D

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.11.08 19:10

Mě jednou odchytila před drogerií, měla tašku plnou flakonů, jeden v ruce a začala mlít o francouzských parfémech atd., a jestli mi může stříknout na otestování. Znám reakce svého žaludku na laciné pičifuky, tak jsem uskočila, jako by na mě z toho flakonu vykouknul šejtan, a řekla jsem, že nechci, že už jsem navoněná. Naštěstí dala pokoj. Ale můžu říct, že jak jsem zvyklá pohybovat se ve fajnšmekrovských sférách, tak mě střet s opačným pólem - laciné smrádky nabízené stylem a rétorikou určenou pro IQ 80 korunované bordó trvalou a zlatým zubem - naprosto vykolejil. Z královského paláce mezi hotentoty :)

Už jsem se naučila hned říkat „nemám zájem“, jakmile se ke mně někdo na ulici přiblíží. Jednou jsem odpálkovala před nádražím chudáka studenta, který se chtěl zeptat na cestu na zastávku :lol: Jindy zase takovej ten dynamickej mladík s deskama, sotva se nadechnul, hned jsem řekla „nemám zájem“, a prevít za mnou klusal a divil se, o co nemám zájem, to to fakt NECHCI vědět? Ne, nechci.
Snad teď na zimu ta havěť z ulic zaleze…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 01.11.08 19:16

:lol: ,,pičifuky,, :lol:

Na ty si teď budu u Tesca dávat bacha :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 01.11.08 19:24

Otec mé kamarádky vynechává -i-, a my jsme to od něj přejaly (pičfuky, myslel tím deodoranty)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist